Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

feliks1984

Zarejestrowani
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez feliks1984

 1. feliks1984

  Co sądzicie o studiach w wieku 30 lat

  Jeśli się można dopytać, jaki kierunek chcesz studiować ? Masz jakieś konkretne plany co chcesz po nim robić ?
 2. Z tego co wiem to jest mit z tym nie dawaniem rady, zazwyczaj przyczyną tych problemów jest wieloletni stres i przepracowanie a nie sam wiek. No chyba ze mówimy o wieku podeszłym. Ale rozumiem cie, młody wiek kojarzy ci się z wigorem, szukaj takiego partnera jaki ci odpowiada nie zmierzam cie przekonywać do starszych, fajnie jednak poznać taki punkt widzenia.
 3. Witam, jestem samotnym 36 latkiem i od wielu lat przeglądam profile kobiet na portalu erotycznym Datezon. Zasadniczo nie zagaduje tylko czytam opisy, preferencje i oglądam zdjęcia, pewnie i tak nie miałbym szans, ale fajnie sobie pofantazjować ze spotykam się z taką tajemniczą atrakcyjna Panią z portalu. Zauważyłem ze z roku na rok zwiększa się tam ilość samotnych kobiet po 30 nie oczekujących sponsoringu, kiedyś było ich na lekarstwo. teraz od groma z samymi zdjęciami. Jak myślicie z czego to wynika ? Czy to znak naszych czasów ? Kobiety osiągają sukces zawodowy jak faceci i zaczęły mięć do sexu podejście jak oni ? Weekend z dużo młodszym przystojnym kochankiem jest dla nich atrakcyjniejszy niż romantyczny spacer po mieście ? Jak myślicie ?
 4. Ostatnio zazwyczaj zajęte Chodzi mi o kobietę która realizuje się z sukcesem w jakimś ambitnym zawodzie, mówi to co myśli, nie daje sobą manipulować, umie rozgrywać ludzi ale czyni to tylko słusznej sprawie, nie pyszniłaby się władzą którą by posiadała, interesowałaby się polityką i sprawami społecznymi do tego fajnie jakby była ateistką , miała poglądy liberalno-lewicowe i wielką wrażliwość na problemy środowiska, ochrony zwierząt, prawa mniejszości seksualnych i realną równość kobiet, a w związku wyznawała partnerstwo. Dla mnie związek ma sens jeśli druga osoba mnie kocha jeśli nie to wole być sam, podchodzę do siebie z pokorą i nie oczekuje od każdej napotkanej kobiety ze będzie do mnie wzdychała. Jeśli chodzi o facetów na ich poziomie, to mam swoje poczucie wartości jestem przystojny i wykonuje zawód który cieszy olbrzymi szacunkiem w społeczeństwie choć zarobki są na poziomie średniej krajowe. Jeśli dla niej zarobki partnera stanową przeszkodę to trudno.
 5. Jak myślicie ? Czuja zakochanie tak samo, a może któraś ze stron mocniej ?
 6. No no no, w moim kraju jest tylu wybitnych intelektualistów, zawstydzamy tą erudycją cały świat.
 7. Usunęłaś w trakcie edycji fajny tekst z którego się śmiałem Dlaczego ? Już z późno oświeciłaś mnie i moje życie już nigdy nie będzie takie same
 8. Chodziło mi o to ze wcale nie jest powiedziane ze na datezon nie można znaleźć diamentu Troszeczkę przesadzasz. Ja zgadzam się ze bywają skrajności , ale czy zwykły łóżkowy romans, o ile nie krzywdzi osób trzecich, to coś aż tak złego ? Moja obserwacja wskazuje na coś innego, prawie wszyscy mężczyźni mają podobne podejście do sexu, zaś u kobiety pod tym względem różnią się miedzy sobą i to nie raz bardzo radykalnie. Ale to moja obserwacja, nie jestem kobietą więc może czegoś nie wiem
 9. Można na to i tak spojrzeć, cenna wskazówka. Masz racje, po dzisiejszej traumie zachowam takie atrakcje na później.
 10. Czyli miłość od pierwszego spojrzenia nie istnieje ? Czuje się jak dziecko któremu powiedziano prawdę o św. Mikołaju Pytanie było inne, czy czuja to tak samo ?
 11. No i bardzo dobrze, najważniejsze to być w życiu szczęśliwym i nie przejmować się sztucznymi ograniczeniami. A kobiety po 30 mogą być naprawdę bardzo atrakcyjne, nie przejmuj się komentarzami ze jest inaczej. Serio ? Bo jakaś kobieta ma ochotę na bara bara ? Oj gdybyśmy zobaczyli co się działo w sypialniach w czasach naszych dziadków i babć. Czy chcesz powiedzieć ze prawdziwa natura kobiety jest mieć podejście do sexu takie jakie mają mężczyźni ? A dlaczego samotna fajna błyskotliwa, inteligentna kobieta nie miałaby w wolnym czasie szukać kochanka ?
 12. Mnie rozwydrzone siksy raczej przyprawiają o palpitacje serca. Tylko 10 lat temu takich kobiet było mniej. Czyżby znak czasu ?
 13. Czyli jakbyś miał do wybory fajną z charakteru, błyskotliwą, atrakcyjną 35 latkę i tępą jak piła dziadka dwudziestolatkę z regionalnego PKS-u, to byś brał w ciemno bramkę numer dwa ?
 14. Atrakcyjna trzydziestoparoletnia kobieta może być za to lepsza a w łóżku od dwudziestolatki, choć reguły nie ma. Ja i tak uważam kobiety po 30 za atrakcyjne, ale to kwestia gustu.
 15. To przytocze dwie definicje: Próżność – rodzaj pychy przejawiająca się w chęci olśniewania innych, zwracania uwagi na rzeczy zewnętrzne Seks – ogół zachowań wynikających z popędu płciowego i mających na celu zaspokojenie indywidualnych potrzeb seksualnych człowieka; i teraz weź pożeń skoroś taki mądry.
 16. A tam próżność, szukają tam po prostu sexu z przystojnym mężczyzną bo maja na to ochotę i tyle.
×