Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dr.dre

Zarejestrowani
 • Zawartość

  182
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

88 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dr.dre

  Życie po rozwodzie w 3mieście

  Przecież ona spokojnie może się utrzymać ze współprac. Wystarczy jedna czy dwie na insta, jedna czy dwie na YT, i żyje sobie na luzie. Rodzice kupili mieszkanie, więc na opłaty starcza, na godne życie też. Jasne, że nie zajmie jej to tyle, co praca na etacie. Ale takie są realia social mediów. Jej zasięgi są dużo warte. Sama na to zapracowała, nikt jej nie darował.
 2. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Nie wiem czy ludzie na promce już się wystrzelali czy kupują pojedyncze cienie, czy o co chodzi. Zmniejszyła się od mojego wczorajszego sprawdzania liczba eterycznej. Reszta, o ile coś poschodzilo, to po parę sztuk. Ciekawe.
 3. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Alterego ponad 1700, ta druga współpraca ponad 1100. Abstrakcja 2400, bohema 134. A te nowe poza eteryczna koło 400 sztuk. Jak abstrakcja nie będzie przeceniona, to wątpię, żeby to zeszło. Nakład z kosmosu.
 4. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Posprawdzałam ile sztuk czego na sklepie. No alterego i tej drugiej współpracy z właścicielka glamsozpu, zacna ilość. He he
 5. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Nie no, te nowe to obleca, żeby jedna wybrać, a nie cztery. Szukałam też jakiegoś zarumienienia w zarumienionej, ale nie znalazłam
 6. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  O tak, paczka z odbiorem w żabce to złoto. Mi w paczce z ruchu kiedyś paczkę zgubili, a reklamacji nie uznali, bo nie miałam dowodu na to, co jest w środku. Nie jestem sklepem, nie wystawiam paragonu, nie nagrywałam jak pakuję... Więc prywatnie ta droga już nic nie wysle, ale ze strony czy przez v to ok.
 7. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Najlepszy hit to zestaw 4 palet po 320pln. I jej tekst, że BARDZO się opłaca. Faktycznie, całe 9pln na palecie. Promka życia. Aż 10%! Ciekawe, że Paczkomatów nie ma już w opcjach dostawy. Pamiętam, że były za 14pln. Niezle zdzieranie, bo nawet prywatnie jak się wysyła, to jest taniej, chyba że ktoś by zamawiał za ponad tysiaka dziesiątki produktów i gabaryt C. A przecież firma ma lepsze ceny. Najwyraźniej nikt się na to nie dawal nabierać. W ogóle nie wiem jak wasze doświadczenia z paczka w ruchu, ale ostatnio na v wysyłałam ta metoda paczki. Jedna doszła w dwa dni, druga tydzień. Ceny fajne, ale ich czasy dostawy przeciętne.
 8. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Niedługo, już jest miejsce w szafie
 9. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  W ogóle na grupie znalazłam nagranie jak Hanka to na story mówi, te żale na hejty. Ona tam prawie płacze. Pani psycholog, która nie wytrzymuje krytyki? O co chodzi?
 10. Dr.dre

  loveandgreatshoes

  Cudnie Justyna wygląda. Torebki też wyglądają na ładne. Pewnie nie moja półka cenowa, ale super fajnie, że wypuszcza coś swojego.
 11. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Bardzo to orzeźwiające, człowiek od razu wie, że nie jest sam. Naprawdę paranoja, złego nic nie można powiedzieć, zaraz pieski do obrony, jak ktoś powie, że nie lubi.
 12. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Dopiero teraz zobaczyłam. Na insta Beauty News co chwilę jakieś ujadaczki wpychające produkty hanki, nawet jak post zupełnie o czym innym. A w ogóle to w mega szoku jestem. Beauty news napisały, że nie lubią turbopigmentow (to nie nowość, bo już to pisały) i parę osób odpisało, że one też. Mega szok, że są ludzie na insta, co otwarcie mówią, że nie lubia. Oczywiście nie mam na myśli hejtu, zwykła opinie, że nie lubią i już. Nieźle
 13. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  No ale Tryfka bardzo wpasowuje się przaśnością w klimaty, które kocha Hanka. Dla mnie one z podobnej gliny.
 14. Dr.dre

  Samotna amiszka bez japonek

  To Bu.by haszimoto może być czymś co przeczytała w necie, żeby wyjaśnić swoją wagę i żeby fan.ki się litowały. Nie jest powiedziane, że ma je na serio. Jak ma się haszi to jednak trzeba trochę przewartościować życie i dietę.
 15. Dr.dre

  Samotna amiszka bez japonek

  Dobra, byłam trochę wyautowana z wątku. Czy Lunia była na wakajkach z nowym ojcem swojej córki, a prywatnie mężem gorszej siostry?
×