Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

123Anna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Polecasz nadal to imię? Jak koledzy wołali na Ciebie w wieku nastu lat? „Gucio chodź pograć w piłkę czy Gustaw?” Nie naśmiewali się ze zdrobnienia Gucio? Mi osobiście bardzo to imię się podoba. Tak nazwałam mojego kilkudniowego syna. Jak teściowa się o tym dowiedziała to zaczęła mówić żebyśmy dziecka nie krzywdzili Czujesz się skrzywdzony tym imieniem?
 2. Hej dziewczyny 27.07.2020r urodziłam Gustawa Rodzina już się przyzwyczaiła Teściowa jeszcze różnymi imionami do niego się zwraca, ale chyba zaakceptuje
 3. Ale dając imię Antonin to i tak większość będzie mówić Antek
 4. Niby jest a jednak nie ma jak znajomi mówią mi jak dają na imię swoim dzieciom to naogół mi się podobają a jak sama mam coś wybrać to już jest problem
 5. Ładne, dostojne imię. Gdyby nie było popularne napewno bym je rozważyła
 6. Antoni tez mi się podoba ale nie biorę go pod uwagę, jest na pierwszym miejscu na str MSWIA. Biorę pod uwagę Adama (dość popularne ale neutralne. Nikt się nie zdziwi słysząc takie imię).
 7. A co myślicie o tym, żeby dać mu dwa imiona? Jedno niepopularne, drugie popularne i w razie czego będzie mógł korzystać z tego popularnego.
 8. Tak, coraz bardziej jestem na niego zdecydowana Już bym chciała żeby było po wszystkim, żeby młody miał już imię i był na świecie Oby do porodu znów strach mnie nie obleciał. Na niektórych forach jak czytałam wypowiedzi sprzed kilku lat o imieniu Gustaw to niestety nie były pochlebne. Szkoda tylko, że nie znam w jakich imionach gustują owe osoby. Wtedy łatwiej zrozumieć, że osobie której podoba imię np. Alan, Igor nie będzie podobać się imię Gustaw. I to dla mnie jest normalne bo są to imiona trochę z innych bajek.
 9. Wiem o co chodzi. To samo myśle o Gustawie. Jak będzie przystojny i taki fajny/lubiany to jego rzadko spotykane imię będzie atutem. A jak będzie gruby, pryszczaty i np w „okularach” do tego zahukany to będą mówi no taki Gucio.
 10. Jak tak czytam o tej Kasandrze to tak mi się osłuchała, że zaczęła mi się podobać i jest taka normalna/fajna.
 11. To ja Kasandrę z mitologii kojarzę, nie z telenowel
 12. Robert to imię z którym zwykły „Kowalski” nie ma negatywnych skojarzeń. Jeśli już to ze sportowcami którzy odnoszą sukcesy typu Lewandowski czy Kubica. Natomiast jak mówię ze synkowi chce dać na imię Gustaw to większość ludzi albo nic nie mówi albo pytają „Naprawdę?!?!” Kojarzy im się z Guciem z bajki lub z zlepkiem słów „co? - gucio!” O negatywnym znaczeniu.
 13. Już powoli zaczyna mi mniej przeszkadzać i jednego dnia wołam do brzucha Guciulek a kolejnego już nie jestem pewna tego wyboru. Zaczynam się zastanawiać jak rówieśnicy będą na niego wołać jak będzie miał 10-15 lat „ Gucio chodź na dwór?” W grę jeszcze wchodzi Bernard, Adam, Felicjan i Ziemowit.
×