Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

The_void

Zarejestrowani
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. The_void

  Przyzwyczajenie/znudzenie/rutyna

  A moim zdaniem ty go nie kochasz, próbujesz przekonać samą siebie że jest inaczej, że coś do niego czujesz, ale tak na prawdę to jesteś z nim dlatego, że potrzebujesz bliskości, kogoś bliskiego jak każdy z nas, takiej wyspy po środku oceanu codziennego życia że tak powiem. Jeśli coś się stanie, poczujesz się smutna, samotna, będziesz miała ochotę na seks, cokolwiek, to on tam dla ciebie zawsze będzie, po jest zakochany po uszy, i ty to wiesz, a co więcej, sama byłaś na jego miejscu ślepo kochając więc wiesz że jesteś w lepszej pozycji.
 2. Moim zdaniem będzie ci bardzo trudno znaleźć męża w tym wieku, My faceci nie wiele zyskujemy kiedy wiążemy się ze starszą kobietą, aby gra była warta świeczki musisz być naprawdę piękna i nie zachowywać się jak małolata. Oczywiście to nie jest jakaś reguła i wszystko zależy od człowieka, na pewno są też i tacy którzy chętnie by się z tobą ożenili, ale pytanie czy oni ci odpowiadają. No ja też jestem tego zdania, jestem młody i co najwyżej interesowałby mnie jakiś romans z taką kobietą, jeśli już miałbym się żenić to zrobiłbym to z młodszą.
 3. The_void

  Trywialne pytanie ...

  Jeśli tylko mam się odlać to na stojąco, ale jeśli na początku chcę tak zwaną "dwójkę" no to często bywa tak że po jej zrobieniu robi się luźniej i w takiej sytuacji czuje się że zaraz się zleję, więc w takiej sytuacji na siedząco no bo nie będę specjalnie wstawał. No i jeszcze jest sytuacja kiedy jestem na kacu albo źle się czuje, no to w tedy czasami też się zdarza na siedząco.
 4. The_void

  Jestem samotna i mam tego dosyć

  Jestem w podobnym wieku i też trudno mi kogoś znaleźć. Ciągle spotykam jakby nie te osoby co trzeba. Również nie byłem jeszcze z kobietą w łóżku ale nawet już mi na tym nie zależy, tak jak ty wystarczyłoby mi od czasu do czasu kogoś przytulić, poczuć trochę tej bliskości. Ja probóje z tinderem i jak narazie spotkałem się z dwiema dziewczynami i było bardzo przyjemnie trochę pogadać, tylko że nic jak narazie z tego nie wyszlo, może również powinnaś spróbować? Na pewno znajdzie się ktoś kto chciałby się bliżej poznać. A przynajmniej mam taką nadzieję.
×