Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Marisa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A gdzie ona napisała że to ona od niego odeszła? Zapewne facet zaproponował rozstanie, naciskał nalegał i nie miała wyjścia być może on ma już kogoś na boku. Zawsze tak jest że facet nie chce płacić wysokich alimentów nawet jeśli ma kupę forsy po to żeby zrobić kobiecie na złość.
 2. A gdzie ona napisała że to ona od niego odeszła? Zapewne facet zaproponował rozstanie, naciskał nalegał i nie miała wyjścia być może on ma już kogoś na boku. Zawsze tak jest że facet nie chce płacić wysokich alimentów nawet jeśli ma kupę forsy po to żeby zrobić kobiecie na złość.
 3. Pracę zawsze znajdzie.Urodzi,potem da do przedszkola i do pracy.
 4. A ja rozumiem tych ludzi którzy wyżej pisali. Ja po prostu też nie mam ochoty spotykać się ze znajomymi ,jakoś z czasem im człowiek jest starszy to znajomi są mu już coraz mniej potrzebni. Człowiek jest zmęczony codziennymi obowiązkami i nie ma ochoty nigdzie wyjść. A jak znajomi przychodzą do domu to trzeba z nimi siedzieć,rozmawiać,obsługiwać ich przez kilka godzin to też jest męczące. Bo z drugiej strony, co mi dadzą spotkania ze znajomymi?
 5. Z tym się zgodzę bo mam w rodzinie małżeństwo z jednym dzieckiem,oboje po 40 lat, które nie pracuje bo im się nie chce, mieszkają u rodziców którzy za wszystko płacą i ich utrzymują.I nie są patologią bo nie palą papierosów ,nie piją w ogóle alkoholu ale są po prostu leniami. Czasem się zastanawiam co oni zrobią jak rodziców zabraknie, ale zaraz sobie myślę "no to wtedy pójdą do pracy". Oboje pracowali .On pracował kiedyś w reklamie, ona w firmie kredytowej a teraz im się wygodnie żyje mają samochód, niczego im nie brakuje.
 6. Niestety nie zakwalifikujesz się do tego badania, trzeba mieć skończone 35 lat gdy jesteś w 12 tygodniu a potem w 20 tc.
 7. Tak, ale z tego co tutaj widzę to wszystkie kobiety mają mniej niż 35 lat.
 8. W moim otoczeniu nie ma rodziny której żyje się źle. Tylko w telewizji o tym słyszę i w internecie czytam. O przepraszam, mam jeden przykład ,w tamtym tygodniu spłonął dom i zbierają rzeczy i pieniądze dla pogorzelców.
 9. Skoro oglądasz takie filmy to czyli tobie też się chce. Nie tylko synowi. możliwe że zaczął oglądać bo zobaczył że ty oglądasz.
 10. Autorko.Moim zdaniem jesteś świnia, ja wszystkie rzeczy po dzieciach oddałam za darmo na lokalnym kramiku na Facebooku- łóżeczko, wózek ,foteliki ,zabawki.I jestem w szoku że nie chciałaś pożyczyć dziecku w rodzinie. Ale swojej siostrze lub swojemu bratu to byś pożyczyła nawet nie pytając męża, prawda?
 11. 35 lat? Dlaczego tak późno zdecydowałaś się na pierwsze dziecko?
 12. Ludzie są potrzebni do pracy w każdym zawodzie, a nie tylko robić karierę w korporacjach czy w biznesach. Nie każdy ma chęć żeby studiować, ja na przykład nie chciałam iść na studia i nie poszłam.Zamąż wyszłam dopiero w wieku 29 lat,rok później dziecko.
 13. Z tym się zgodzę .Patrząc z perspektywy czasu Tak. To naprawdę fajnie wygląda młoda mama i duże dziecko,ale początki bywają ciężkie, poza tym kobiety które wcześnie urodziły pierwsze dziecko najczęściej mają później jeszcze kilkoro dzieci .Moja koleżanka pierwsze dziecko urodziła w wieku 19 lat, drugie w wieku 21 l.z pierwszym mężem.A z drugim mężem troje.Inna znajoma z pierwszym mężem miała trójkę dzieci a z drugim piątkę, dlatego że w ciążę można zajść jeszcze bardzoo długo więc najczęściej takie kobiety mają dużo dzieci.
 14. To ja nie wiem w jakim kraju wy jesteście że zarabiacie tak mało skoro macie tylko na połowę na mieszkanie w Polsce, mój kuzyn z narzeczoną wyjechali do Anglii 12 lat temu i we wrześniu odbierają klucze do swojego mieszkania. Kupili w Anglii mieszkanie.
×