Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pliszkaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  453
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

479 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. pliszkaa

  Olga NM

  Gdyby tego nie potrzebowały, to branża reklamowa by nie istniała.
 2. pliszkaa

  Olga NM

  Tak samo działają marki linie kosmetyków (np. perfum) domów mody - perfumy są stosunkowo tanie (mając za punkt odniesienia ich ciuchy), a czujemy się jak kobieta Chanel czy Dior Kupujemy namiastkę, bo na prawdziwy luksus nas nie stać. Pisała też o stylizowaniu tych ciuchów do sklepu/kampanii z drogimi akcesoriami, bo obróbka zdjęć to już chyba oczywistość. Te kiecki nie będą tak samo wyglądać z baletkami z Pepco i nie jest to wina kupujących.
 3. pliszkaa

  Olga NM

  to przedostatnia rolka
 4. pliszkaa

  Olga NM

  Nie tylko z imionami.
 5. pliszkaa

  Olga NM

  Jako osoba może drażnić, jej postawa być niespójna, ale wnioski są trafne.
 6. pliszkaa

  Okuniary, boho ślub

  Ojciec mojej przyjaciółki rozwiódł się z jej matką, kiedy była dzieckiem. Odwiedzał ją w weekendy. Ona była do niego przywiązana, jak to dziecko, on tak średnio zaangażowany. Któregoś razu nie przyszedł i tak już zostało. Zerwał z nią kontakt bez słowa. Żyje, mieszka w tym samym mieście. I teraz kto ma gorzej? Osierocona Gabi czy ona, która znudziła się ojcu, gdy miała 8 czy 9 lat? Takie sytuacje to nie miejsce na licytacje.
 7. pliszkaa

  Okuniary, boho ślub

  Będąc dorosłą osobą każdy styka się z dramatami czy to swoimi, czy najbliższych, przyjaciół, nie tylko tymi instagramowymi, jak ona chce myśleć. Oczywiście, że ona cierpi i koszmarnie cierpiała jako dziecko, ale, po co wciągać to przypadkowych ludzi, którzy akurat działają na tej samej platformie. Tyle w tym sensu, co z zaczepianiu losowych osób na ulicy. Jej chłopak zasługuje na zdrowie, ona na pomoc, a nikt nie zasługuje na bycie wyśmiewanym, bo akurat w danym momencie życia nie przechodzi przez TAKĄ tragedię.
 8. pliszkaa

  Matka i córka

  Żaden. Tutaj tylko masaż twarzy wykonywany sumiennie i praca nad całą postawą (ale nie wiem, do jakiego stopnia dałoby się to zmienić) albo jakieś gabinetowe zabiegi, na których się nie znam.
 9. pliszkaa

  TaZagórska

  Sądziłam, że masz na ten temat jakieś przemyślenia.
 10. pliszkaa

  TaZagórska

  A jakie jest na to antidotum? Zgadzam się z tym, ale nie wiem, jakie konkretne działania mogą temu przeciwdziałać i jaka w tym rola osób z IG.
 11. pliszkaa

  TaZagórska

  Czyli każda klasa społeczna powinna się wypowiadać tylko i wyłącznie w swojej działce? A jeśli problem np. dostępu do przedszkola czy żłobka też jej dotyczy? Problem infrastruktury miejskiej itp.?
 12. pliszkaa

  TaZagórska

  Jak to stwierdzić obiektywnie? To nawet nie było blisko średniej krajowej.
 13. pliszkaa

  TaZagórska

  Anglistyki. Dla doktora na etacie średnia krajowa to wysoka pensja.
 14. pliszkaa

  TaZagórska

  To co robisz z mopem? Wyrzucasz po kilku myciach?
 15. pliszkaa

  TaZagórska

  Oczywiście, że nie jej wina, ale nie wiem, skąd wzięło się tu stwierdzenie, że żyje nieprzeciętnie dobrze, a ma się za głos ludu. Żyje przeciętnie i stabilnie i nigdy nie narzekała, jak to jej źle i jak doszła do wszystkiego własnymi rękami brodząc po pas w błocie. Owszem, wielu ludzi żyje biedniej, ale tak samo są ludzie biedniejsi od wszystkich tu komentujących.
×