Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Beauty

Zarejestrowani
 • Zawartość

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez Beauty

 1. Hej. Dawno mnie tu nie było. W sumie nie wiem czy ktoś to przeczyta ale do rzeczy. Rezygnuję i nie mam zamiaru wchodzić w żadne związki. Mimo mojej wysokiej atrakcyjności fizycznej (jestem oceniana na 8,9/10), faceci nie czują do mnie chemii. Stale słyszę ten tekst. Już wiele przykrości przeszłam z tym związanych. Jestem do tego bardzo wrażliwa emocjonalnie i uczuciowa, szybko zżywam się z innymi ludźmi. Jak już zostanę zraniona przeżywam to w nieskończoność. I samej mi z tym źle. Zresztą słysząc gadanine koleżanek, czytając te fora to ja się sama za głowę łapię że można tak kogoś z dnia na dzień zostawić, zdradzać, stosować przemoc psychiczną i fizyczną, bluzgać na kogoś, okłamywać i sobie tak żyć. Ja się dziwię moim znajomym że one po swoich przejściach żyją, ja bym stale się obwiniała i inne tego typu. Może się nie nadaje, nie wiem. Nie chcę już o tym myśleć. Chcę żyć. A może zdarzy się cud. Pa
 2. Beauty

  Zostawił mnie dla innej

  Nie obwiniaj się o to. Myślę że do tamtej dziewczyny poczuł po prostu chemię. Ale chemia ulatuje po jakimś czasie a potem zostaje nić porozumienia i przyjaźń. Nie rozpamiętuj, zajmij się swoim życiem.
 3. Beauty

  Powrót do chłopaka

  Nic z tego nie będzie. Jeśli wybrał inne od Ciebie to już wiadomo że Cię nie chce. Teraz tylko może się waha czy byś nie została jego zapchajdziurą. Dodatkowo jeszcze zwodzi cię TYLKO dlatego bo kręci go to że ciągle za nim latasz. Jemu się podoba to że wciąż o nim myślisz, dlatego się odzywa i mówi może. W rzeczywistości mu na tobie nie zależy, może nawet się z ciebie śmieje, że dajesz się tak bajerować i że z ciebie niezła naiwniaczka. Zapamiętaj jedno, jeśli facet mówi może to już znaczy że NIE. Przestań się z nim kontaktować, bo głupek tylko bawi się Tobą jak zabawką nie widzisz tego?
 4. Bawi się w jakieś podchody, nudzi mu się, bądź pisze tak do kilku. Olej tego pana.
 5. Ja kieruję się uczuciami, już taka jestem. Ale nie polecam.
 6. Beauty

  Wróciłem do byłej...

  Czemu wróciłeś do byłej? Bo żeś z tamtą nie pisał?
 7. Beauty

  Co zrobić?

  Nie pisz. Znajdź lepszego
 8. Beauty

  Zostać, czy odejść?

  Jeśli mówisz dziewczynie o swoich obawach a ta ma to gdzieś - znaczy że i Ciebie ma. Nie tłumacz tego jej życiem rodzinnym. Dziewczyna się oddala, może tylko czeka aż z nią zerwiesz? Uważam że już jej mniej zależy na Tobie. Powiedz że albo się postara o was albo zerwiesz. Jak znów oleje, masz odpowiedź co o Tobie myśli.
 9. Beauty

  Powrót po rozstaniu

  Powiedz mu że chcesz spróbować odbudować to. Jeśli będzie się wahał - znaczy że to koniec.
 10. Beauty

  Miłość

  Cóż. Nie byliście sobie przeznaczeni.
 11. Beauty

  Zazdrość o chłopaka

  Jeśli mówisz jasno chłopakowi że to Cię boli a on nic sobie z tego nie robi to radzę być czujna. Ma gdzieś Twoje zdanie, broni tamtej. Coś tu nie pasuje.
 12. Czy osoba która traktuje przedmiotowo, dla korzyści swoją drugą połówkę (rozko...e, korzysta, potem zostawia, poniża za nic) jest wstanie wogóle kochać, jest skora do uczuć wogóle?
 13. Beauty

  Jak pogodzić się z jego decyzja?

  Nie ma. Gdyby kochał to by był. Jak nie kochał to po czasie nie będzie. Musisz się z tym pogodzić.
 14. Beauty

  Mój partner nie ma serca, czy przesadzam?

  Facet nie wrażliwy emocjonalnie wogóle. Twoja kwestia czy z takim chcesz być.
 15. Beauty

  Związek z 28 latkiem

  Dziecko Ty o szkole myśl a nie o ogonach.
 16. Beauty

  Ja płacze a on nic

  Facetowi jesteś obojętna, przestało mu zależeć, zaczęłaś go wkurzać. Albo ma jakieś problemy.
 17. Beauty

  Długotrwałe kłótnie w związku

  Koniec waszej relacji. Przykre, ale tak bywa. Znajdziesz lepszą.
 18. Beauty

  Niestała w uczuciach

  Nie szukaj na siłę. Masz dopiero 20 lat. Wiele przed Tobą.
 19. Beauty

  Wybaczyć?

  Nie zaufałabym. Udawał że Cię kocha, nigdy nie kochał, nie pokocha. Olej faceta.
 20. Do autorki tego posta jak i osób borykających się z podobnym problemem. Wiem co czujecie i co macie na myśli. Miałam podobne przejścia, głównie w młodości, przez sytuację rodzinną musiałam szybciej stać się dorosła i odróżniałam się od rówieśników. Co Wam radzę w takiej sytuacji Trzeba się pogodzić z tym. Na świecie są ludzie którzy niewiele muszą robić a inni lgną do nich a są i ci którzy swoją postawą, aurą, czymś nieuchwytnym itp wzbudzają niechęć mimo że nie można im niczego zarzucić. Możesz się starać wyluzować, być pewna siebie itp na pewno to pomoże ale całkiem tego nie zmieni. Potraktuj to jako nieuleczalną chorobę z której nie ma wyjścia i jedyne co to trzeba się dostosować. 1.Pogódź się z tym i zaakceptuj 2.Pamietaj, że w Tobie nic nie jest złego, nie pozwól by ktoś zniszczył Twoją wartość,po prostu jesteś inna a inności jaka by nie była się nie lubi. 3.Skup się na tych, którzy są za Tobą. 4. Nigdy więcej nie staraj się o przychylność ludzi, to nic nie da, ba będzie Ci gorzej przykro bo byłaś uprzejma, musisz nauczyć się obrony przed nimi i walki, co masz do stracenia i tak cię nie lubią. 5. Zapomnij o czymś takim jak ludzie - jeśli od zawsze wzbudzałaś irytacje to się nie zmieni niezależnie gdzie byś była i z kim. Poprzestań na relacjach z innymi, nie mówię o byciu aspołecznym ale tak jak pisałam wcześniej, trzymaj się przyjaciół, rodziny i tyle. Bo jak będziesz wchodziła w inne środowisko, będą cię zlewali to ciągle będziesz przejęta.
 21. Beauty

  stracilam przyjaciela (chyba)

  Narazie przestań do niego dzwonić. Odczekaj z tydzień i się odezwij, może on to zrobi.
 22. Beauty

  Czy życie musi mieć sens?

  Nie musi, ale z sensem lepiej się żyje. Czujesz się potrzebny dla kogoś, czegoś, ważny w czymś a nie jak odpad społeczny.
 23. O zdradzie nigdy nie zapomnisz. To zawsze będzie w Tobie siedziało. Poza tym w większości przypadków jak raz zdradzi i zostało mu to wybaczone, zrobi to i drugi. Tamta kobieta nie jest beznadziejna tylko twój facet. Poza tym skoro facet nie określił się co do was konkretnie już świadczy o tym co o tym myśli. Głupia jesteś że mu wybaczyłaś.
 24. Beauty

  Doradźcie co myślicie ...

  Po ślubie będzie Ci jeszcze trudniej z nim rozmawiać. Zastanów się nad przyszłością waszego związku. Jeśli facet jest z tych co musi postawić na swoim ciężko go będzie przekonać. Niedziela wolna Ci się należy i nie powinien robić problemów. Pomyśl co będzie później...
 25. Beauty

  Czemu on tak postępuje

  Nic dziwnego, uczciwie chcesz wyjaśnień. Ale od niego niestety ich nie dostaniesz. Jak na jego wiek zachowuje się bardzo niedojrzale. Już nie pisz do niego. Nic to nie da.
×