Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

HajleSyllasje

Zarejestrowani
 • Zawartość

  235
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez HajleSyllasje

 1. HajleSyllasje

  Kafeteria dla mnie to.....?

  Miejsce gdzie mogę trochę poprowokować, głównie szczerością, ale też od czasu do czasu pisaniem trochę na przekór temu co uważam.
 2. Pfff. Co dzień przewertowuję na hipcika każda relację jak leci, zatrzymujac się czasem jak coś mnie zaciekawi. Raczej większość tak robi.
 3. Ja jestem starym kawalerem bo tak chciałem. Kobiety są dla mnie jak dzieci. Rozchwiane emocjonalnie, chciwe i niewiele z nich pożytku. Zawsze byłem dla nich pomocny, opiekuńczy i wyrozumiały, od nich dostawałem głównie obelgi, brak szacunku, zero zrozumienia czy wdzięczności. Jeśli jeszcze miałbym do tego całkowicie zmienić swoje życie tylko po to by mieć roochanie i kogoś do podgadania to dziękuję bardzo. Przez ostatnie 15 lat masa kobiet się mną interesowała i to mojemu EGO w zupełności wystarcza. W związki nie zamierzam się babrać bo choć w żadnym nie byłem, to już wiem czym one pachną.
 4. Mnie dziwi czemu większość facetów w PL strzyże się na krótko, jednocześnie narzekając że nie podoba się kobietom. Ja od paru lat zostawiam sobie te 5-7 cm. Odrobina proszku, gumy i gęba natychmiast przestaje przypominać polskiego kartofla.
 5. Płaczą przez nich bo się nimi interesują, a interesują się nimi bo są przystojni i dynamiczni. Nudziarze to zazwyczaj też brzydale, którzy przez ten wygląd właśnie stali się takimi cichymi, wycofanymi z życia domatorami tj. nudziarzami właśnie.
 6. A skąd, jak poriserczujesz sobie konta takich 40+ na fotka.pl to w znajomych mają wyłącznie młodszych od siebie i ładniejszych. 40+ są dla nich niewidzialni, mimo że w komentarzach piszą głównie oni. I w sumie nic dziwnego jak większość z nich ma pomarszczoną gębę, łysiejacy łeb i bęben. Ale nie zawsze, tak jakby sam wiek im nawet przeszkadzał. Generalnie siedzą takie latami licząc na to że w końcu jakiś młodszy i atrakcyjniejszy od nich nie potraktuje ich jak worek na spermę podczas gdy jakie kolwiek jeszcze szansę na związek mają już tylko u niektórych starszych którym spadło pewnie libido
 7. Ależ mężczyznom po 30 wcale nie jest trudno. Trudno jest przegrywom po 30. Ewentualnie normalnym mężczyznom którzy za cel obrali sobie modelki bądź 10 lat młodsze. Ale znam przypadki którym się udało.
 8. HajleSyllasje

  czy kobiety lubicie młodszych facetów?

  Młodszych szukają chyba tylko stare panny po 40 które nie mogą sobie przygarnąć kota przez alergię. A na związek z poważniejszym rówieśnikiem czy starszym nie mają szans.
 9. Wiem że uogólniam, ale tu upatrywałbym większości problemu tejże samotności. Polecam wyjść z tej swojej nadmuchanej egoistycznej banieczki i dać tym prostym mężczyznom szanse na to, by mogli trochę nauczyć sie waszego świata i by oni mogli nauczyć czegoś was. Wg mnie brzmi to bardzo ciekawie.
 10. Potem zaczyna się problem, bo intelekt ten sam co u faceta po zawodówce tylko nawtykane troche więcej "wzniosłej" wiedzy teoretycznej która i tak nie przysparza tym kobietom większego dobrobytu. Za to EGO względem takiego "ciołka" po zawodówce czy technikum wyebane. Bo on nie wie he he... kim był francuski filozof Jean Baudrillard he he... Równie dobrze facet po zawie mógłby cisnąć bekę z tego że ta nie umie gniazdka naprawić. To ten sam poziom skomplikowania.
 11. Większość kobiet w wyższym wyksztalceniem skończyło kierunki które skończyłby typowy facet po zawodówce czy technikum gdyby tylko nie wychowywał się w habicie klasy ludowej i nie był po prostu męzczyzną (tj lepiej predysponowanym do pracy z maszynami) W klasie ludowej dziewczyna przez swój habit jest często traktowana trochę inaczej i nawet bedąc nie specjalnie bystrą od dziecka bedzie afirmowana do tego by wyjechać do miasta, zdobyć lepsze wykształcenie i ustawić się tam z jakim wykształconym a więc pewnie bogatym kawalierem. Stąd 70% młodych kobiet ma wyższe a facetów 40% z czego faceci częściej techniczne. (znowu maszyny).
 12. HajleSyllasje

  Jakie oszczędności mają samotne kobiety po 30

  Pytanie co to znaczy "mieć oszczędności" 5K? 100K? Chyba mało kto przepuszcza wszystko co zarobi w miesiąc. Z resztą, co z oszczędności jak jeszcze więcej ma się do spłacenia.
 13. Pfff, znam typa co ma 50 a znalazł bardzo ładną, zgrabną kobietkę 34lata. Typ-łysina na pół głowy, grubawy, oprowadza ludzi po muzeum, ale sympatyczny ziomek. W tym roku mają pierwsze dziecko. Wcześniej chciał nawet popełnić samobójstwo. Tymczasem podejrzewam że miał poprostu pewna półkę, do której ciężko mu było sięgnąć, stąd ta frustracja. W końcu jakoś trafił Gdyby tylko trochę zszedł z tonu bez problemu już dawno znalazłby sobie jakąś przeciętną kobietę. Podobne, choć mniej skrajne przypadki mogę mnożyć.
 14. Pfff, znam typa co ma 50 a znalazł bardzo ładną, zgrabną kobietkę 34lata. Typ-łysina na pół głowy, grubawy, oprowadza ludzi po muzeum, ale sympatyczny ziomek. W tym roku mają pierwsze dziecko. Wcześniej chciał nawet popełnić samobojstwo. Tymczasem podejrzewam że miał poprostu pewna półkę, do której ciężko mu było sięgnąć, stąd ta frustracja. W końcu jakoś trafił Gdyby tylko trochę zszedł z tonu bez problemu już dawno znalazłby sobie jakąś przeciętną kobietę. Podobne, choć mniej skrajne przypadki mogę mnożyć.
 15. 1/3 mężczyzn koło 30 to kawalerowie. Wsród nich połowa albo woli roochac nastolatki na jedną noc albo zwyczajnie nie szuka nikogo Załóżmy że pozostaje 1/6 facetow którzy mają problemy z kobietami. Jak czytam ich żale że "NORMALNY, PRZECIĘTNY facet nie ma szans na kobietę" to kisnę srogo. Jak 1/6 odrzutów których nikt nie chciał można uważać za normalnych przeciętnych mężczyzn?
 16. HajleSyllasje

  Mam prawie 27 lat i od zawsze jestem sam

  80 kg /183 to chudy? 3 kilo więcej i zaczyna się nadwaga
 17. Niekomunikatywność i małomówność to najgorsze co facet może mieć. Przez nieśmiałość można przebrnąć, introwertyzm można zaakceptować, jak się trafi na podobną kobietę ale bycie kaleką w rozmowie to przekichane na całej linii, bo komunikacja jest bardzo istotna dla przetrwania relacji i nawet wygląd nic tu nie da. Wiem po sobie.
 18. HajleSyllasje

  czemu żadna mnie nie chce?

  Też w to kiedyś wierzyłem, okazało się że kobiety które wytykały mi bycie chamem związały się potem z jakimiś miłymi ciapkami prawiącymi im komplementy na fb.
 19. Idąc tym tropem pawdziwy samiec alfa nie potrzebuje kobiety nawet do seksu, bo sam potrafi sobie zwalić konia.
 20. HajleSyllasje

  Czy kazdy facet szuka dziewczyny

  Nie wyobrażam sobie być z laską 10 czy aż 12 lat młodszą. Dla mnie kobieta też musi być jakimś wsparciem, a tego może się nauczyć tylko z wiekiem. 4 lata wstecz to maks. Starsza maks 2 lata. Mamuśka też mi nie potrzebna. Rówieśnicami i starszymi nie gardzę, ale zwyczajnie nie spotykam już prawie wogóle wolnych kobiet w tym wieku.
 21. HajleSyllasje

  Czy faceci szukają kobiet

  Przecież faceci po 30 nwet nie będą próbować im imponować rówieśnicom. Niby po co?
 22. HajleSyllasje

  Tyle singli i nie ma z kim isc na randke

  Zależy gdzie taka kobieta mieszka. W miastach wojewódzkich już nawet powyżej 25lvl gdyby chciała kogoś poważnego w swoim wieku to napotyka zwyczajnie na statystyczny niedobor facetów, bo ci zostali na wsiach. Pomijając to że ci z miast są mniej skorzy do stałych związków i małżeństw
 23. Ja od czasów studiów w bogactwo nie obrosłem a powodzenie mam zdecydowanie większe. Poprostu kobiety się wyszalały i teraz szukają każdego kto nie jest totalnym przegrywem na garnuszku mamusi, choć znam nawet przypadek bezrobotnego gościa, którego laska chciała poderwać pomagając mu ogarnąć pracę, choć wygląd typ ma przeciętny.
 24. HajleSyllasje

  Czy pracowaliscie kiedys z kims z Aspergenem?

  Jak czytam o brutalnej szczerości, trzymaniu się przepisów czy nieumiejętności budowania relacji to sam się zastanawiam czy nie jestem trochę aspi.
 25. U kobiet nie ma czegoś takiego jak brak powodzenia. Nawet gruba z brzydką twarzą gdy założy konto na jakiejś fotce to po jednym dniu nawiąże kilka kontaktów. O takim powodzeniu nawet ja nie mam co marzyć, a co dopiero typowy facet 180 z zakolami
×