Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

HajleSyllasje

Zarejestrowani
 • Zawartość

  280
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

39 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2704 wyświetleń profilu
 1. HajleSyllasje

  Jestem zdesperowana

  Przecież jako kobieta takiego tałatajstwa do bolcowania to na tinderze czy fotce możesz sobie nazbierać na cały miesiąc w parę godzin. Z tego większość pewnie zostałaby na dłużej do fwb które chcesz. Mam nadzieję że to trolling.
 2. HajleSyllasje

  MILF

  Co w tym miłego? Mile to by było gdyby jakiś facet w twoim wieku zaproponował ci randkę w celu zbudowania jakiejś bliższej relacji (co raczej już graniczy z cudem) a nie bycie workiem na spermę przez napalonego dzieciaka który nie ma szans na seks z dziewczyną w swoim wieku.
 3. Praca biurowa, pff... też mi coś. Ludzie bez studiów i znajomości języka pracują w biurach. Zazwyczaj to tak samo prosta i powtarzalna praca jak w sklepie.
 4. To czemu większość mężczyzn ma kobietę?
 5. chudym i niskim taka laska będzie pasować. Dla dużego faceta takie 55kg chucherko to trochę mało.
 6. HajleSyllasje

  Najlepszy portal randkowy?

  Dla faceta to wszystkie są do niczego bo przesycone facetami. Wyjątkiem może byś jedynie jakaś kruszynka.com gdzie proporcje są wyrównane, ale wiadomo, portal bardziej dla koneserów
 7. A to jakaś ujma zarabiać poniżej średniej? Większość zarabia poniżej średniej.
 8. HajleSyllasje

  Klaudeliza

  Ot hiperkompensacja z powodu kiepskiego wyglądu. Po za tą niewielką rozpoznawalnością nie ma nic co by ceniła więc stara się z niej wycisnąć ile się da. Przykra sprawa. Trochę jak Kolonko który gdy zaczął się starzeć, przestał być poważanym reporterem a Monika go zostawiła, jedyna wartością stał się dla niego fejm w internecie. Gdy zauważył że niektórzy się z nim nie zgadzają, też zaczął odwalać dziwne akcje w celu ratowania ego, robiąc z siebie pośmiewisko.
 9. Jakiej tam większości. Jak dla mnie to wiekiem zaczyna się robić coraz większy rozrzut. Część zaczyna wyglądać tak że mdli na sam widok z kolei druga część dba o siebie i wygląda lepiej niż nie jedna młódka. Tak dopiero po 40 czy to ładne czy brzydkie niczym warstwy społeczne na Titanicu, toną wszystkie razem jeśli chodzi o urodę.
 10. HajleSyllasje

  Milosc po 30

  Co wy z tym DUŻYM MIASTEM? Dziewczyna będzie miała jeszcze większą konkurencję. W Wawie przypada 112 kobiet na 100 mężczyzn i to między 20-40rż już. Starsze kobiety mają jeszcze gorzej. Pomijam już to, że mężczyźni w dużych miastach rzadziej chcą się żenić niż ci z prowincji gdzie podobno jest masa samotnych kawalerów. Mieszkam w wojewódzkim mieście to widzę jak jest.
 11. HajleSyllasje

  Jak zyc bez faceta po 30stce

  Kolejny normalny bez powodzenia. Ja sam jestem normalny. Z gęby może 6/10, typowe 186cm. 80kg więc nie paker ale i bez brzucha czy łysiny co chyba jest normalnością. Mimo aspołecznego charakteru jakoś zawsze jakieś tam zainteresowanie kobiet miałem. Oczywiście zazwyczaj ze strony brzydszych ode mnie, bo wiadomo hipergamia, ale zdarzało się że i ładniejszych
 12. Podbijają do ciebie tylko grubi, brudni pijacy bez siekaczy? Gdzie ty mieszkasz?
 13. HajleSyllasje

  Kobiety koło 40 i dalej to są często zboczone

  Ale nie wiążą bo wola doświadczonych. Nie mówiąc już o poważnej relacji jakiej zazwyczaj szukają, gdzie seks jest tylko dodatkiem a zarazem jedyną rzeczą którą taki goowniaz ma jej do zaoferowania. Pomijam już to że facet ma zasadniczo wyższe libido od kobiet więc nawet koło 40 będzie ono przynajmniej dorównywać kobiecemu
 14. HajleSyllasje

  Facet mnie oszukał

  Uczucie? Do typa z którym widziałaś się raz na ruski rok i umiał gadać tylko o seksie? Cholibka. Że też nie wpadłem na to by też taki być. A ponoć kobiety mają wygórowane wymagania.
×