Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

HajleSyllasje

Zarejestrowani
 • Zawartość

  235
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

25 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. HajleSyllasje

  Kafeteria dla mnie to.....?

  Miejsce gdzie mogę trochę poprowokować, głównie szczerością, ale też od czasu do czasu pisaniem trochę na przekór temu co uważam.
 2. Pfff. Co dzień przewertowuję na hipcika każda relację jak leci, zatrzymujac się czasem jak coś mnie zaciekawi. Raczej większość tak robi.
 3. Ja jestem starym kawalerem bo tak chciałem. Kobiety są dla mnie jak dzieci. Rozchwiane emocjonalnie, chciwe i niewiele z nich pożytku. Zawsze byłem dla nich pomocny, opiekuńczy i wyrozumiały, od nich dostawałem głównie obelgi, brak szacunku, zero zrozumienia czy wdzięczności. Jeśli jeszcze miałbym do tego całkowicie zmienić swoje życie tylko po to by mieć roochanie i kogoś do podgadania to dziękuję bardzo. Przez ostatnie 15 lat masa kobiet się mną interesowała i to mojemu EGO w zupełności wystarcza. W związki nie zamierzam się babrać bo choć w żadnym nie byłem, to już wiem czym one pachną.
 4. Mnie dziwi czemu większość facetów w PL strzyże się na krótko, jednocześnie narzekając że nie podoba się kobietom. Ja od paru lat zostawiam sobie te 5-7 cm. Odrobina proszku, gumy i gęba natychmiast przestaje przypominać polskiego kartofla.
 5. Płaczą przez nich bo się nimi interesują, a interesują się nimi bo są przystojni i dynamiczni. Nudziarze to zazwyczaj też brzydale, którzy przez ten wygląd właśnie stali się takimi cichymi, wycofanymi z życia domatorami tj. nudziarzami właśnie.
 6. HajleSyllasje

  Czy kobieta może wpaść w friendzone?

  Mi się zdazylo kilka sfriendzonować, i to czasem wcale nie brzydkich. Nie mogę powiedzieć że kompletnie nie budziły mojego zainteresowania, ale jakoś nigdy na tyle dużego bym chciał się z nimi związać bliżej. Choćby z racji tego, że nie chciał bym potem ich skrzywdzić, bo odkryłem że wykopałem się z związek z kimś, kto mnie kompletnie nie pociąga.
 7. A skąd, jak poriserczujesz sobie konta takich 40+ na fotka.pl to w znajomych mają wyłącznie młodszych od siebie i ładniejszych. 40+ są dla nich niewidzialni, mimo że w komentarzach piszą głównie oni. I w sumie nic dziwnego jak większość z nich ma pomarszczoną gębę, łysiejacy łeb i bęben. Ale nie zawsze, tak jakby sam wiek im nawet przeszkadzał. Generalnie siedzą takie latami licząc na to że w końcu jakiś młodszy i atrakcyjniejszy od nich nie potraktuje ich jak worek na spermę podczas gdy jakie kolwiek jeszcze szansę na związek mają już tylko u niektórych starszych którym spadło pewnie libido
 8. Ależ mężczyznom po 30 wcale nie jest trudno. Trudno jest przegrywom po 30. Ewentualnie normalnym mężczyznom którzy za cel obrali sobie modelki bądź 10 lat młodsze. Ale znam przypadki którym się udało.
 9. HajleSyllasje

  czy kobiety lubicie młodszych facetów?

  Młodszych szukają chyba tylko stare panny po 40 które nie mogą sobie przygarnąć kota przez alergię. A na związek z poważniejszym rówieśnikiem czy starszym nie mają szans.
 10. Wiem że uogólniam, ale tu upatrywałbym większości problemu tejże samotności. Polecam wyjść z tej swojej nadmuchanej egoistycznej banieczki i dać tym prostym mężczyznom szanse na to, by mogli trochę nauczyć sie waszego świata i by oni mogli nauczyć czegoś was. Wg mnie brzmi to bardzo ciekawie.
 11. Potem zaczyna się problem, bo intelekt ten sam co u faceta po zawodówce tylko nawtykane troche więcej "wzniosłej" wiedzy teoretycznej która i tak nie przysparza tym kobietom większego dobrobytu. Za to EGO względem takiego "ciołka" po zawodówce czy technikum wyebane. Bo on nie wie he he... kim był francuski filozof Jean Baudrillard he he... Równie dobrze facet po zawie mógłby cisnąć bekę z tego że ta nie umie gniazdka naprawić. To ten sam poziom skomplikowania.
 12. Większość kobiet w wyższym wyksztalceniem skończyło kierunki które skończyłby typowy facet po zawodówce czy technikum gdyby tylko nie wychowywał się w habicie klasy ludowej i nie był po prostu męzczyzną (tj lepiej predysponowanym do pracy z maszynami) W klasie ludowej dziewczyna przez swój habit jest często traktowana trochę inaczej i nawet bedąc nie specjalnie bystrą od dziecka bedzie afirmowana do tego by wyjechać do miasta, zdobyć lepsze wykształcenie i ustawić się tam z jakim wykształconym a więc pewnie bogatym kawalierem. Stąd 70% młodych kobiet ma wyższe a facetów 40% z czego faceci częściej techniczne. (znowu maszyny).
 13. HajleSyllasje

  Jakie oszczędności mają samotne kobiety po 30

  Pytanie co to znaczy "mieć oszczędności" 5K? 100K? Chyba mało kto przepuszcza wszystko co zarobi w miesiąc. Z resztą, co z oszczędności jak jeszcze więcej ma się do spłacenia.
 14. Pfff, znam typa co ma 50 a znalazł bardzo ładną, zgrabną kobietkę 34lata. Typ-łysina na pół głowy, grubawy, oprowadza ludzi po muzeum, ale sympatyczny ziomek. W tym roku mają pierwsze dziecko. Wcześniej chciał nawet popełnić samobójstwo. Tymczasem podejrzewam że miał poprostu pewna półkę, do której ciężko mu było sięgnąć, stąd ta frustracja. W końcu jakoś trafił Gdyby tylko trochę zszedł z tonu bez problemu już dawno znalazłby sobie jakąś przeciętną kobietę. Podobne, choć mniej skrajne przypadki mogę mnożyć.
 15. Pfff, znam typa co ma 50 a znalazł bardzo ładną, zgrabną kobietkę 34lata. Typ-łysina na pół głowy, grubawy, oprowadza ludzi po muzeum, ale sympatyczny ziomek. W tym roku mają pierwsze dziecko. Wcześniej chciał nawet popełnić samobojstwo. Tymczasem podejrzewam że miał poprostu pewna półkę, do której ciężko mu było sięgnąć, stąd ta frustracja. W końcu jakoś trafił Gdyby tylko trochę zszedł z tonu bez problemu już dawno znalazłby sobie jakąś przeciętną kobietę. Podobne, choć mniej skrajne przypadki mogę mnożyć.
×