Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

FelicityFlick

Zarejestrowani
 • Zawartość

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ale za co miała płacić? Położenie poprzeczne płodu jest bezwzględnym wskazaniem do cesarskiego cięcia. Jest ono wtedy planowane i nie ma żadnych prób porodu naturalnego.
 2. A teraz mąż może być przy porodzie? Wszędzie jest tak samo czy zależy od szpitala? Ja po cesarkach zawsze bardzo mocno krwawiłam jak jeszcze znieczulenie działało i musiałam leżeć parę godzin, mąż mi wtedy podkłady zmieniał co chwilę, normalnie załamka, bo nigdy położonej do niczego nie wołałam, dla mnie to najgorsza sytuacja jak od kogoś obcego muszę zależeć
 3. To siostra nie wie do której godziny pracujesz, skoro pyta się ciebie czy dziecko będziesz jej odbierać? Czy może jednak o tej 16 z świetlicy dałabyś radę? Pewnie odmówiłaś, no i ok, masz prawo, ale po co się teraz "martwisz" i głupio pytasz czy to w porządku, że 8letnie dziecko będzie tyle godzin samo.
 4. Mi 3 razy. Teraz 4 raz jestem w ciąży, wpadka w 4 dzień cyklu chętnie oddałabym komuś tę swoją płodność.
 5. Uciekł mi ten fragment. No to u autorki klasyka w sumie.
 6. Jedyne rozwiązanie to całkowite zerwanie relacji z takim człowiekiem.
 7. Czytać nie umiecie że zrozumieniem? Przecież napisała, że babsztyl komentuje gdy do nich przyjeżdża.
 8. Ale bzdury piszesz. Nie chcesz leczyć swoich zębów, bo się boisz, a myślisz, że implanty to jak ci wmontują? Za pomocą czarów? Najpierw będą musieli usunąć ci twoje zęby, później umieszczają w kości szczęki i żuchwy specjalne śruby, a na nich sztuczne zęby. To wszystko musi się zagoić, i przede wszystkim przyjąć, żaden dentysta nie da ci gwarancji, że twój organizm nie odrzuci implantu. Myślisz, że to wszystko boli mniej niż leczenie zębów? Do tego ceny od 3 tyś w górę za jednego zęba. Trafiłaś na beznadziejnego dentystę. Teraz znieczulenia są tak dobre, że nie ma prawa cię boleć. Poszukaj w internecie dentysty z dobrymi opiniami.
 9. Ona pewnie też czuje się normalnie, ale obraca się wśród takich typiarek jak ta wyżej co napisała, że współczuje i dlatego na takie podejście.
 10. Ja mam 38 lat i jestem w ciąży. W ogóle tym nie przejmuję się.
 11. Póki co to moja córka jest 1:0, bo smarkacz za przeginanie z końskimi zalotami zarobił od niej podbite oko.
 12. Póki co to moja córka jest 1:0, bo smarkacz za przeginanie z końskimi zalotami zarobił od niej podbite oko.
×