Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Słodki listopad

Zarejestrowani
 • Zawartość

  255
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

73 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Słodki listopad

  Skomplikowana relacja

  Powiedzieć, że to koniec. Usunąć go wszędzie ze znajomych, nie podglądać jego zdjęć czy profilu. Zablokować gdzie się da. Nie odpisywać na żadne wiadomości - najlepiej poblokować, żeby nie czytać. - Na bank jak zerwiesz, to bedzie cie bombardowac i będzie nagle mu zależeć oczywiście to tylko przez chwilę. Dać sobie czas, żeby go odchorować. Przez ten czas bezwględnie unikać potencjalnych wspólnych spotkań. Generalnie to nie jest tak, że ty miękniesz i nie masz nad tym kontroli. Masz kontrolę. Po prostu wybierasz jak wybierasz. Wybierasz wierzyć, że może on się zakocha.
 2. Słodki listopad

  Skomplikowana relacja

  Szkoda twoich nerwów. On spotka kolejną i znowu zmieni zdanie, ty zawsze będziesz zapasową przyjaciółką do seksu, ale nigdy nie doczekasz się wyznania miłości (takiego którego nie odwoła )
 3. Słodki listopad

  Rodzice nie akceptują mojego 17 lat starszego faceta

  Niech ona decyduje czy warto czy nie. Tak zawsze zakładamy, że każda dziewczyna marzy o spotkaniu tego wymarzonego, ślubie i by być z nim do końca życia. Może Ona potrzebuje takiego związku teraz by dojrzeć, odnaleźć siebie itp. nawet jesli to nie wypali. Nieudane związki nie muszą być stratą czasu, mogą być doświadczeniem, które zbuduje nas lepszymi ludźmi, bardziej świadomymi siebie.
 4. Słodki listopad

  Rodzice nie akceptują mojego 17 lat starszego faceta

  Ha ha ha dobre teorie spiskowe. Tacy naciągacze, to raczej nie czekają 20 lat w małżeństwie aż teściowie umrą i odziedziczą mieszkanie To z dziećmi właśnie to mega istotne, właśnie czy macie takie same cele i wizję przyszłości. Na początku to miło się pospotykać i poużywać życia, ale potem tego typu kwestie są kluczowe i wywołują konflikty. Aczkolwiek nikt nie broni po prostu poużywać, pocieszyć się miłością, nawet jeśli to nie będzie miało perspektyw na całe życie.
 5. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Martunia1994 daj znać jak się rozwinie sprawa
 6. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Powiem ci Martunia, że trochę wtopiłaś. Przyjęłaś prezent za prawie 4 tysiące? Czy mówiłaś coś o honorze i o tym, że nie bierzesz od rodziców? Wiem, twoja naiwność. Za naiwność się płaci - 300 zł miesięcznie albo oddaje "prezent" kupującemu. Mega prezent - umowa kredytowa z ratami 300 zł Na twoim miejscu bym mu ten prezent oddała od razu, żeby sam spłacał.
 7. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Jak bylibyscie małżenstwem płaciłabyś też za jego gadżety
 8. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Trzymam kciuki, bądź twarda. Zaczęłaś wylewać z siebie, to co siedziało w tobie od dawna. Pretensje i żale i dobrze. Zerwij. Nie daj się omamić pustymi zapewnieniami z jego strony a zapewniam, że takie będą.
 9. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Kopnij go tu i teraz. Co to za logika, póki co może na mnie krzyczeć i na moje dziecko. Może być dupkiem. Ale zostanę, bo nie mam innego faceta. Serio? Co do rodziców. Głupio robisz. Udając szkodzisz tylko sobie. Twoi rodzice gdyby wiedzieli jak on się zachowuje, nie chcieliby takiego ojczyma dla ich wnuka. Nawet jeśli są surowi, to są twoi rodzice. Nie bądź dumna, nie graj przed nimi tego cyrku. Tylko sobie szkodzisz.
 10. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Te idealne rodziny koleżanek niekoniecznie są takie idealne Różnie bywa. Masz syna, to jest twoja rodzina. Póki co powinnaś jego stawiać na pierwszym miejscu a nie jakiegoś przypadkowego faceta. Musisz sobie odpuścić to parcie, że musisz miec faceta, bo jesteś stara i nie masz rodziny Raz że jesteś młoda. Dwa że masz rodzinę - syna. Trzy, że przez tą desperację, wybierasz najgorszego możliwego faceta i pozwalasz mu na zachowania, na jakie nie powinnaś pozwalać.
 11. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Martunia, przyciąganie złych facetów to jedno, nie zawsze mamy na to wpływ. Tylko normalna osoba w momencie gdy ktoś jej nie szanuje, po prostu zerwie taką znajomość po kilku takich sytuacjach. Ty pozwalasz, żeby ktoś nie szanował ciebie oraz twojego dziecka. Ewidentnie problem jest w tobie, że pozwalasz komuś by cię nie szanował. By traktował cię w taki sposób. Twój strach przed samotnością czy niskie poczucie wartości - trudno powiedzieć. Niemniej ewidentnie to jest problem po twojej stronie, że w momencie gdy widzisz, że ktoś cię poniża, źle traktuje, ty tkwisz w takim związku.
 12. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Przyjeżdżasz na seks a potem Cię poniża przy dziecku Ogarnij się i wykop go ze swojego życia.
 13. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  To jest kurcze patologia. Serio po czymś takim ty się jeszcze zastanawiasz. On Ci zniszczy życie. Do pracy nie pójdzie, nic nie powie, weźmie kredyt, przehula a ty będziesz spłacać.
 14. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Są gorsze rzeczy od samotności, np. osamotnienie w związku, poczucie, że partner podcina ci skrzydła, ciągnie w dół, zdradza (nie tylko w sensie seksu ale i zaufania np. kłamiąc). Jesteś młoda, znajdziesz kogoś innego, to nie musi być TEN facet.
 15. Słodki listopad

  Mój chłopak nie chce pracować co robić ?

  Jeszcze do tego nałogi? Ehh kobieto, odpuść sobie.
×