Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Electra

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2536
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Wszystko napisane przez Electra

 1. Chusteczkę? Masz pianę w kąciku. Może postukaj nerwowo palcami o blat, pogonisz go jakoś, te jego niezdecydowanie jest już męczące. Raz koszulę rozpina, raz zsuwa majty i tak na zmianę "no nie wiem, no nie wiem"
 2. Kolejka po autograf obowiązuje, tylko masz pecha bo Maestro już dawno stanął jak te ciele w kolejce i wstrzymuje ją bezsensownie. Ciągle nie może zdecydować się czy pośladek (a jeśli tak to który) czy klata
 3. Warto nie spać by móc z Tobą uroczo pogaworzyć. Ohydna, zboczona wywłoka? Masz wyjątkową intuicję do ludzi. Zazdroszczę🥺 Szkoda tylko, że czoło myślą niezmącone.
 4. Lubię rozmawiać, nie mogę zahaczyć o intelekt to w desperacji łapie się czego mogę. Tylko u Ciebie nawet trudno zaczepić się o tyłek jesteś tak odpychającą larwą. Nie zaczepiaj.
 5. Nie rozśmieszaj mnie. Rynsztokowe słownictwo, agresja i Ty do mnie o poszanowaniu? Yyyyy... To boli?
 6. Dobrze składa się, bo ja homofobkami. Do tak doborowego towarzystwa powinnaś być przyzwyczajona skoro znosisz się sama któryś już rok. Patrząc na Twoje wypowiedzi albo jest ich niewiele, albo jesteś cholernie odporna na inteligencję i kulturę. No ale bywa i tak.
 7. Kiedy ja lubię Powiedz proszę gdzie mogłabym poznać takie okazy jak Ty jak nie w internetowym zoo? Podejdź, popuścimy gumeczkę, z dobrego serduszka naciągnę.
 8. Uuuuu komuś dupeczka pęka z samotności i warczy Kulturalne zapytanie, popuść gumkę w majtach.
 9. Nie mam problemu by kogoś poznać, jestem otwarta i odważna, mam ogromną łatwość w nawiązywaniu kontaktów/znajomości, ale nie jestem w stanie umówić się na randkę z kimś kogo nie znam, a wiadomo żeby poznać trzeba rozmawiać. I tu kolejny gwóźdź do trumny- nie znoszę flirtu i uwodzenia (chyba że w związku, ale to inna bajka), a każdy facet który mnie podrywa zwyczajnie mnie irytuje. Internet? Szukanie na siłę, desperacja. Ciebie pokocham, a może Ciebie, może Ty staniesz się dla mnie najważniejszy, a może nie Ty... Poukładany i sypmatczny to może spróbujemy? Never
 10. Electra

  Zerwanie

  U mnie na szczęście jest zawsze po północy 8rano jest po? Jest. 22 tak samo? Ano
 11. Electra

  Zerwanie

  .
 12. Electra

  Zerwanie

  Po północy podobno nie obowiązują ograniczenia prędkości i ortografia/gramatyka/interpunkcja
 13. Electra

  Zerwanie

  Wiem, że to trudne, ale jeśli wyłączysz na chwilę serce, a spojrzysz na to chłodnym okiem zrozumiesz, że ta relacja niszczy Cię i nalezy się jak najszybciej odciąć od niej. Tak, wiem że to trudne, ale jedyne rozsądne rozwiązanie. Puszczaj każdego który ciągnie Cię w dół, który poniża i nie szanuje. Ty dajesz serce, on je depcze. Szanuj siebie i wymagaj szacunku.
 14. Electra

  Zerwanie

  Nie mniej jednak nie żyjmy nieodwzajemnionymi uczuciami, nie kochajmy za dwoje, nie chciejmy za dwoje, a przede wszystkim nie dajmy się poniżać. Miłość, ta zdrowa i odwazemniona ma nam dawać szczęście, a związek ma być pełen szacunku. Choćby miało dupę rozerwać należy kończyć każde inne układy. Kiedyś traficie na kogoś dla kogo będziecie całym światem. Na kogoś kto będzie Was szanował i akceptował. Autorko... Czasem rozum jest ważniejszy.
 15. Electra

  Zerwanie

  Jacy wy wszyscy jesteście życiowo mądrzy, och qrwa och... Kiedyś zakochałam się w facecie, który zmieszał mnie z błotem i wy naprawdę myślicie, że człowiek jest tak poyebany, że szuka takich wrażeń, a nie akceptacji i szacunku? Otóż nie. Problem polega na walce serca i rozumu, gdzie rozum mówi "sprdalaj", a serce mimo wszystko ściska. Nikomu nie życzę by doświadczył sytuacji w której nie wyobraża sobie życia bez kogoś jednocześnie nie chcąc go widzieć na oczy. Wszyscy wiecie jak lepiej żyć, każdemu kto kozaczy życzę takich sytuacji w życiu. Nie macie pojęcia jak bylibyście w stanie skamleć i spodlic się... I naszła mnie muzyczna wena tak jakoś w temacie
 16. Dlatego dla mnie ważne jest czy facet rżnie co popadnie. Skoro nie będąc w związku szuka du.pczenia to znaczy, że nie radzi sobie z jego niemaniem. To nie ma nic do rzeczy. Daj mi do wyboru miłość i brak seksu, albo codziennie najlepszy seks pod słońcem ale brak mości wybiorę opcję pierwszą.
 17. Panów to też dotyczy. W związku wieje choojem za przeproszeniem, monotonią i zwyczajnością to trzeba poszukać wrażeń.
 18. Dokładnie Szkoda, że mało kto rozumie, że okazje do zdrad są świetnym sprawdzianem wierności. Albo chce się być wiernym i wtedy żadna pokusa nas nie ruszy, albo mamy skłonności, a wtedy choćby nas zamknięto w piwnicy w pasie cnoty to i tak wymyślimy sposób by się nadstawić. Nie sztuką być wiernym bo brak okazji tylko sztuką jest być wiernym przez świadomy wybór.
 19. O bogini mądrości życiowej oświeć nas jak dobrze żyć
 20. Uważam, że jeśli z różnych przyczyn seks zniknie (czasowo bądź na stałe), a jest miłość to nic nie zmieni się. Nie zostawiłabym faceta którego kocham tylko dlatego, że nie byłoby seksu. Oczywiście nie mówię tu o jego braku w ramach fochów, olewania itd. tylko np. przez stan zdrowia, rozłąkę itd. I pisze Ci to osoba, która lubi seks.
 21. Jest facet któremu rozstępy w ciąży nie będą przeszkadzać, a inny dostanie obrzydzenia. Jest facet którego ciężarna żona będzie rozczulać, drugi powie ze robi się z niej tłusta baryła. Jest facet który zrozumie, że stany w ciąży nie zawsze sprzyjają intymności we dwoje, a drugi pójdzie szukać na boku uciech, bo żona nie może. Od czego to zależy? Od rozumu i serca. Na szczęście nie każdy z Was jest płytki jak kałuża.
 22. Wsiadając za kierownicę możesz mieć wypadek, chodząc na wysokościach możesz spaść, wchodząc w związek możesz zostać zdradzonym. Zawsze jest takie prawdopodobieństwo, ale co w związku z tym? Seks w związku jest ważny i nie uwierzę gdy ktoś powie, że jest inaczej. Natomiast w dobrym związku jest dopełnieniem miłości, a nie jego głównym filarem.
×