Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DanWan

Zarejestrowani
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kupowałem jakiś czas temu i oprócz danych do rejestracji nic więcej odemnie nie chcieli.
 2. DanWan

  Mam dość...

  Jak bym już to widział: https://ohme.pl/zwiazek/zlote-zasady-milosci-czyli-jak-to-sie-udaje-innym/
 3. DanWan

  Karma wraca!!!

  Czekam z utęsknieniem bo jak na razie jakoś tego nie widzę
 4. Do tego nazwiska to niestety tylko Alicja pasuje
 5. DanWan

  Rozwódka z dzieckiem.

  A że co? Jak z dzieckiem to drugi sort? Niektórzy mężczyźni uwielbiają dzieci i taka pani z całą gromadką dzieci też będzie dla niego bardzo atrakcyjną partią.
 6. 8 lat to nie pod pedofilię podchodzi? Co na to matka dziecka nie ma obiekcji?
 7. DanWan

  Dowody na rozwód

  Piszesz w pozwie, że chcesz by dzieci zostały przy Tobie a od męża oczekujesz alimentów w wysokości... na jedno dziecko. Do tego dołączasz akty urodzenia i powołujesz świadka (np. koleżankę). Świadka wypytują o to czy dziecią nie dzieje się krzywda i takie tam.
 8. DanWan

  Dowody na rozwód

  No to składaj pozew (opłata 600zł) bo na sprawę teraz się długo czeka w zależności od wielkości miasta. W uzasadnieniu napisz, że nic do niego nie czujesz, nie śpicie razem i nie współżyjecie od... oraz, że mieszkacie razem tylko dla zachowania opieki nad dziećmi ale nie prowadzicie wspólnie gospodarstwa. Pamiętaj tylko o podaniu światka na okoliczność posiadania dzieci. Taki świadek jest niezbędny.
 9. DanWan

  Dowody na rozwód

  Zupełność rozpadu pożycia małżeńskiego polega na ustaniu między małżonkami więzi: uczuciowej (psychicznej), fizycznej oraz gospodarczej. Najważniejsza jest więź emocjonalna. Na ustanie tej więzi wskazuje wrogi stosunek między małżonkami.
 10. DanWan

  Dowody na rozwód

  Co do wezwania tej kobiety możesz ją podać w pozwie ale na pierwszą rozprawę raczej jej nie wezwą. Jeśli pozwany się przyzna nie będzie konieczności przesłuchiwania jej. Co do zupełnego rozpadu to co z więzią gospodarczą? Mieszkacie razem i prowadzicie wspólnie gospodarstwo domowe? Jeśli tak nie ma przesłanek do zupełnego rozpadu wtedy sąd może orzec separację z wyłącznej winy męża.
 11. Polecam poczytać poradniki np. "5 języków miłości" czy "Mężczyzna od A do Z" (ta druga pozycja to poradnik dla kobiet napisany przez mężczyznę).
 12. Raczej takie sprawy toczą się latami więc mu współczuję. Na samego adwokata wyda majątek
 13. No ja na szczęście się polubownie dogadałem z byłą. Nie było o co się szarpać po sądach a sprawę podziału majątku załatwiliśmy u notariusza. Pieniądze rzecz nabyta a zdrowia psychiznego nikt mi nie zwróci.
 14. DanWan

  Dowody na rozwód

  Jako dowód w sądzie do niewierności wystarczy pod warunkiem, że zostaną spełnione przesłanki zdrady, bo na herbatę też się może umówić. Poza tym aby dostać rozwód należy udowodnić trwały i zupełny rozpad małużeństwa. Pamiętaj tylko, że te Twoje dowody pozyskałaś z jego prywatnego konta bez jego zgody. Może Ci grozić za to odpowiedzialność karna ale w sądzie takie dowody są brane pod uwagę. Mi pani adwokat radziła bym nie wyciągał takich dowodów od razu a dał szanse pozwanej do przyznania się. W przypadku iścia w zaparte miałem dopiero użyć zebranych materiałów.
 15. Najważniejsze szy sprawa naprawdę się toczy? Pisma z sądu, opłacony pozew itp. Nie napisałaś w jak dużym mieście toczy się sprawa bo w niektórych sądach czeka się długo na samo wyznaczenie terminu sprawy. Jak partner nie ma nieletnich dzieci sąd nie będzie tego pozwu traktował piorytetowo. Skoro nie ma zgodnej woli co do warunków rozwodu i podziału majątku sprawa może ciągnąć się latami z wykorzystaniem wszelkich dostępnych metod odwołania. Napewno jedno jest pewne rozwody kosztują i to sporo nie tylko pieniędzy. Moja rada porozmawiaj z partnerem a nie słuchaj co mówią ludzie. Jak macie być ze sobą to będziecie bo to, że będzie rozwiedziony nie gwarantuje udanego związku. Najważniejsze są relacje, słuchajcie się wzajemnie a unikniesz wątpliwości. PS. Mnie jedna kobieta odpuściła bo jej koleżanka powiedziała, że przecież mam żonę (papierową). Do kobiety nie docierało to co miałem jej do powiedzenia bo wolała słuchać koleżanki. Ona nadal jest teraz sama a ja w związku
×