Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szklany koralik

Zarejestrowani
 • Zawartość

  370
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good

Ostatnio na profilu byli

975 wyświetleń profilu
 1. Szklany koralik

  Wierzycie w koronawirusa?

  Nie jestem dzidzią. Niektórzy uważają, że wirus jest wymyślony i nie jestem to ja. Tak samo jak „dziewica, która zapłodniona duchem świętym urodziła dziecko”
 2. Szklany koralik

  Dlaczego kobiety są takie

  A ona to już może mieć innego i jakoś nie obchodzi ją czy cię to boli?
 3. Szklany koralik

  Dlaczego kobiety są takie

  Dawaj. Czekam na to od początku.
 4. Szklany koralik

  Dlaczego kobiety są takie

  Jak to nie chce się spotkać, jak nie daje ci spokoju?
 5. Szklany koralik

  Wierzycie w koronawirusa?

  Dlaczego tak? Dlaczego nie? Bardzo poważny temat.
 6. Ja już wychodzę z tego tematu, bo denerwują mnie te odpowiedzi tutaj.
 7. Hmmm. Nie wypowiem się na ten temat, bo to ciężki temat, a ja nie mam ochoty.
 8. Potrzeba nabiału u człowieka się kończy po ssaniu cycka.
 9. Obawiam się, że będąc weganką od roku i nigdy wcześniej wegetarianką, możesz mieć blade pojęcie o weganiźmie, a twój organizm nie miał czasu się jeszcze przestawić i może reagować źle na strączki albo coś, ale nie jestem pewna. Psychiczna potrzeba zjedzenia czegoś od zwierząt może się pojawić, więc do wszystkich, martwiących się tym weganizmem: prawda jest taka, że jest trudniejszy i osoba może powrócić do diety tradycyjnej w każdej chwili, bo to nie jest zabawa i jak człowiek gorzej się poczuje to różnie bywa. Może właśnie bez zastanowienia powrócić do tradycji i mieć negatywne nastawienie do weganizmu, że wyniszczył organizm, co jest kompletna bujdą, bo to nie weganizm, tylko nieumiejętność stosowania tej diety prawidłowo, a może nieprawidłowa grupa krwi... Ja nie jestem lekarzem ani dietetykiem, ale osobiście uważam, że nie ma przeciwskazań oprócz tego, żeby niczego tam nie brakowało, co jest możliwe i tego, że tak krótko jesteś weganką oraz ciężko znaleźć kogoś kto by poprowadził wegańską ciążę chyba.
 10. Od roku to mało. Nie wiadomo czy dieta, którą stosujesz teraz uzupełnia wszystkie niedobory, bo możesz mieć jeszcze zapas witaminy np. B12 z poprzedniej diety, z tego co kiedyś czytałam, ale nie wiem czy to prawda. Przynajmniej musiałabyś z 5 lat na takiej diecie przeżyć i dobrze się czuć, żeby wiedzieć, że nic się nie zmieni na gorsze. Natomiast dieta wegańska jest odpowiednia dla wszystkich, co potwierdzają na razie chyba tylko Stany Zjednoczone i Wielka Brytania. Inne kraje mówią inaczej, ale moim zdaniem to dlatego, że niektórzy nie potrafią wegańskiej diety dobrze stosować, żeby dostarczyć organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje (wszystkich aminokwasów egzogennych itd.). To dlatego przestrzegają, żeby lepiej u dzieci, kobiet w ciąży itd. nie stosować np. W Polsce, bo wegańska dieta wegańskiej jest nierówna i skąd mają wiedzieć, że rodzice są akurat odpowiedzialni i wiedzą, czym jest ta zdrowa dieta wegańska. Radziłabym stosować ją pod dobrą kontrolą i wytycznymi od kogoś, kto naprawdę się na tym zna. Można w internecie poszukać informacji od kobiet, które miały wegańską ciążę i przeszla dobrze. Też jestem weganką przez krótki czas. Jeśli kiedyś zdarzyłoby mi się w życiu, że będę w ciąży, nie opuszczę weganizmu. Tylko to tak raczej za jakieś min. 5 lat jak już.
 11. On chyba chce, żeby inne kobiety były zazdrosne o urodę jego siostry XDDD
 12. Szklany koralik

  Czemu usunęliście mój temat o chłopakach

  Nie ogarniam twego wywodu
 13. Szklany koralik

  Czemu usunęliście mój temat o chłopakach

  Nie, bo tu wszyscy trzaskają tematami o płciach
×