Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dżudi_12

Zarejestrowani
 • Zawartość

  362
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

225 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dżudi_12

  Wieczny relaks - wieczne spa

  Mnóstwo osób tak robi. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile stories jest kręconych z wyprzedzeniem i wrzucanych w innym momencie. Wizyty w sklepach, restauracjach, relacje z wakacji to już standard. Ale też relacje pogadankowe, stories sponsorowane itd. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo co było wcześniej wrzucone a co nie, chybaze ktoś się zdradzi. Ostatnio jeden youtube wrzucał stories jak jedzie samochodem bez zarostu i za 30 sekund stories że są za miastem i pojechali na spacer, już z zarostem.
 2. Dżudi_12

  Olfaktoria

  Wyobrażasz sobie ja na drodze? Może lepiej niech nie jeździ
 3. Dżudi_12

  Olfaktoria

  Już odnośnie działalności to dziwi mnie jej wstawianie filmików w styczniu. Jeżeli ktoś się zna na temacie to niech mnie poprawi bo ja nie jestem ekspertem. Ale wydaje mi się, że wstawianie filmiku, który prawdopodobnie miał zrobić boom na jej kanale w środku nocy (a z tego co pamiętam to mniej więcej tak było ), a potem dodanie dwóch mało klikalnych filmów w postaci relacji z otwierania kalendarzy adwentowych to zabójstwo dla algorytmu.
 4. Dżudi_12

  Olfaktoria

  Wiadomo, sili się na te kontrowersje z kilku powodów. Dodaje coraz to wiecej argumentów do swojej kolekcji a że często kuleją to się opowieść musi w końcu posypać. Niemniej każdy z nas ma jakieś mechanizmy obronne, trzeba pamiętać, że Dorota jest DDA i widac, że próbuje sobie teraz sama pomoc. Ze średnim skutkiem jak widzimy.
 5. Dżudi_12

  Olfaktoria

  Z tym lubieniem przeprowadzek to był podobny hit jak to, że nie chodzi do kina bo to daleka wyprawa A wystarczy powiedzieć, że nie lubi chodzić do kina i nie chce brać kredytu. Ot cała filozofia, ona po prostu się niepotrzebnie tłumaczy z tego co robi i potem wychodzą takie głupoty.
 6. Dżudi_12

  Olfaktoria

  Wlansie odnoszę się do tego, że zawsze ktoś taki się znajdzie. Takie komentarze się przwijaja bardzo często i na youtube i tutaj, w sumie nie tylko w stosunku do Olfy. Nie pije personalnie do nikogo, ot tylko dyskutuje. Olfa nie lubi ryzyka, nie raz było trafnie wspomniane, że musi mieć kontrolę nad sytuacją bo inaczej jest kiepsko. Widocznie jej kredyt do szczęścia potrzebny nie jest a nie daj Boże jakby miała to by już kompletnie odleciała ze stresu.
 7. Dżudi_12

  Olfaktoria

  Rozumiem, tylko, że to nadal jest jej prywatny problem. To ona najwyżej będzie żałować swojej decyzji i wtedy będzie się martwić co zrobić. A może ma jakiś plan na taką okoliczność, nie wiem. Osobiście sądzę, że o ile krytykowanie jej publicznej działalności może dostarczyć spoko rozrywki o tyle krytykowanie tego czy się władowała w kredyt czy nie to takie o no ale to moje zdanie. Doskonale rozumiem. Jak napisałam wyżej, nie podzielam jej zdania.
 8. Dżudi_12

  Olfaktoria

  Spoko ja rozumiem. Ja się z jej zdaniem nie zgadzam żeby nie było. Wiem w jakim tonie to wypowiada i tak dalej tylko ja nie o tym. Odnoszę się bardziej do tego, że we wszystkich wątkach (a obserwuję je od dawna i się udzielałam wielokrotnie) zawsze znajdzie się ktoś kto jej wciska ten kredyt i wylicza ile by już spłaciła gdyby go jednak wzięła i jaka głupia, że tego nie robi. No nie robi, ludzie w różny sposób pozytkują swoje pieniądze i jak nie chce to nie. Gdyby chciała i miała parcie to by pewnie znalazła sposób taki czy inny. Tak jak Olfa powinna zrozumieć, że ludzie mają różne style życia, różne sytuacje i potrzeby tak niektórzy tutaj też powinni się otworzyć na to, że ktoś nie potrzebuje tego papierka własności.
 9. Dżudi_12

  Olfaktoria

  Ale jeśli nie ma potrzeby wicia swojego gniazda, nie zamierza go przekazać dzieciom ani powiększać rodziny itd. nie widzi problemu w przeprowadzkach no to po co jej tej kredyt? Nie chce to nie. Po co jej to na siłę wciskać Nie wszyscy muszą mieć swoje mieszkanie na własność.
 10. Dżudi_12

  Olfaktoria

  Alez oczywiście, że istnieje konserwatywny liberalizm. W czym problem?
 11. Dżudi_12

  Czarny manikiur

  A kto powiedział, że muszę odpwiaidac na Twoje pytania. Komentuje to, co akurat chce skomentować.
 12. Dżudi_12

  Mykonos złota pięta i pimpko

  Wydaje mi się, że skorzystała z pomocy widzow, którzy podsunęli jej pomysł pisania ebooka o perfumach. Stąd te wyszukiwania synonimów a teraz przypisów.
 13. Dżudi_12

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Że zachowuje się według zasad wiary, którą wyznaje? Ja tego nie odebrałam jako krytykę innych. Bez przesady kurcze.. Widać, że sama się miota i nie wie do końca co myśleć. Z jednej strony ma wiarę a z drugiej chciałaby wesprzeć kobiety. Jak dla mnie plus, że napisała to jak człowiek, widać wątpliwości i widac, że pisała szczerze.
 14. Dżudi_12

  Zabytki z PchlJego Targu.

  Ja tylko wiem, że Kaszak popiera nowe ustalenia. Kasuje komentarze na ten temat i przestała obserwować kobiety, ktore się wypowiedziały w tym temacie.
×