Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

feliks1984

Zarejestrowani
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Użytkowniczki kafe czeto piszą o tych niby góra 5 lat różnicy na studiach, problem ze prawie każda osoba zna mnóstwo takich par studentka + dużo starszy facet.
 2. Nie uważam swojego życia za takie jakie opisałeś. To już jest cynizm level hard a mnie chodzi o związek dwojga zauroczonych sobą osób. No i bardzo dobrze życzę ci byś znalazła szczęście u boku młodszego faceta tak jak sobie wymarzyłaś. Tylko dlaczego polubiłaś post z analizą psychologiczną autora "agent of Asgard" ?
 3. feliks1984

  Co sądzicie o studiach w wieku 30 lat

  Jeśli się można dopytać, jaki kierunek chcesz studiować ? Masz jakieś konkretne plany co chcesz po nim robić ?
 4. Z tego co wiem to jest mit z tym nie dawaniem rady, zazwyczaj przyczyną tych problemów jest wieloletni stres i przepracowanie a nie sam wiek. No chyba ze mówimy o wieku podeszłym. Ale rozumiem cie, młody wiek kojarzy ci się z wigorem, szukaj takiego partnera jaki ci odpowiada nie zmierzam cie przekonywać do starszych, fajnie jednak poznać taki punkt widzenia.
 5. Jasne pytałem z ciekawości. No wiek zmienia wygląd to jest nie do przeskoczenia, ale wspólne tematy zawsze się znajdą jak słuchanie Motorhead i.t.p.
 6. A ile masz lat i co cie powstrzymuje od aż tak starszych facetów ?
 7. Jedno co można powiedzieć na pewno, to to ze takie związki są. Chyba każdy się z takim zetknął w swoim życiu. Co o nich sadzicie ? Czy 35 latek i 18 latka mogą tworzyć kochającą się parę ? Dla mnie jako 37 latka to byłoby w sumie wspaniałe przeżycie jeśli zauroczyłbym jakąś młoda dziewczynę, czułbym ze żyje.
 8. Ostatnio zazwyczaj zajęte Chodzi mi o kobietę która realizuje się z sukcesem w jakimś ambitnym zawodzie, mówi to co myśli, nie daje sobą manipulować, umie rozgrywać ludzi ale czyni to tylko słusznej sprawie, nie pyszniłaby się władzą którą by posiadała, interesowałaby się polityką i sprawami społecznymi do tego fajnie jakby była ateistką , miała poglądy liberalno-lewicowe i wielką wrażliwość na problemy środowiska, ochrony zwierząt, prawa mniejszości seksualnych i realną równość kobiet, a w związku wyznawała partnerstwo. Dla mnie związek ma sens jeśli druga osoba mnie kocha jeśli nie to wole być sam, podchodzę do siebie z pokorą i nie oczekuje od każdej napotkanej kobiety ze będzie do mnie wzdychała. Jeśli chodzi o facetów na ich poziomie, to mam swoje poczucie wartości jestem przystojny i wykonuje zawód który cieszy olbrzymi szacunkiem w społeczeństwie choć zarobki są na poziomie średniej krajowe. Jeśli dla niej zarobki partnera stanową przeszkodę to trudno.
 9. No no no, w moim kraju jest tylu wybitnych intelektualistów, zawstydzamy tą erudycją cały świat.
 10. Usunęłaś w trakcie edycji fajny tekst z którego się śmiałem Dlaczego ? Już z późno oświeciłaś mnie i moje życie już nigdy nie będzie takie same
 11. Chodziło mi o to ze wcale nie jest powiedziane ze na datezon nie można znaleźć diamentu Troszeczkę przesadzasz. Ja zgadzam się ze bywają skrajności , ale czy zwykły łóżkowy romans, o ile nie krzywdzi osób trzecich, to coś aż tak złego ? Moja obserwacja wskazuje na coś innego, prawie wszyscy mężczyźni mają podobne podejście do sexu, zaś u kobiety pod tym względem różnią się miedzy sobą i to nie raz bardzo radykalnie. Ale to moja obserwacja, nie jestem kobietą więc może czegoś nie wiem
 12. Można na to i tak spojrzeć, cenna wskazówka. Masz racje, po dzisiejszej traumie zachowam takie atrakcje na później.
 13. Czyli miłość od pierwszego spojrzenia nie istnieje ? Czuje się jak dziecko któremu powiedziano prawdę o św. Mikołaju Pytanie było inne, czy czuja to tak samo ?
 14. Jak myślicie ? Czuja zakochanie tak samo, a może któraś ze stron mocniej ?
×