Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

yuhema

Zarejestrowani
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

216 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. yuhema

  MsPupcellita

  No właśnie się zaczęłam zastanawiam czy przegapiłam jakąś podróż na wyspę grecka, bo Majorka hiszpańska jest A co do "tamtejszej ryby po grecku" to będąc na zakynthosie się nie spotkałam z czymś takim jak "ryba po grecku", a wręcz spotkałam się z informacją, że to polski wymysł, który nic nie ma wspólnego z grecka kuchnia.
 2. yuhema

  Panna Dziana spod Wro

  Zawsze się odradza wypuszczania kota samopas.
 3. yuhema

  Karolina zientek

  Adam na swoje story dodał, że to nie jego ręka. Przestali się także obserwować nawzajem.
 4. yuhema

  Karolina zientek

  Oni nigdy nie potwierdzili, że są razem.
 5. yuhema

  Karolina zientek

  Lubię Karolinę, ale te jej tiktoki są tak przecringowe, że mowę odejmuje.
 6. yuhema

  Panna Dziana spod Wro

  Przykre bardzo, mój kot też miał podejrzenia nieuleczalnej choroby i się prawie załamałam czekając na wyniki. Na szczęście okazało się, że jest zdrowy.
 7. yuhema

  Panna Dziana spod Wro

  A ona wypuszczała kota poza dom samego?
 8. yuhema

  Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

  Przecież było powiedziane, że nie są rodzeństwem XD
 9. yuhema

  Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

  Właśnie miałam odpisać tej dziewczynie, co napisała że to brat Maxi, ale widzę, że zostałam uprzedzona. Ewidentnie to żart, zwłaszcza po tym story brother from another mother. Pewnie ludzie im to piszą w DMach ciągle to i żartują. A i obserwuje obie i nie widziałam jakichkolwiek obiadków czy świąt u rodziców, gdzie byla Maxi z mężem i Klaudia z narzeczonym. Często spędzają czas razem, ale nie widziałam story z rodziną żadnego z nich. Jeszcze dodam, że nazwiska też im się różnią, choć nie zawsze to wskazuje poprawnie na relacje rodzinne. Tak samo było z tym, że Luka od Andziaks zażartował, że był z Ewą i ludzie serio to łyknęli i uwierzyli.
 10. yuhema

  Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

  Katosu i Gośki nie było, ale była Klaudia Owczarek z narzeczonym, Klaudia Cukier puder z mężem, kitulec, Karolina Zientek, Harry J. i chyba tyle z youtubowych osobistości. Później widziałam że Magda i Darek z Indigo się pojawili także
 11. yuhema

  Hej rajtuzy

  Tak
 12. yuhema

  Chmielowiecka

  Robiła wszystko by siedząc w tle było ja widać, jak Iza odpowiadała to ona cały czas za nią się kręciła by było ją widać, gdy Iza w trakcie mowienia jakoś ja zasłoniła. Każdemu się wcinała w odpowiedzi i pospieszala. Na Kamila gadała, że nie chce odpowiadać na f u c k marry kill z ich trójki i na inne jakieś takie bardziej pikantne pytania, a sama jak przyszła to na większość nie odpowiadała i jeszcze sama powiedziała, że nie odpowie bo są zbyt spicy. Pierwszy raz miałam styczność z tą dziewczyną i uważam ją za totalna masakrę.
 13. yuhema

  Chmielowiecka

  Ten live był tragiczny, wyłączyłam po pierwszej rundzie tych pytań, bo nie mogłam znieść Karoliny. Porażka.
 14. yuhema

  Kwiatki i misiaczki

  W tym się zgadzamy, bo widzę, że to co pisze średnio jest rozumiane przez większość, a pisanie o innych rzeczach, które Doncia robi źle jako kontrargumenty do moich wypowiedzi średnio mnie interesują.
 15. yuhema

  Kwiatki i misiaczki

  Negatywne opinie obrażające każdego, któremu się taka pupa podoba lub uważają ja za inspiracje? Nazywanie jej odwłokiem, a nawet i gorzej? Serio to są negatywne opinie? Taki jad jest tu wylewany z powodu pupy innej osoby i tego, że komuś się coś takiego może podobać, że to ludzkie pojęcie przechodzi.
×