Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DanWan

Zarejestrowani
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

21 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. DanWan

  Alimenty przed rozwodem

  Jak dostaniesz pismo masz możliwość odpowiedzieć do sądu co do stawianych postulatów powódki. Możesz tam napisać na co się zgadzasz a na co nie i zaproponuj swoje warunki. Jeśli sprawa w polskim sądzie zaproponuj jakąś konkretną kwotę alimentów na jedno dziecko w złotówkach. Pamiętaj to sąd decyduje o wysokości alimentów a nie powódka!
 2. DanWan

  Ex chce mnie zrujnować.

  Dom przepisany na nas? Chcesz powiedzieć, że jeszcze przed ślubem stał się współwłaścicielem domu Ludzie sami się proszą o kłopoty!
 3. DanWan

  Ex chce mnie zrujnować.

  Po pierwsze musi mieć czarno na białym udokumentowane, że to konkretnie on coś kupił by mógł rządać zwrotu poniesionych nakładów. Jeśli ma takowe dokumenty może się z Tobą dogadać co do zwrotu lub udać się do sądu co wydłuża całą procedurę. Nic na gębę bo ja to kupiłem, tylko wołaj dowodu, że to on za to płacił.
 4. Postaw mu ultimatum ma się zbadać i poprawić swój stan fizyczny albo poszukasz sobie sexu gdzie indziej. Facet jak nie zostanie zmuszony do działania nic nie zrobi sam z siebie. Macie po 30 lat a nie po 60 a nikt go na siłę do otyłości nie doprowadził, tylko on sam.
 5. Na plażę w listopadzie Aż cuchnie trolem!
 6. DanWan

  Jestem na etapie szukania sobie żony xD

  Oddam byłą. Reklamacji i zwrotów nie przyjmuję
 7. DanWan

  Podzial majatku po rozwodzie

  Ja spłacałem połowę wartości pomniejszoną o aktualne zadłużenie. Czyli w twoim wypadku od 40 tyś. Jeśli zostawiasz sobie mieszkanie podpisujesz aneks z bankiem na kredyt a byłą małżonkę zwalniasz z długu. No i oczywiście niezbędną będzie wizyta u notariusza by sporządzić umowę podziału majątku wspólnego.
 8. DanWan

  Fetysz

  No właśnie powinna, bo na tym polega związek aby się dopasować.
 9. DanWan

  Fetysz

  Musisz z nią o tym porozmawiać. Brak realizacji własnej seksualność doprowadzi do frustracji i wasz związek nie skończy się szczęśliwym zakończeniem. Partnerka powinna zakceptować Twoje preferencje a nie tylko je tolerować. Musicie ustalić granice i co jest dla każdego ważne. I tak dla przykładu jeśli kobieta ubierze się w pończochy specjalnie dla Ciebie to jej korona z głowy nie spadnie a Twoje zadowolenie ze zbliżenia będzie dużo lepsze co będzie miało bezpośrednio wpływ na Wasze relacje.
 10. No to życzę dużo cierpliwości i mało stresów w tym dogadywaniu. A tak na marginesie to jak Ci się udało uniknąć alimentów bo to raczej niespotykane na polskie realia?
 11. DanWan

  Kiepski tata

  Trzeba było za Włocha nie wychodzić
 12. Jeżeli ojciec miał z matką wspólnotę majątkową i nie było testamentu oznacza to, że każde z dzieci odziedziczyło po ojcu 1/6 majątku (33% z jego połowy).
 13. DanWan

  Jak 'sciągnąć' narzeczonego do domu?

  Opowiem Ci historię pewien Polak wylosował zieloną kartę i wyjechał do USA za pracą zostawiając w kraju rodzinę. Sytuacja podobna nie wracał bo trzeba zarobić na emeryturę i takie tam wymówki. Mężczyzna mając ponad 50 lat wraca do rodziny. Niestety czas zrobił swoje i są to już obce sobie osoby, które nie umieją żyć że sobą. Obecnie oboje mieszkają oddzielnie w kraju a małużeństwem są tylko na papierze bo nie uznają rozwodu.
 14. Laska to typowa materialistka. Wyjdzie za bogatego tylko dla kasy by go dojić ile się da.
 15. DanWan

  Byly chlopak

  A po co do niego piszesz skoro się żeni?
×