Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

gość Gośćc

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie ważne kim dla mnie był. Ważne, że w polskich szpitalach nagminnie nie przestrzega się podstawowych zasad bezpieczeństwa. W Olsztynie nawet sprawa trafiła już do prokuratury, bo jedna z lekarek mimo pozytywnego wyniku, nic sobie z tego nie robiła i przychodziła normalnie do pracy. Dziś znowu art pisza o kolejnych zarażonych lekarzach u nas. Jakiś absurd, że szpitale stały się teraz głównymi ośrodkami zakażeń.
 2. Gotowanie obiadów na 2-3 dni. Zamrażanie żywności, gdy zostanie coś z obiadu albo czegoś zrobiliśmy za dużo - czy to kotlety, czy ogólnie mięso czy nawet sos. Wiele można zamrozić. I wszystko po odmrożeniu smakuje tak samo jak przed mrożeniem.
 3. gość Gośćc

  Czy kręcą Cię starsi faceci?

  Nie. Wolę rówieśników.
 4. Kiedy polscy lekarze zaczną w końcu przestrzegać zasad bezpieczeństwa? Dodam, ze lekarz ten zaraził się prawdopodobnie na szkoleniu, od innego lekarza... 2 dni temu w grójeckim szpitalu, jedna zarażona osoba z personelu, zaraziła ponad 100 osób... "Brawo" polska!
 5. Możesz iść trollować gdzie indziej?
 6. No właśnie, wiem, że u nas w polszy testów odmawiają, nawet w przypadku typowych objawów koronawira. Znajoma moich rodziców 3 tygodnie temu wróciła z zagranicy i po tygodniu zaczęła bardzo źle się czuć- kaszel, bóle w mięśniach, gorączka 38,5 itd. Nie pomagają jej leki przeciwzapalne. Cały czas źle się czuje. Dodam, że ta znajoma pracuje w szpitalu i na co dzień ma kontakt z wieloma pacjentami i resztą personelu. A Ci idioci odmówili jej zrobienia testu! To jakiś absurd. I dziwić się , że w Europie tak skaczą statystyki, skoro wszyscy mają to w doopie. W Chinach przynajmniej wszyscy rygorystycznie się stosowali do wszelakich zaleceń, a lekarze nosili obowiązkowo uniformy lub maseczki. U nas nawet maseczek nie noszą lekarze - kolejny absurd.
 7. Jak w jakimś średniowieczu. Nadal ciężko mi uwierzyć, że to się dzieje naprawdę w XXI w. ... Jak można było do tego dopuścić w tych czasach? Przecież widzieli co się działo w Chinach. Gdzie jakaś pomoc od innych państw EU? I po uj ta przynależność do EU skoro w takich chwilach i tak każde państwo musi być zdane samo na siebie? Jedynie Rosja wykazała jakąś inicjatywę i wysłała własnych lekarzy oraz sprzęt. Wyobrażacie sobie sytuację, ze lekarze nie chcą ratować Waszego partnera, rodzica czy brata/siostry? I jeszcze te dziesiątki trumien pod oknami mieszkańców. Bezsilność, lęk i klimat prawie jak na wojnie. Naprawdę współczuję włochom i hiszpanom
 8. gość Gośćc

  DUŻY CHŁOPIEC

  Mun, to Ty?
 9. gość Gośćc

  1 prypadek śmiertelny zakazenia koronawirusem

  Rypsyma, prawie wszyscy stąd przenieśli się na Życie uczuciowe.
×