Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

yuhema

Zarejestrowani
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez yuhema

 1. yuhema

  MsPupcellita

  No właśnie się zaczęłam zastanawiam czy przegapiłam jakąś podróż na wyspę grecka, bo Majorka hiszpańska jest A co do "tamtejszej ryby po grecku" to będąc na zakynthosie się nie spotkałam z czymś takim jak "ryba po grecku", a wręcz spotkałam się z informacją, że to polski wymysł, który nic nie ma wspólnego z grecka kuchnia.
 2. yuhema

  Panna Dziana spod Wro

  Zawsze się odradza wypuszczania kota samopas.
 3. yuhema

  Karolina zientek

  Adam na swoje story dodał, że to nie jego ręka. Przestali się także obserwować nawzajem.
 4. yuhema

  Karolina zientek

  Oni nigdy nie potwierdzili, że są razem.
 5. yuhema

  Karolina zientek

  Lubię Karolinę, ale te jej tiktoki są tak przecringowe, że mowę odejmuje.
 6. yuhema

  Panna Dziana spod Wro

  Przykre bardzo, mój kot też miał podejrzenia nieuleczalnej choroby i się prawie załamałam czekając na wyniki. Na szczęście okazało się, że jest zdrowy.
 7. yuhema

  Panna Dziana spod Wro

  A ona wypuszczała kota poza dom samego?
 8. yuhema

  Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

  Przecież było powiedziane, że nie są rodzeństwem XD
 9. yuhema

  Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

  Właśnie miałam odpisać tej dziewczynie, co napisała że to brat Maxi, ale widzę, że zostałam uprzedzona. Ewidentnie to żart, zwłaszcza po tym story brother from another mother. Pewnie ludzie im to piszą w DMach ciągle to i żartują. A i obserwuje obie i nie widziałam jakichkolwiek obiadków czy świąt u rodziców, gdzie byla Maxi z mężem i Klaudia z narzeczonym. Często spędzają czas razem, ale nie widziałam story z rodziną żadnego z nich. Jeszcze dodam, że nazwiska też im się różnią, choć nie zawsze to wskazuje poprawnie na relacje rodzinne. Tak samo było z tym, że Luka od Andziaks zażartował, że był z Ewą i ludzie serio to łyknęli i uwierzyli.
 10. yuhema

  Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

  Katosu i Gośki nie było, ale była Klaudia Owczarek z narzeczonym, Klaudia Cukier puder z mężem, kitulec, Karolina Zientek, Harry J. i chyba tyle z youtubowych osobistości. Później widziałam że Magda i Darek z Indigo się pojawili także
 11. yuhema

  Hej rajtuzy

  Tak
 12. yuhema

  Chmielowiecka

  Robiła wszystko by siedząc w tle było ja widać, jak Iza odpowiadała to ona cały czas za nią się kręciła by było ją widać, gdy Iza w trakcie mowienia jakoś ja zasłoniła. Każdemu się wcinała w odpowiedzi i pospieszala. Na Kamila gadała, że nie chce odpowiadać na f u c k marry kill z ich trójki i na inne jakieś takie bardziej pikantne pytania, a sama jak przyszła to na większość nie odpowiadała i jeszcze sama powiedziała, że nie odpowie bo są zbyt spicy. Pierwszy raz miałam styczność z tą dziewczyną i uważam ją za totalna masakrę.
 13. yuhema

  Chmielowiecka

  Ten live był tragiczny, wyłączyłam po pierwszej rundzie tych pytań, bo nie mogłam znieść Karoliny. Porażka.
 14. yuhema

  Kwiatki i misiaczki

  W tym się zgadzamy, bo widzę, że to co pisze średnio jest rozumiane przez większość, a pisanie o innych rzeczach, które Doncia robi źle jako kontrargumenty do moich wypowiedzi średnio mnie interesują.
 15. yuhema

  Kwiatki i misiaczki

  Negatywne opinie obrażające każdego, któremu się taka pupa podoba lub uważają ja za inspiracje? Nazywanie jej odwłokiem, a nawet i gorzej? Serio to są negatywne opinie? Taki jad jest tu wylewany z powodu pupy innej osoby i tego, że komuś się coś takiego może podobać, że to ludzkie pojęcie przechodzi.
 16. yuhema

  Kwiatki i misiaczki

  No właśnie tak średnio OK, bo co chwilę któraś obraża osoby, którym się podoba większą pupa. Nie napisałam nic o nieproporcjonalnej sylwetce, tylko o jej "ODWŁOKU". A przecież nie każda dziewczyna, która dąży do takiej pupy albo ma taką albo jej się taka podoba ma figurę gruszki i będzie wygladala jak Marta. A nawet jeżeli ktoś je wąski w ramionach, ale podoba mu się taka pupa to co ma zrobić? Dowalić bary jak u jakiegoś karka? Byście wtedy komentowały że jak chłop wygląda? Poza tym nie oszukujmy się, ale większość dziewczyn na ulicach też nie ma proporcjonalnych sylwetek i nie zawsze da się to wypracować ćwiczeniami to co mają zrobić? Zabić się by was w oczy nie kłuł ich wygląd?
 17. yuhema

  Maxineczka ma na drugie imię Ramona?

  Na insta Magdy też się mąż Maxi pojawia jak spędzają czas razem. Byli też na urodzinach Darka na jachcie w Chorwacji.
 18. yuhema

  Kocia Łapa

  Jest gdzieś o nich wątek i kilka wypowiedzi w nim na temat Bartosza i Izuni.
 19. yuhema

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  Niesamowicie drażni mnie jak robią post o kimś i piszą, że przy okazji może być to nitka tego i owego. Post o failu Pachulskiej, niech będzie nitka o wpadkach innych. Post o piosence, w której występuje Wieniawa, niech będzie to nitka o wszechstronnie uzdolnionych ludziach. Totalnie to bez sensu, ktoś chce poczytać komentarze, opinie, ploteczki np o tej Ewie, a tam spam o randomach jakichś. Te nitki to największa plaga tej grupy.
 20. yuhema

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  A wiecie co sie stało z postem o mamie ginekolog? Bo też był i spadł.
 21. yuhema

  Kosmetyczny koktajl

  Tylko spadku wagi nie otrzymuje się dzięki danemu stylowi odżywiania, tylko dzięki deficytowi. Dlatego pytałam co chciała uzyskać, bo jeżeli myślała, że żrąc ile popadnie ale będąc na keto schudnie to trochę beka.
 22. yuhema

  Kwiatki i misiaczki

  Zanzibar jest bardziej popularny wśród polskich influ, przynajmniej tych, których kojarzę i obserwuję. Także Cancun nie jest takim złym wyborem.
 23. yuhema

  Kwiatki i misiaczki

  Akurat jest to możliwe żeby mając 100 cm w biodrach wchodzic w ...enki, spódniczki czy nawet obcisle dżinsy w rozmiarze S bądź 36. Wiem, bo sama jestem w takiej sytuacji, zależy od kroju i materiału. Wiadomo nie we wszystko w rozmiarze S wejdę, ale w całkiem sporo wchodzę i wygląda to jak najbardziej w porządku.
 24. yuhema

  Andziathere

  Spadła z konia i złamała kręgosłup.
 25. yuhema

  Izunia i Bartosz

  Z pracy?
×