Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Klotylda1988

Zarejestrowani
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1) Syf i suszarka do prania walnięta na schodach 2) Dziecko się odparza, bo jest wycierane mokrymi chusteczkami. Powinna ja zawsze umyć i wysuszyć i nie ma problemu. 3) To nie jest koszula, tylko kurtka
 2. Klotylda1988

  projekt ślub i trzecie bebe

  Julka??? Jaki mąż? Laurent to nie jest Twój mąż. Sorry, ale po co i na co takie rzeczy gadać??? Jestem pewna, że ona namówiła Laurenta na nianie bo przecież YouTube to praca i ona musi wrócić do pracy. Jestem tego pewna. Była pewnie rozmowa, że jak wyśle Melissę to będzie miała czas na pracę, będzie więcej zarabiać i będzie z czego opłacić ślub.
 3. Klotylda1988

  projekt ślub i trzecie bebe

  To samo z odkurzaczem. Taki niby dobry był a używa jakiegoś starego grata
 4. Klotylda1988

  Gosia sacała i jej piosenka

  Posłuchajcie coveru tej piosenki w wykonaniu Mary Jurczynskiej.
 5. Klotylda1988

  projekt ślub i trzecie bebe

  Mi sie też wydaje, że Melissa nie jest high need. Ona po prostu nie potrafi się zająć dzieckiem. Brak planu dnia, karmi kiedy chce, kładzie spać kiedy chce. Dziecko potrzebuje rytmu dnia i atrakcji. Jedyne co to jej wanienkę z wodą wystawi i tyle. Jak to dziecko ma iść spać bez problemu, kiedy nie jest wystarczająco zmęczone? Telewizja, tablet lub telefon nie są w stanie tego osiągnąć. Ona powinna codziennie latać na plac zabaw i organizować różne zabawy w domu. Melissa ma prawie 1,5 roku i słabo rozwinięta mowę. Powinna mówić znacznie więcej niż "dowodzenia". Po to się czyta książki, pokazuje różne rzeczy i nazywa każdy element, później pyta się dziecko gdzie jest co. Poza tym trzeba z dzieckiem rozmawiać. Oczywiście Julka wzoruje się na AiA i nie ma zamiaru "cisnąć" dziecka. Pewnie tak jak Aga czeka na to, aż Melissa sama o coś zapyta lub poprosi.
 6. Klotylda1988

  projekt ślub i trzecie bebe

  Problem polega na tym, że Melissa nie robi nic konkretnego.Julka nie rozwija jej motoryki małej i nie uczy niczego konkretnego. Zero książek, malowania, zabaw sensorycznych. W takim wypadku tablet i telewizja będą miały zły wpływ na dziecko. Moja córka codziennie ma organizowane zabawy i prace plastyczne przeze mnie. Ma 2,5 roku i już od dawna zna cały alfabet i liczy do dwudziestu. Poświęcamy jej dużo czasu, dlatego wiem, że jak raz na jakiś czas dostanie telefon to nic się nie stanie.
 7. Klotylda1988

  Wittamina

  Dla mnie ta kobieta to jeden wielki paradoks. Chroni prywatność, ale dzisiaj na instastories mówiła o pen**ie swojego syna! Nie będzie pokazywać dziecka, ale już kilka godzin po porodzie wstawiła zdjęcie głowy noworodka z podpisem It's a Boy! No ale przecież to ona ustala granice i jak widać gadanie o pen**ach i niedotrzymaniu moczu w drodze do toalety jest ok. Wszystko nazywa dystansem do siebie i innych. Prawda jest taka, że jest paskudną osobą. Jest bezczelna w stosunku do swoich obserwatorów. Każdego dnia wylewa tonę pomyj na ludzi w postaci wyrzygiwania swojej opinii.
 8. Klotylda1988

  Wittamina

  Dla mnie ta kobieta to jeden wielki paradoks. Chroni prywatność, ale dzisiaj na instastories mówiła o penisie swojego syna! Nie będzie pokazywać dziecka, ale już kilka godzin po porodzie wstawiła zdjęcie głowy noworodka z podpisem It's a Boy! No ale przecież to ona ustala granice i jak widać gadanie o penisach i niedotrzymaniu moczu w drodze do toalety jest ok. Wszystko nazywa dystansem do siebie i innych. Prawda jest taka, że jest paskudną osobą. Jest bezczelna w stosunku do swoich obserwatorów. Każdego dnia wylewa tonę pomyj na ludzi w postaci wyrzygiwania swojej opinii.
 9. Klotylda1988

  Mamalama

  Właśnie zobaczyłam, że mamalama obserwuje na Instagramie naczelnego polskiego faszystę, Bosaka!
 10. Klotylda1988

  Wittamina

  Teraz jej Instagram przepełniony jest płaczem i połogiem. Tak chroni prywatność ale nie ma problemu z tym, by się przycinać, że nie zdążyła do toalety. Serio???
 11. Klotylda1988

  Gonciarz

  Czy tylko mnie niepokoi ostatnio zachowanie Gonciarza? Mi się wydaje, że chłopak ma jakieś problemy, może nawet depresja. Kurczę, martwię się
 12. Klotylda1988

  Korona nad Bożeną

  Najlepsze było jak ktoś zapytał co Piotr robił jak go nie było i Lola, że to wścibskie. Chwilę później było o sprawach łóżkowych i już z tym pytaniem nie miała problemu.
 13. Klotylda1988

  Arlena

  Ona prowadzi Instagrama i tam jest taką pseudo influenserka. Wczirajj pokazywała fioletowe kapturki na jajka na miękko i uwaga "można je znaleźć w sklepie" gdyby ktoś pytał. To właśnie o to chodzi. Najpierw pokazuje i mówi jakie fajne a później ma problem,że ludzie pytają i odpowiada w taki sposób. Później pyta się o polecenia figurek LEGO. Serio? To sobie poszukaj w sklepie. Ludzie jej coś polecają to ma focha, że dlaczego z gwiezdnych wojen skoro ona ich nie lubi.
 14. Klotylda1988

  Arlena

  Passive aggressive to jest dobre określenie!
 15. Klotylda1988

  Arlena

  Jestem zdziwiona, że nie ma jeszcze tematu dotyczącego Arleny. Ona jest taka niemiła, bezczelna. Wszystko oczywiście w ramach bycia dyplomatycznym i dbania o siebie
×