Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

HajleSyllasje

Zarejestrowani
 • Zawartość

  238
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Posty napisane przez HajleSyllasje


 1. Ja jestem starym kawalerem bo tak chciałem. Kobiety są dla mnie jak dzieci. Rozchwiane emocjonalnie, chciwe i niewiele z nich pożytku. Zawsze byłem dla nich pomocny, opiekuńczy i wyrozumiały, od nich dostawałem głównie obelgi, brak szacunku, zero zrozumienia czy wdzięczności. Jeśli jeszcze miałbym do tego całkowicie zmienić swoje życie tylko po to by mieć roochanie i kogoś do podgadania to dziękuję bardzo. Przez ostatnie 15 lat masa kobiet się mną interesowała i to mojemu EGO w zupełności wystarcza. W związki nie zamierzam się babrać bo choć w żadnym nie byłem, to już wiem czym one pachną.


 2. A skąd, jak poriserczujesz sobie konta takich 40+ na fotka.pl to w znajomych mają wyłącznie młodszych od siebie i ładniejszych. 40+ są  dla nich niewidzialni, mimo że w komentarzach piszą głównie oni. I w sumie nic dziwnego jak większość z nich ma pomarszczoną gębę, łysiejacy łeb i bęben. Ale nie zawsze, tak jakby sam wiek im nawet przeszkadzał. Generalnie siedzą takie latami licząc na to że w końcu jakiś młodszy i atrakcyjniejszy od nich nie potraktuje ich jak worek na spermę podczas gdy jakie kolwiek jeszcze szansę na związek mają już tylko u niektórych  starszych którym spadło pewnie libido


 3. Potem zaczyna się problem, bo intelekt ten sam co u faceta po zawodówce tylko nawtykane troche więcej "wzniosłej"  wiedzy teoretycznej która i tak nie przysparza tym kobietom większego dobrobytu. Za to EGO względem takiego "ciołka" po zawodówce czy technikum wyebane. Bo on nie wie he he... kim był francuski filozof Jean Baudrillard he he... Równie dobrze facet po zawie mógłby cisnąć bekę z tego że ta nie umie gniazdka naprawić. To ten sam poziom skomplikowania.


 4. Większość kobiet w wyższym wyksztalceniem skończyło kierunki które skończyłby typowy facet po zawodówce czy technikum gdyby tylko nie wychowywał się w habicie klasy ludowej i nie był po prostu męzczyzną (tj lepiej  predysponowanym do pracy z maszynami) W klasie ludowej dziewczyna przez swój habit jest często traktowana trochę inaczej i nawet bedąc nie specjalnie bystrą od dziecka bedzie afirmowana do tego by wyjechać do miasta, zdobyć lepsze wykształcenie i ustawić się tam z jakim wykształconym a więc pewnie bogatym kawalierem. Stąd 70% młodych kobiet ma wyższe a facetów 40% z czego faceci częściej techniczne. (znowu maszyny).


 5. Pfff, znam typa co ma 50 a znalazł bardzo ładną, zgrabną kobietkę 34lata. Typ-łysina na pół głowy, grubawy, oprowadza ludzi po muzeum, ale sympatyczny ziomek. W tym roku mają pierwsze dziecko. Wcześniej chciał nawet popełnić samobójstwo. Tymczasem podejrzewam że miał poprostu pewna półkę, do której ciężko mu było sięgnąć, stąd ta frustracja. W końcu jakoś trafił Gdyby tylko trochę zszedł z tonu bez problemu już dawno znalazłby sobie jakąś przeciętną kobietę. Podobne, choć mniej skrajne przypadki mogę mnożyć.


 6. 13 godzin temu, AntyBazyl napisał:

  Przecież na niego nie spojrzy nawet bezrobotna otyla rozwódka z 4ka dzieci. Co on ma brać? 😂😂😂 Chlop, który w tym wieku nie ma wzięcia to jakiś typowy cw3l i nieudacznik, do tego brzydki. Gdyby byl w ogóle choć minimalnie atrakcyjny dla kobiet to by już dawno któraś go usidlila. 

  Pfff, znam typa co ma 50 a znalazł bardzo ładną, zgrabną kobietkę 34lata. Typ-łysina na pół głowy, grubawy, oprowadza ludzi po muzeum, ale sympatyczny ziomek. W tym roku mają pierwsze dziecko. Wcześniej chciał nawet popełnić samobojstwo. Tymczasem podejrzewam że miał poprostu pewna półkę, do której ciężko mu było sięgnąć, stąd ta frustracja. W końcu jakoś trafił Gdyby tylko trochę zszedł z tonu bez problemu już dawno znalazłby sobie jakąś przeciętną kobietę. Podobne, choć mniej skrajne przypadki mogę mnożyć.


 7. 1/3 mężczyzn koło 30 to kawalerowie. Wsród nich połowa albo woli roochac nastolatki na jedną noc albo zwyczajnie nie szuka nikogo  Załóżmy że pozostaje 1/6 facetow którzy mają problemy z kobietami. Jak czytam ich żale że "NORMALNY, PRZECIĘTNY facet nie ma szans na kobietę" to kisnę srogo. Jak 1/6 odrzutów których nikt nie chciał można uważać za normalnych przeciętnych mężczyzn?


 8. Niekomunikatywność i małomówność to najgorsze co facet może mieć. Przez nieśmiałość można przebrnąć, introwertyzm można zaakceptować, jak się trafi na podobną kobietę ale bycie kaleką w rozmowie to przekichane na całej linii, bo komunikacja jest bardzo istotna dla przetrwania relacji i nawet wygląd nic tu nie da. Wiem po sobie.


 9.  

  Dnia 19.06.2019 o 16:43, Gość pravda napisał:

  Nie ma takich.

  Nie masa, tylko wszystkie.

  Też w to kiedyś wierzyłem, okazało się że kobiety które wytykały mi bycie chamem związały się potem z jakimiś miłymi ciapkami prawiącymi im komplementy na fb.


 10. Nie wyobrażam sobie być z laską 10 czy aż 12 lat młodszą. Dla mnie kobieta też musi być jakimś wsparciem, a tego może się nauczyć tylko z wiekiem. 4 lata wstecz to maks. Starsza  maks 2 lata. Mamuśka też mi nie potrzebna. Rówieśnicami i starszymi nie gardzę, ale zwyczajnie nie spotykam już prawie wogóle wolnych kobiet w tym wieku.


 11. 29 minut temu, 100%Poka_wHontaz napisał:

  Młodej czasem mogą "Zaimponowac" kasą, o ile mają, ale ogarniętym równieśniczkom najcześciej już to nie wystarczy, a to godzi w męskie ego.

  Przecież faceci po 30 nwet nie będą próbować im imponować rówieśnicom. Niby po co?


 12. 22 godziny temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

  i tak jako kobiety mamy zdecydowanie lepsze polozenie, nawet statystycznie jest nas duzo wiecej w przedziale wiekowym 25 - 35 latkow. faceci maja chyba troche ciezej... a do nas zawsze ktos zagada, wiec glowa do gory 🙂 Na pewno ktos sie do Ciebie odezwie, chyba ze Twoj problem jest inny

  Zależy gdzie taka kobieta mieszka. W miastach wojewódzkich już nawet powyżej 25lvl gdyby chciała kogoś poważnego w swoim wieku to napotyka zwyczajnie na statystyczny niedobor facetów, bo ci zostali na wsiach. Pomijając to że ci z miast są mniej skorzy do stałych związków i małżeństw

×