Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DanWan

Zarejestrowani
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

38 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chłopie weź się w garść jak nie umiesz skonsultuj się z psychologiem może on Ci uświadomi toksyczność tego związku.
 2. No chłopie nad czym tu płakać? Szukałeś mamusi czy partnerki a może roszczeniowej księżniczki na ziarnku grochu na którą będziesz zapitalał i jej zachcianki? Dobrze, że mieszkaliście ze sobą razem bo to otworzyło obojgu oczy. Ból szybko przeminie a przynajmniej nie odczujesz tego finansowo bo rozwód i alimenty sporo kosztują.
 3. Oj krypto to nie moja bajka nie widzę tam dla siebie fundamentów jak dla mnie to czysta spekulacja.
 4. Oj widzę, że dawno koleżanka poza parkietem. Od niedawna spółka z WIG 40 branża hazardowa Jest jeszcze szansa na załapanie się na zaliczkę dywidendy za rok bieżący więc warto się zainteresować jak już o giełdzie mowa.
 5. Giełda i skłonność do hazardu to może akcje STS-u. A tak na serio to jest dla Ciebie dobra wiadomość większość inwestorów giełdowych to mężczyźni, więc polecam grupy i fora ekonomiczne, biznesowe.
 6. Jeżeli chodzi o bank to umowa obowiązuje, nieważne czy kredytobiorcy dogadują między sobą ważne, że odpowiadają solidarnie za dług. Jedynie co koleżance zostaje to wnieść pozew do sądu o podział tego mieszkania, ale wyrok może być dla niej niezbyt korzystny.
 7. A co jeśli nie jesteście dostosowani seksualnie? Zamierzasz czekać z tym do ślubu? Jak nie jesteś pewien tej osoby to zabezpieczenie obowiązkowe!!!
 8. DanWan

  faceci z badoo

  To ja chyba mam pecha bo znalazłem bezdzietna pannę
 9. DanWan

  faceci z badoo

  Dziwnym trafem facet z odzysku jest często bardzo szybko znowu zajęty. Problem mają raczej maminsynki wiecznie mieszkające z mamusiami bo im tak wygodnie.
 10. DanWan

  faceci z badoo

  Faceci mogą to samo napisać w drugą stronę. Jakoś ten portal wspominam podobnie całe szczęście są też inne portale.
 11. DanWan

  Spłata domu z kredytem

  Ja o chlebie Ty o niebie bez różnicy jak liczyć u notariusza podpisuje się akt notarialny zwany umową podziału majątku wspólnego. Tam się reguluje kto co dostaje i ile drugiej osobie musi za to zapłacić. Po podpisaniu takiego dokumentu już jest nie ważne czyja działka była bo w umowie jest już jasno to określone. Banku też nie interesuje czyja jest działka ale czy osoba pozostająca z kredytem ma zdolność do regulowania dalszych rat sama.
 12. DanWan

  Spłata domu z kredytem

  Matko boska nie wiem czego nie rozumiesz w wartości nieruchomości? Wartość to działka + nieruchomość + wyposażenie + stan budynku! Po resztą do banku składamy wniosek o zwolnienie z długu jednego z kredytobiorców i to bank rozpatruje tylko czy osoba zostając z kredytem ma zdolność kredytową. Jeszcze raz napisze co do części spłaty to albo byli małżonkowie się dogadają polubownie co do kwoty spłaty albo wezmą rzeczoznawcę, który za swoją usługę weźmie wynagrodzenie. To samo z podziałem majątku albo się dogadują i idą do notariusza albo do sądu licząc, że sprawa nie będzie się ciągła miesiącami.
 13. DanWan

  Spłata domu z kredytem

  No tylko pisałem o połowie wartości nieruchomości pomniejszonej o wartość nie spłaconego kredytu. Czyli cena działki jest zawarta w wartość nieruchomości. Tym bardziej, że ta wartość jest umowna jeśli się byli małżonkowie dogadają nie trzeba powoływać rzeczoznawcy.
 14. DanWan

  Spłata domu z kredytem

  A jak kupujesz nieruchomość to cena działki nie jest wliczona już w jej cenę?
 15. Jak to czytam to niestety mam tylko obraz zdrady, który znam z autopsji. Zwróć uwagę na jej telefon czy się z nim nie rozstaje i czy go nie zahasłowała.
×