Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nemetiisto

Zarejestrowani
 • Zawartość

  499
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Nemetiisto

 1. Nemetiisto

  Co powinnam zrobić

  Jesteś utrzymanką męża. Nie spodziewaj się szacunku z jego strony. Albo staniesz się niezależna albo rozpadnie się ten: "związek". O ile już nie jest za późno?
 2. Po co słuchasz tych bzdur? Teraz będziesz podświadomie przypisywać wszelkie negatywne sprawy do tego pierścionka i spełniać mimo woli samospełniającą się przepowiednię. Podli są ludzie, którzy krzywdzą innych wygadując takie bajki.
 3. Nemetiisto

  Wideorozmowy czy są bezpieczne

  Nie jest. Wypala mózg.
 4. Nemetiisto

  Czy trudno jest zamontować kamerę w domu?

  To zależy jaka kamera? Są takie mikro, które przyklejasz na taśmę dwustronną ale większość trzeba jakoś przykręcić zależy też z czego jest ściana? Za mało danych.
 5. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Niestety nie wiem. Podaje się za Karola z Białegostoku. Wiek koło 40 lat. Autentyczne zdjęcia jej kolegi za jego zgodą. On też bawi się podobnie. O ile tego nie zmyśliła bo jak się okazało niemal wszystko co mówiła to były bajki?
 6. Nemetiisto

  Pieczarki

  Nie. Po co?
 7. Zwykle wystarczy się wyprowadzić i usamodzielnić bo to naturalne, że rodzice starają się jakoś nakierowywać dziecko na ich zdaniem właściwy kurs.
 8. Nemetiisto

  jak powinny wyglądać wybory w polsce

  To prawda. Dlatego warto zmienić system. Szwajcarzy zrozumieli to dawno temu, po długich walkach między dwoma ugrupowaniami i głębokim podzieleniu społeczeństwa. Wprowadzili demokrację bezpośrednią, która jest lekiem na ten cyrk.
 9. Nemetiisto

  Zostaje przy mezu

  Wsłuchać się w siebie. To jedyna prawda, która i tak wypłynie. Ty jesteś dla Ciebie najważniejsza. Nikt inny.
 10. To bardzo możliwe. Życie karmi się właśnie tą pożywką. Tylko skoro to jest większość to czy nie należałoby uznać tego za normalne a tych wstrzemięźliwych za zboczeńców?
 11. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Nie chodzi o to aby zagadywać każdego. Bardziej wykorzystywać okazje. Np. komuś coś upadnie, schylić się szybciej albo w tym samym momencie, spotkać wzrokiem... itp. Możliwości jest mnóstwo tylko teraz matoły zamiast działać stoją jak d... a później piszą na Spotted: "odezwij się dziewczyno z czarnymi włosami, która coś tam dziś..."
 12. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Tak jest ze wszystkim. Kiedy robi na sesji 20 zdjęć wybór najlepszego jest niemal oczywisty. Kiedy zrobię 200, nie ma czego wybrać.
 13. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Nie chodzi o to. Chodzi o przypadkowe spotkania. Na ulicy, w sklepie, na rowerze itp. Zupełnie nieprzewidziane. Kiedy jesteśmy całkiem sobą. One są najlepsze.
 14. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Nawet niekoniecznie to choć pewnie jest to główny powód niepowodzeń. Te, internetowe relacje są łatwe. Bardzo łatwe a czegoś osiągniętego łatwo, nie szanuje się. "Łatwo przyszło, łatwo poszło".
 15. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Bardzo dobrze, od razu odpada stado baranów, którzy patrzą tylko na okładkę.
 16. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Coś w tym jest jednak statystycznie relacje w realu wychodzą znacznie lepiej. Czasem wystarczy spojrzenie by wiedzieć, że jest chemia a w necie przerabia się dziesiątki: "plew" na darmo.
 17. Idziesz do apteki albo zamawiasz w necie, czytasz instrukcję jak nasikać i trzymasz się wskazówek.
 18. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  To prawda. Niektóre kobiety potrafią jednak przez kilka miesięcy klikać, później zniknąć, później pojawić się po pół roku, znowu klikać i nie mieć czasu na spotkanie aż w końcu po roku spotkać się by okazało się, że na żywo jednak nie ma chemii.
 19. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  To proste tylko wirtualnie traci się na to mnóstwo czasu i energii a później w realu okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Dlatego lepiej poznawać od razu realnie.
 20. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Tak BTW, poznałem też kobietę co prawda przez GG, która robi nieustający eksperyment. Podaje się na Sympatii za faceta i rozko c h uje w sobie kobiety. I ma z tego frajdę. One dwoją się i troją żeby spotkać się z tym wyjątkowym facetem, który tak dobrze je rozumie a ona się bawi. Z resztą facetów też uwodzi tworząc fikcyjne postaci. Ze mną też się jej udało. Tyle, że wpadła we własne sidła i zakochała się we mnie. Odkryłem jednak prawdę. Dałem jej szansę. Próbowała jednak nadal, kolejnymi kłamstwami prostować poprzednie ale została sama rozkochana. Tak kończą się eksperymenty na relacjach.
 21. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  W realu od razu jest odsiew bo od razu wiele widać, nawet bez poznawania się a i w najmniejszym kontakcie też od razu widać jeśli jest jakaś chemia. Wirtualnie traci się mnóstwo czasu na sprawdzanie ludzi, do których w realu nawet nie odezwalibyśmy się.
 22. Nemetiisto

  Ładne dziewczyny z dziarami, masakra

  A co Ty jesteś król i władca żeby innym mówić co mają robić? Oni nie zabraniają Ci się pokazywać choć może napawasz ich obrzydzeniem?
 23. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Ależ wcale nie jestem zaskoczony i życzę im jak najlepiej. Związki z portali się zdarzają ale czy to jest miłość czy rozsądek? Tego nie wiemy.
 24. Nemetiisto

  Spotkania z portali randkowych OPINIE

  Czasem udane lecz w większości porażki. Psychicznie chora dziewczyna, która najpierw narobiła obciachu w kinie a później nie chciała się odczepić. To był jedyny raz, kiedy kogoś zablokowałem. Nawiązałem fajną przyjaźń. Raz fajnie się nawet kleiło już od pierwszego spotkania ale po miesiącu się rozkleiło z przyczyn obiektywnych. Kilka spotkań zakończyło się niespodziewanym seksem choć nie oczekiwałem. W sumie poznawanie jest ciekawe ale spotkanie miłości jest tam chyba jak wygrana w Lotto?
 25. Nemetiisto

  Ładne dziewczyny z dziarami, masakra

  Nic Ci do tego. Nie podoba się to nie patrz.
×