Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Klotylda1988

Zarejestrowani
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Klotylda1988

 1. Klotylda1988

  Wittamina

  Dla mnie ta kobieta to jeden wielki paradoks. Chroni prywatność, ale dzisiaj na instastories mówiła o pen**ie swojego syna! Nie będzie pokazywać dziecka, ale już kilka godzin po porodzie wstawiła zdjęcie głowy noworodka z podpisem It's a Boy! No ale przecież to ona ustala granice i jak widać gadanie o pen**ach i niedotrzymaniu moczu w drodze do toalety jest ok. Wszystko nazywa dystansem do siebie i innych. Prawda jest taka, że jest paskudną osobą. Jest bezczelna w stosunku do swoich obserwatorów. Każdego dnia wylewa tonę pomyj na ludzi w postaci wyrzygiwania swojej opinii.
 2. Klotylda1988

  Wittamina

  Dla mnie ta kobieta to jeden wielki paradoks. Chroni prywatność, ale dzisiaj na instastories mówiła o penisie swojego syna! Nie będzie pokazywać dziecka, ale już kilka godzin po porodzie wstawiła zdjęcie głowy noworodka z podpisem It's a Boy! No ale przecież to ona ustala granice i jak widać gadanie o penisach i niedotrzymaniu moczu w drodze do toalety jest ok. Wszystko nazywa dystansem do siebie i innych. Prawda jest taka, że jest paskudną osobą. Jest bezczelna w stosunku do swoich obserwatorów. Każdego dnia wylewa tonę pomyj na ludzi w postaci wyrzygiwania swojej opinii.
 3. Klotylda1988

  Mamalama

  Właśnie zobaczyłam, że mamalama obserwuje na Instagramie naczelnego polskiego faszystę, Bosaka!
 4. Klotylda1988

  Wittamina

  Teraz jej Instagram przepełniony jest płaczem i połogiem. Tak chroni prywatność ale nie ma problemu z tym, by się przycinać, że nie zdążyła do toalety. Serio???
 5. Klotylda1988

  Gonciarz

  Czy tylko mnie niepokoi ostatnio zachowanie Gonciarza? Mi się wydaje, że chłopak ma jakieś problemy, może nawet depresja. Kurczę, martwię się
 6. Klotylda1988

  Arlena

  Jestem zdziwiona, że nie ma jeszcze tematu dotyczącego Arleny. Ona jest taka niemiła, bezczelna. Wszystko oczywiście w ramach bycia dyplomatycznym i dbania o siebie
 7. Klotylda1988

  Korona nad Bożeną

  Najlepsze było jak ktoś zapytał co Piotr robił jak go nie było i Lola, że to wścibskie. Chwilę później było o sprawach łóżkowych i już z tym pytaniem nie miała problemu.
 8. Klotylda1988

  Arlena

  Ona prowadzi Instagrama i tam jest taką pseudo influenserka. Wczirajj pokazywała fioletowe kapturki na jajka na miękko i uwaga "można je znaleźć w sklepie" gdyby ktoś pytał. To właśnie o to chodzi. Najpierw pokazuje i mówi jakie fajne a później ma problem,że ludzie pytają i odpowiada w taki sposób. Później pyta się o polecenia figurek LEGO. Serio? To sobie poszukaj w sklepie. Ludzie jej coś polecają to ma focha, że dlaczego z gwiezdnych wojen skoro ona ich nie lubi.
 9. Klotylda1988

  Arlena

  Passive aggressive to jest dobre określenie!
 10. Klotylda1988

  Korona nad Bożeną

  Teraz wstawiła na stories sprzątanie i widać, że nawet łydki ma chudziutkie
 11. Klotylda1988

  Korona nad Bożeną

  On jest łysy. To dokładnie widać na ostatnim filmiku kiedy grali w grę. W dodatku Cały w tatuażach i nie ma bicka.
 12. Klotylda1988

  Motywatorka

  Hej, co myślicie o tej całej Motywatorce? Znacie ja? Jak dla mnie dziewczyna przesadza. Sprzedaje ebooki za takie ceny, że można za to kupić porządnie wydana książkę. W kółko gada o tym samym i tylko promuje swój sklep. W dodatku non stop nosi tego noworodka w chuście. Dziecko nie ma jak się rozciągnąć. Ta mała jest już tak przyzwyczajona, że nie można jej w ogóle odłożyć. Dziecko siedzi dosłownie cały dzień w chuście.
×