Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Genie In A Bottle

Zarejestrowani
 • Zawartość

  691
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

326 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Genie In A Bottle

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Ty mnie chcesz kultury uczyć? Dobreee... I nadal czekam na tych CO NAJMNIEJ 20 postów, w których używam wulgaryzmów. I tak czekam, i czekam...
 2. Genie In A Bottle

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Już tu kiedyś Kawunia tłumaczyła ten niesamowity fenomen naszej aktywności w podobnych porach, ale widocznie za mało teorii spiskowych w tym było, żebyście mogły uwierzyć. Cóż począć, jesteśmy z Zatorza i mamy miliony kont, żeby prześladować biednego, szlachetnego Lododendrona. Zadowolone?
 3. Genie In A Bottle

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Ode mnie to się odstosunkuj. Nie odpowiadam za twoje urojenia. Może jakiś nowy fanfik napisz, jak cię wyobraźnia ponosi.
 4. Genie In A Bottle

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Jak to prawie? Przecież ja jestem Danką, więc jesteśmy w komplecie.
 5. Genie In A Bottle

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Nie masz pojęcia, co przeszłam i co widziałam, więc się powstrzymaj od takich ocen, bo jak już napisałam to nie jest temat na kafeteryjne wojenki.
 6. Genie In A Bottle

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Ty tak serio?
 7. Genie In A Bottle

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Ale nie ma też obowiązku bycia ginekologiem. Ani nawet pracowania w publicznej służbie zdrowia. Jak idę do lekarza, to oczekuję od niego wiedzy, umiejętności i profesjonalizmu, a nie wybierania spośród zasobów medycyny wyłącznie tego, co aktualnie zgadza się z jego sumieniem. Nawet jeśli dla mnie, pacjenta, to wcale nie jest dobre.
 8. Genie In A Bottle

  Zabytki z PchlJego Targu.

  To ja bym to jeszcze rozszerzyła. Niech pani w sklepie może wybierać, którym klientom sprzeda towar. Nauczyciele, których uczniów będą uczyć. Kierowcy autobusów, kogo wpuszczą do autobusu. Dentysta, komu wyleczy zęby. Aktor, dla kogo zagra przedstawienie. I tak dalej. Sorry, ale każdy zawód ma swoje obciążenia. Jeśli coś jest niezgodne z moim sumieniem, to sobie wybieram inną profesję, a nie będę się zasłaniać klauzulą sumienia. Moje poglądy i moje sumienie, to moja sprawa. W pracy mam być profesjonalistką. I tego samego oczekuję od przedstawicieli innych zawodów.
 9. Genie In A Bottle

  nie zmienicie nas

  A nie możesz wyjechać z tego kraju po prostu dlatego, żeby spędzić emeryturę w jakimś przyjemnym miejscu? W końcu to już niedługo. Jak czytam kolejne twoje agresywne, chamskie posty, to już sama nie wiem, kto gorszy. Te jełopy głosujące na pis czy takie kreatury jak ty. Na jakiej podstawie akurat ty czujesz się lepsza od kogokolwiek? To przez takich jak ty ten kraj jest taki podzielony, taki okropny. Masz cechy najbardziej zatwardziałych zwolenników partii rządzącej - klapki na oczach, piana na ustach, dłoń zwinięta w pięść i twoja racja jest najtwojsza, a wszystkich innych najlepiej spalić na stosie. I nieważne, na kogo akurat głosowałaś. Jesteś po prostu okropnym człowiekiem.
 10. Genie In A Bottle

  nie zmienicie nas

  Ojojoj, jakie te chłopy biedne zawsze. Chlip chilp.
 11. Genie In A Bottle

  nie zmienicie nas

  Nie naiwna. Po prostu nie mam w swoim otoczeniu osób, które oburzyłyby się z powodu ponad 30-letniej panny z dzieckiem. Serio. Nawet moja bardzo katolicka babcia nie ma z tym problemu, bo jak twierdzi, nie ludzie są od rozliczania z grzechów innych.
 12. Genie In A Bottle

  nie zmienicie nas

  A ciebie kto wykorzystuje, że masz takie klapki na oczach?
 13. Genie In A Bottle

  nie zmienicie nas

  Dokładnie. Już bez przesady. Dokładnie wiedziała, co robi i gdyby była odcięta od komentarzy w necie, to robiłaby to nadal. Jestem pewna, że w oczy nikt niczego złego jej nie powiedział. A rozkosz, jaką dawała jej chwilowa sława, była aż nadto widoczna. Komentarze u L były moderowane, więc czytała tylko zachwyty. I dopiero kiedy zaczęła się sama udzielać na insta i dostawać różne komentarze, to jej się przestało to bycie gwiazdą internetu podobać. Tam nie ma lepszych i gorszych. Oni tam są wszyscy tacy sami.
 14. Genie In A Bottle

  nie zmienicie nas

  Wstyd ma przez samą siebie, a nie przez wybitną. Chciała udawać matkę narodu, uczyć, bawić i tumanić, więc to robiła. Naprawdę bawi mnie to przerzucanie odpowiedzialności za zachowanie i decyzje dorosłych, świadomych własnych czynów osób, na L. No po prostu wszyscy tam mają wyprane mózgi, nie wiedzą, co czynią, a zła L nimi kręci jak chce. Bez przesady, nikt tam nie jest ubezwłasnowolniony.
 15. Genie In A Bottle

  nie zmienicie nas

  A niby dlaczego musi? Jedyną osobą, która rzeczywiście musi, jest Gaja. Bo nieletnia i aktualnie zależna od niej. Cała reszta spędza z nią czas, bo sama tego chce. To są dorośli ludzie i gdyby im towarzystwo L nie pasowało, to by się z nią nie spotykali. Mało to rodzin, w których rodzeństwa czy rodzice i dzieci nie odzywają się do siebie czy nie widzą latami? Oni lubią być razem, więc to robią. Nie ma co ubolewać nad ich losem.
×