Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dr.dre

Zarejestrowani
 • Zawartość

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Dr.dre

 1. Dr.dre

  Doncia Msdoncellita

  Mi się wydaje, że ona nie jest do końca szczęśliwa, skoro Alan ostatnio nawet jej zostawił taki komentarz. Tak jak mówicie, nie wszystko cieszy z facetem, no on jej na każdy ciuch powie, że fajny, no dziwny, no inny lepszy. Ale wiecie jak to z facetami, on nigdy nie zastąpi koleżanki, z którą można właśnie na takiego faceta ponarzekać. Nie ma przyjaciółek, spoko. Ale czemu nie ma koleżanek, znajomych, z którymi może iść na spacer, nakręcić film, pojsc na koncert itp, nie rozumiem. Nie tak dawno studiowała, jak można było ze studiów nie wynieść znajomości? Ja np. nie mam kontaktów z ludźmi z rodzinnego miasta, tak zdecydowałam przez pewne wydarzenia, więc rozumiem, że się zawiodła i inne takie. Ale ja wyjechałam do innego miasta i poznałam ludzi. Więc wychodzi na to, że ona od razu wkłada wszystkich do jednego worka. Tak jak ktoś tu już napisał, czy jeśli z Alanem by nie wyszło, to żadnego chłopaka by już nie miała, bo Alan coś zrobił nie tak? Nie wiem, mi się wydaje, że tu tylko specjalista by pomógł. Czasem mam wrażenie, jak jej słucham, że ona naprawdę nie ma z kim pogadać... A widzom do końca nie chce mówić wszystkiego, szczególnie, że wszystko musi być perfekt.
 2. Dr.dre

  Ewa i Youri

  Jak można nie lubic nosić zakupów? Co tu jest do lubienia. Bierzesz i niesiesz.
 3. Dr.dre

  Samotna amiszka bez japonek

  Dobra, byłam trochę wyautowana z wątku. Czy Lunia była na wakajkach z nowym ojcem swojej córki, a prywatnie mężem gorszej siostry?
 4. Dr.dre

  Samotna amiszka bez japonek

  Dobra, byłam trochę wyautowana z wątku. Czy Bubella była na wakajkach z nowym ojcem swojej córki, a prywatnie mężem gorszej siostry?
 5. Dr.dre

  Ewa i Youri

  Vlog o niczym u Juriego na kanale. Że mają kryzys, oczywiście perfidny clickbait. Naburmuszona Ewka od rana montuje, ten gada, nie da jej nic powiedzieć. A jak oddaje jej głos, to co chwilę się wtrąca, często nie da się zrozumieć, o co im chodzi. On gada, że chce klapki i tłumaczy po co, bo kontuzja, a ta w tle piszczy, że dżinsy chce. No jak 12latka. Nie wiem dla jakiego targetu są te filmy. Dla mnie są infantylne, o niczym. Jeszcze rozprawianie, jaka to praca nagrywanie trzech filmów na tydzień. Jakby robiła to od lat, a ile ona ten kanał ma, kilka tygodni. Faktycznie. Ma wielkie doświadczenie.
 6. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Wg mnie ta neutralna to mocna inspiracja Too Faced, gdzie każdy cien matowy ma odpowiednik błyszczący. No i tonacja też podobna. Tylko układ inny. Dla mnie nic ciekawego, sama w sobie ładna, ale inspiracjom mówię nie. A Remix, no jest kilka fajnych cieni, a reszta to oczywiście zielenie, a jakże. Tańsze jest robienie tych cieni czy o co chodzi? Turboy zielone, ciągle zieleń i zieleń.
 7. Dr.dre

  Doncia Msdoncellita

  A widziałyście koment Alana? Że fajnie, że jest #happygirl i oby jak najdłużej. Trochę mi to zabrzmiało, jakby nie była wcale taka happy, na jaką się kreuje.
 8. Poleciał wątek. Sądzę, że to sprawka byłego męża, więc proponuję sobie odpuścić. Niech szuka wrażeń gdzie indziej.
 9. Dr.dre

  Życie po rozwodzie w 3mieście

  No bo jest jedna psychofanka, która jak na przycisku repeat non stop to samo powtarza do znudzenia. Obejrzałam ten film na przewijaniu. Faktycznie całkiem mądrze mówi. Była u specjalisty, ktoś jej pomógł i fajnie. Można lubić jej filmy albo się na nich nudzić. Ale w takiej sytuacji podziw, że ktoś szybko się ogarnia.
 10. Dr.dre

  Życie po rozwodzie w 3mieście

  Warto oglądać ten film?
 11. Dr.dre

  wypuśćmy 10 palet pod rząd

  Lepiej zainwestować w Colourpop. Mówi kolejne zakupu i kolejne zachwyty. Tym razem nie cienie. Ale no paczka idzie 2 tyg. Drobne uszkodzenie i dostaje zwrot hajsu. A tu uzerasz się, a potem dostajesz z błędem ortograficznym, krzywe cienie, wypadające, pylace się na dziko i dowiadujesz się, że taka specyfika produktu. Ostatnio w końcu kupiłam też kolejne cienie Natashy Denony, oczywiscie po waszych opiniach. Kupiłam w końcu dwie mini i Sunrise. Macie może Bronze? Na żywo bardzo mnie przekonuje.
 12. Dr.dre

  Samotna amiszka bez japonek

  Nie, luzik. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiłyście.
 13. Dr.dre

  Życie po rozwodzie w 3mieście

  Dziwnie M wygląda na swoim profilowym na Insta
 14. Dr.dre

  Polskie Karingtony

  Jak masz karnet na siłkę, to wg mnie nie ma co w domu
 15. Dr.dre

  Polskie Karingtony

  Lusesita po prostu kosiła komplety, żeby być gotowa na miłość zza rogu.
 16. Dr.dre

  Polskie Karingtony

  Wszystko dzięki uprzejmości kafe, a kafe dzięki uprzejmości wybitnej!
 17. Dr.dre

  Polskie Karingtony

  Wogóle, napewno, z kad, wgl - esencja
 18. Dr.dre

  loveandgreatshoes

  Sorki, pomyliłam imiona. Dzięki!
 19. Dr.dre

  loveandgreatshoes

  Kiedyś je oglądałam, z braku czasu przestałam, więc spytam z ciekawości. Justa jakoś mówiła, że się rozstała i że ma nowego, czy to tylko CSI Kafe?
 20. Dr.dre

  Polskie Karingtony

  A tam zerwie. Cudak potrzebuje nowych książek i zakonnych ubrań, a to się zawsze sprzeda. Prodakszyn nie będzie. W końcu jak się o czymś nie mówi, to to nie istnieje. A przynajmniej w świecie Lusesity
 21. Dr.dre

  Polskie Karingtony

  Dajcie spokój, nie życzcie Dre, żeby do niej wrócił. Nic złego wam nie zrobił, żeby tak źle mu życzyć...
 22. Dr.dre

  Polskie Karingtony

  Dla mnie Dre to naprawdę super gość. Nie wiem jak można go było tak stłamsić, a potem tak potraktować. Wszystko za cenę lenistwa i pokazania w internecie. Wszystko ważniejsze. Wszystko na sprzedaż.
 23. Dr.dre

  Polskie Karingtony

  Dobrze Dżak i Domi prawią. Czyli nie damy się wtrącać rodzinie, wam, nikomu bla bla, ale i my się wtrącamy w to, co robi rodzina. ELEGANCKO.
 24. Zamknięta, ale jest na niej 60 tysięcy osób, więc całkiem sporo
 25. Nadrobiłam wątas na Vogule. Czirs kawkoł wszystkim siostrom, które uświadamiały tam nieświadome!
×