Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Olga1982

Zarejestrowani
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Olga1982

  Samotnik

  Sporadycznie można go zobaczyć w grupie. Woli być sam chyba jest nieśmiały. Do pewnych osób. Wydaje mi się że do mnie. Porównując kontakt z innymi dziewczynami a ze mną jest duża roznica. Jeśli już z nimi rozmawia to jest swobodny na luzie. A przy mnie totalne spięcie i panika. Nie wie co ze sobą za bardzo zrobić.
 2. Olga1982

  Samotnik

  Różnie zależy na jaki temat. No coś co go interesuje potrafi rozwinąć. Nawet zażartować.
 3. Olga1982

  Samotnik

  Tak często tylko zawsze ja muszę zacząć rozmowe bo on nie robi tego. Zazwyczaj ja zadaje pytania on odpowiada
 4. Olga1982

  Samotnik

  Widuje go codziennie na studiach jesteśmy w jednej grupie, Często go obserwuję i zastanawiam się co mu jest. Inne osoby nie zwracają na niego uwagi. Są dla niego niemiłe. A ja twierdzę że on nie zasługuje na takie traktowanie. Jest cichym i spokojnym chłopakiem bardzo uczynnym. Mam wrażenie że jest nieszczęśliwy. Jest po 20.
 5. Olga1982

  Samotnik

  A jeśli ta osoba nie wygląda na zadowolona z życia i tej sytuacji w której się znajduje. Takie odnoszę wrażenie.
 6. Olga1982

  Samotnik

  Nie klamie tylko myslam że to nie istotna informacja.
 7. Olga1982

  Samotnik

  A moze on mi się podoba i chce mu to jakoś dać do zrozumienia. Bo jest mi ciężko i męczy już mnie ta sytuacja
 8. Olga1982

  Samotnik

  Jestem ciekawa dlaczego taki jest. Postawiłam sobie wyzwanie dotarcie do niego i przebicie tego muru, który sobie stworzył. Innym osobom się to jak narazie nie udało.
 9. Olga1982

  Samotnik

  Jak nawiązać kontakt z osobą typu samotnik. o czym z nią rozmawiać, jak ją do siebie przekonać, jak wobec niej postepować? Czy jest w ogóle możliwe zmiana zachowania takiej osoby i nawiązania z kimś bliższej relacji?
 10. Olga1982

  Co to znaczy

  Hej mam pytanie mam nadzieję, ze ktoś się wypowie. Mam kolegę, który od kilku tygodni dziwnie się zachowuje. Wypowiada się na różne tematy dotyczące mnie głosi opinie, np. nie przebywaj z palącymi proszę Cię bo będziesz chorować, nie jedz ciastek bo będziesz gruba. Znamy się kilka lat i tego nie było wcześniej. Koleżanka mówi on Cię testuje i próbuje, bo chce wiedzieć na ile sobie może u Ciebie pozwolić. Jak myślicie skąd takie zachowanie i co może ono oznaczać i wnosić do naszej znajomości ? Po co to jest mu potrzebne?
 11. Olga1982

  Boję się

  Jak można się bać osoby która nam się podoba i dlaczego ktoś sie boi? Bardzo chciałabym uzyskać odpowiedź na te pytania. Wydaje mi się, że sama mam do czynienia z takiego typu sytuacją. Nie moge zrozumieć tej drugiej osoby.
 12. Olga1982

  Co robić ?

  Hej doradźcie mi jak to zrozumieć i jak się odnaleźc w tej sytuacji. Mam wielu kolegów w pracy i tego jednego , którego nie mogę zrozumiec. Po szczerej rozmowie z koleżanką usłyszałam od niej takie słowa. Miedzy wami nigdy nie będzie normalnie. On unika tych osób i trzyma je na dystans, wie że coś mogłoby być dużo więcej między wami, niż tylko praca. Dlatego tak się zachowuje w stosunku do Ciebie. Robi to dlatego że kolejnego zranienia by nie zniósł. Jak myślicie?
 13. Olga1982

  Co to znaczy

  Witam od pewnego czasu kolega z pracy bardzo mi dokucza. W tym sensie , że bardzo mnie zaczepia. Nie jest chamski nic mi złego nie mówi ale swoim zachowaniem celowo doprowadza do tego żebym się na niego wkurzała i krzyczała. Dawniej tego nie było, był bardziej ostrożny, omijał mnie szerokim łukiem. Teraz coś mu się odmieniło i doprowadza mnie do szału. A że jestem drobnej postury to nie jest dla niego problemem żeby mnie podnosić i przenosić. U mnie kończy się to agresją i nerwami. Z nikimi tak nie postępuje. Na nic moje upominnanie żeby przestał i obrażanie się. Teraz mamy przerwę w pracy z powodu wirusa, ale wiem że jak wrócimy do pracy to będzie nadal trwało a może nawet będzie jeszcze gorzej. Nie wiem dlaczego tak robi, co zrobic żeby przestał? Może ktoś sie wypowiedzieć i doradzić cos?
×