Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

HajleSyllasje

Zarejestrowani
 • Zawartość

  253
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez HajleSyllasje

 1. HajleSyllasje

  Kobiety koło 40 i dalej to są często zboczone

  Ale nie wiążą bo wola doświadczonych. Nie mówiąc już o poważnej relacji jakiej zazwyczaj szukają, gdzie seks jest tylko dodatkiem a zarazem jedyną rzeczą którą taki goowniaz ma jej do zaoferowania. Pomijam już to że facet ma zasadniczo wyższe libido od kobiet więc nawet koło 40 będzie ono przynajmniej dorównywać kobiecemu
 2. HajleSyllasje

  Mężczyzna 34 lata pozna Panią 45+

  45+? masochista jakiś
 3. HajleSyllasje

  Oficjalnie wychodzę z przegrywu!

  Przemo dokonałeś w życiu już tak legendarnych rzeczy, że zrobienie rzeczy tak trywialnych jak: dorobienie sobie, zrobienie zęba a potem być może postawienie domu i założenie rodziny to będzie dla ciebie pestka
 4. Zamiast tracić czas na poszukiwanie roochania na tinderach, badoo czy fotkach to lepiej skasować konto i od razu iść za kasę do "profesjonalistek" bo ilość kobiet która szuka na portalach randkowych tego samego jest bardzo mała. Strata czasu, poświęcana na manipulowanie kobietami, byle tylko zakisić ogóra za połowę kosztów. Z takim podejściem już sytuacja dla normalnych facetów by się poprawiła
 5. Kiedyś faceci podrywali żywo. Teraz wolą zapychać swoim jestestwem tindery, fotki i inne tego typu portale przez co przypada tam teraz 2,5 - 3 chłopa na jedną laskę. Jak ładna laska to w godzinę ma zaspamionego priva setką wiadomości. Te laski nawet jeśli nie mają wydalonego ego, to i tak nie odpiszą wszystkim. Nagle wielkie hur dur że kobiety wybrzydzają. Szliście na łatwiznę to teraz macie. Wciąż jeszcze większe szanse są w realu jak kiedyś ale to pewnie też kwestia czasu.
 6. HajleSyllasje

  Facet mnie oszukał

  Uczucie? Do typa z którym widziałaś się raz na ruski rok i umiał gadać tylko o seksie? Cholibka. Że też nie wpadłem na to by też taki być. A ponoć kobiety mają wygórowane wymagania.
 7. HajleSyllasje

  Polki... Co się z Wami stało???

  A to wy tych lasek tam szukacie tylko do roochania? XD
 8. Mogą, mogą. Chyba że jest jakimś totalnym przegrywem. Ale już takiej przeciętnej nawet aparycji facet jak dobije tej 30 to może nawet sobie trochę powybrzydzać. wziąć młodsza, ładniejszą od siebie czy bez dzieciaka. Szeroki wachlarz opcji. Jeśli jest sam, to znaczy że najczęściej przebiera okazyjnie dymając przypadkowe laski ewentualnie jak ja jest samotnikiem a nie że żadna go nie chce. Ci co się tak żalą że żadna im nie odpisuje są poprostu brzydcy i nudni w pisaniu
 9. No wiesz, akurat to można jeszcze zrozumieć. Serio, nie było widać na zdjęciu że wysoka? Większość i tak ma w okolicach 170 więc w końcu jakiejś przypasujesz.
 10. Teraz wszystko siedzi na Tinderze albo Badoo.Troche poważniejsza jest sympatia czy eDarling, chociaż to trochę bardziej dla starszych. Wszelkie omegle, czaterie czy fotki to skanseny dla motłochu, często w trochę wyższym przedziale wiekowym w którym już wogóle próżno tam szukać kogoś poważnie myślącego o związku, a jedynie o darmowym roochaniu. Na Tinderze jesteś jeszcze w stanie kogoś sensownego wyłowić, zwłasza w tym wieku.
 11. Nawet jakbym szukał koniecznie młodszej to jestem gentelmenem i kobiet o wiek nie pytam, bo nie wolno. Zwracam uwagę na ładne i miłe. A że jakoś tak potem zawsze mówiły mi ile mają i okazywały się młodsze, to już nie moja wina. Może kłamały.
 12. HajleSyllasje

  Sprzedam się

  Kupuję, tylko nie wiem jaką karmę ci kupować. A i jeszcze jedno. Jesteś już po wazektomii?
 13. Tak... tak... Nikt nie chce. A jak napiszesz do takiej na Badoo czy fotce, to ci peezda nawet nie odpisze.
 14. HajleSyllasje

  Kafeteria dla mnie to.....?

  Miejsce gdzie mogę trochę poprowokować, głównie szczerością, ale też od czasu do czasu pisaniem trochę na przekór temu co uważam.
 15. Pfff. Co dzień przewertowuję na hipcika każda relację jak leci, zatrzymujac się czasem jak coś mnie zaciekawi. Raczej większość tak robi.
 16. Ja jestem starym kawalerem bo tak chciałem. Kobiety są dla mnie jak dzieci. Rozchwiane emocjonalnie, chciwe i niewiele z nich pożytku. Zawsze byłem dla nich pomocny, opiekuńczy i wyrozumiały, od nich dostawałem głównie obelgi, brak szacunku, zero zrozumienia czy wdzięczności. Jeśli jeszcze miałbym do tego całkowicie zmienić swoje życie tylko po to by mieć roochanie i kogoś do podgadania to dziękuję bardzo. Przez ostatnie 15 lat masa kobiet się mną interesowała i to mojemu EGO w zupełności wystarcza. W związki nie zamierzam się babrać bo choć w żadnym nie byłem, to już wiem czym one pachną.
 17. Mnie dziwi czemu większość facetów w PL strzyże się na krótko, jednocześnie narzekając że nie podoba się kobietom. Ja od paru lat zostawiam sobie te 5-7 cm. Odrobina proszku, gumy i gęba natychmiast przestaje przypominać polskiego kartofla.
 18. Płaczą przez nich bo się nimi interesują, a interesują się nimi bo są przystojni i dynamiczni. Nudziarze to zazwyczaj też brzydale, którzy przez ten wygląd właśnie stali się takimi cichymi, wycofanymi z życia domatorami tj. nudziarzami właśnie.
 19. A skąd, jak poriserczujesz sobie konta takich 40+ na fotka.pl to w znajomych mają wyłącznie młodszych od siebie i ładniejszych. 40+ są dla nich niewidzialni, mimo że w komentarzach piszą głównie oni. I w sumie nic dziwnego jak większość z nich ma pomarszczoną gębę, łysiejacy łeb i bęben. Ale nie zawsze, tak jakby sam wiek im nawet przeszkadzał. Generalnie siedzą takie latami licząc na to że w końcu jakiś młodszy i atrakcyjniejszy od nich nie potraktuje ich jak worek na spermę podczas gdy jakie kolwiek jeszcze szansę na związek mają już tylko u niektórych starszych którym spadło pewnie libido
 20. Ależ mężczyznom po 30 wcale nie jest trudno. Trudno jest przegrywom po 30. Ewentualnie normalnym mężczyznom którzy za cel obrali sobie modelki bądź 10 lat młodsze. Ale znam przypadki którym się udało.
 21. HajleSyllasje

  czy kobiety lubicie młodszych facetów?

  Młodszych szukają chyba tylko stare panny po 40 które nie mogą sobie przygarnąć kota przez alergię. A na związek z poważniejszym rówieśnikiem czy starszym nie mają szans.
 22. Wiem że uogólniam, ale tu upatrywałbym większości problemu tejże samotności. Polecam wyjść z tej swojej nadmuchanej egoistycznej banieczki i dać tym prostym mężczyznom szanse na to, by mogli trochę nauczyć sie waszego świata i by oni mogli nauczyć czegoś was. Wg mnie brzmi to bardzo ciekawie.
 23. Potem zaczyna się problem, bo intelekt ten sam co u faceta po zawodówce tylko nawtykane troche więcej "wzniosłej" wiedzy teoretycznej która i tak nie przysparza tym kobietom większego dobrobytu. Za to EGO względem takiego "ciołka" po zawodówce czy technikum wyebane. Bo on nie wie he he... kim był francuski filozof Jean Baudrillard he he... Równie dobrze facet po zawie mógłby cisnąć bekę z tego że ta nie umie gniazdka naprawić. To ten sam poziom skomplikowania.
 24. Większość kobiet w wyższym wyksztalceniem skończyło kierunki które skończyłby typowy facet po zawodówce czy technikum gdyby tylko nie wychowywał się w habicie klasy ludowej i nie był po prostu męzczyzną (tj lepiej predysponowanym do pracy z maszynami) W klasie ludowej dziewczyna przez swój habit jest często traktowana trochę inaczej i nawet bedąc nie specjalnie bystrą od dziecka bedzie afirmowana do tego by wyjechać do miasta, zdobyć lepsze wykształcenie i ustawić się tam z jakim wykształconym a więc pewnie bogatym kawalierem. Stąd 70% młodych kobiet ma wyższe a facetów 40% z czego faceci częściej techniczne. (znowu maszyny).
 25. HajleSyllasje

  Jakie oszczędności mają samotne kobiety po 30

  Pytanie co to znaczy "mieć oszczędności" 5K? 100K? Chyba mało kto przepuszcza wszystko co zarobi w miesiąc. Z resztą, co z oszczędności jak jeszcze więcej ma się do spłacenia.
×