Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lillkaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  326
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

151 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lillkaa

  Szarlotka z rodzicami

  Ty tak serio?
 2. Ale to miała cię zbanować za chwalenie Magdy?
 3. Lillkaa

  Szarlotka z rodzicami

  A to sorki, nie analizuje tak każdego kadru w filmie, ale dzięki za uświadomienie. Teraz możemy z czystej sumieniem uznać, że Luka to drań.
 4. Lillkaa

  Szarlotka z rodzicami

  Tak, kuzynką stryja matki babki Wandy, będę sprzedawać świece u Wandy w sklepie i prać w międzyczasie brudne pieniądze w pralce na zapleczu. Rozgryzłaś mnie mistrzu
 5. Lillkaa

  Szarlotka z rodzicami

  W pewnych obszarach Polski tzw PKS też jeździ dwa razy dziennie, a mimo to ludzie nie mają samochodu ani prawa jazdy, więc... To, że wygodniej się żyje z prawem jazdy i samochodem, nie oznacza, że każdy się na to decyduje i MUSI mieć. Myślisz że wszyscy Włosi mają prawo jazdy, bo komunikacja u nich jest dramatem? Nie sądzę...
 6. Lillkaa

  Fashion ela

  Chyba głównie po to się książki pisze- żeby na nich zarabiać. Nie trzeba mieć dzieci, żeby bajki pisać. Można nawet dzieci nie lubić, do tego raczej potrzebny jest jakiś pomysł i bycie kreatywnym. Co do Elizy, to podyplomowką bym się nie przejmowała. Ona już nawet doktorat miała robić i wyszło jak zwykle.
 7. Lillkaa

  Szarlotka z rodzicami

  No ale jeśli być może nikt poza nim nie ma prawa jazdy to jak miał zostać?
 8. A dlaczego chcesz bana? Przecież możesz po prostu nie oglądać, odsubskrybowac kanał zamiast liczyć na bana. Napisz, że Olfa wypożycza ciuchy pracuje za barter, albo jakiś komentarz o Majce może, to cię zbanuje. Chociaż nie kumam po co ci to
 9. Lillkaa

  Szarlotka z rodzicami

  Chyba nikt nie sądził, że ona sama obsługuje zamówienia, pakuje paczki i wysyła. To raczej jasne, że obsługuje to jakaś inna osoba, a świeczki są w jakimś magazynie a nie u nich w mieszkaniu.
 10. Lillkaa

  Szarlotka z rodzicami

  Luka był kierowcą, nie wiadomo czy ciotka albo wujek mają prawo jazdy. No Andzia raczej samochodu nie poprowadzi, więc mogła sobie najwyżej chcieć jechać.
 11. Lillkaa

  Fashion ela

  Skoro to jedyna dla niej szansa, to niech stosuje ten botoks i nie płacze że ma sparaliżowana twarz. To trochę tak jakby ktoś założył aaprat na zęby bo ma krzywy zgryz i jednocześnie narzekał, że brzydko to wygląda, że czasem boli, że ciężko w tym jeść. Chyba jesteśmy dorosłymi ludźmi i wiemy, że pewne rzeczy nie dzieją się bez powodu. Tym bardziej jej narzekanie i jednoczesne mówienie, że przy botoksie to normalne.... No to kobieto jak spodziewałas się, że tak może to wyglądać, to po co to robiłaś, a jak już zrobiłaś to nie narzekaj i nie płacz z tego powodu.
 12. Lillkaa

  Fashion ela

  Boczek też taki zdrowy Też mam czasem zrywy na super zdrowe odżywianie, ale nie pierdziele o tym wszystkim, że to moja filozofia życia. Ja pamiętam jak ona co jakiś czas chudła i to zawsze było takie spektakularne niby 15kg i gadanie, że dieta odmieniła jej życie. Teraz jest gadanie, że akceptuje siebie w końcu bo wcześniej była nieszczęśliwa itd. Jestem w stanie się założyć, że za jakiś czas znowu będzie spektakularne chudnięcie i opowiadanie jaka była (jest obecnie) niezdrowa, jak się kompulsywne objadała, jak czuła się przemęczona itd i że w końcu dieta uratowała jej życie. No standard.
 13. Lillkaa

  Fashion ela

  Przecież musi coś robić w zyciu. Była już fizjoterapia uro-gin, masaże twarzy, joga, oklejanie taśma twarzy, psychoterapia, te wszystkie ezoteryczne bzdury, olejki cbd, weganizm, palenie jakiegoś drewna, uziemianie się, unikanie niebieskiego światła itd. No to teraz na tapecie jest bruksizm, bo coś trzeba robić i o czymś gadać do kamery.
 14. Lillkaa

  Fashion ela

  Chyba wiedziała jakie są skutki uboczne stosowania botoksu. Zrobiła, a teraz przeżywa dzień w dzień że jej pół twarzy sparaliżowało. Z resztą to nie jest jakiś dramat życiowy.
×