Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

irukangi

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1027
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

148 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1186 wyświetleń profilu
 1. Tak trzymać . Mimo że K/L/E/C/H/Y twierdzą iż "Wigilia nie jest najważniejszym wydarzeniem w tym roku" to na złość im należy ją uczcić.
 2. irukangi

  Gdy on za szybko dochodzi

  Koszmar ! Przed snem ,takie świństwa? Chcesz by Panowie zostali impotentami?
 3. irukangi

  Gdy on za szybko dochodzi

  Maleńka auto-reklama? Poczekamy może będzie "sprawdzam" i okaże się czy da się oddzielić chłopców od mężczyzn.
 4. irukangi

  Gdy on za szybko dochodzi

  No tak "trening czyni mistrza" !
 5. irukangi

  Gdy on za szybko dochodzi

  Po Ty to robisz KORESPONDENCYJNIE ! Chyba .
 6. irukangi

  Gdy on za szybko dochodzi

  Przecież jak autorka napisała był to ich "pierwszy raz". Gość dorwał się do kici nie wiadomo po jak długim okresie oczekiwania. Pewnie jest zadurzony w autorce , emocje wzięły górę i czy On chciał czy nie poszłoooooo. Po pierwszym razie (zwłaszcza gdy nie było poprawki całonocnej nie można oceniać że gość jest za szybki. Potrenują tą zabawę i zobaczy jaka jest prawda.
 7. irukangi

  No pięknie

  Smacznego Nie zapomnij o czymś zacnym do picia bo na sucho to nie bardzo wchodzi.
 8. irukangi

  Do niewierzących w pandemię

  To prawda ale .. teraz zgonów jest więcej bo po prostu lekarze leczą przy pomocy tele porad. Prawie nie wykonuje się zabiegów dializ i innych. Pacjentów ustawia się przed drzwiami przychodni by nie narażać biednej służby zdrowia. O ludziach chorych na wszelkiego typu wieńcówki się nie mówi ich wykończy dwutlenek węgla który muszą wdychać bo maseczka im nie pozwala skutecznie go z krwi usunąć.
 9. irukangi

  Do niewierzących w pandemię

  To chyba świadome działanie prowokatora bo temat jest niezbyt akceptowalny a jak mu odpyskujesz to temat usuną bo "wulgaryzmy" i po kłopotach.
 10. irukangi

  Do niewierzących w pandemię

  Aferę to oni wspólnie z Konstantynem zaczęli robić by Cesarstwo Rzymskie dalej rządziło . A P/E/D/O/F/I/L/I/A i inne zboczenia to chyba od czasów gdy sobie celibat wymyślili by nie dzielić się kasą. Ludobójstwo któremu poddali innowierców i naszych przodków (zanim przeszliśmy na stronę Państwa Watykańskiego) jest bezprecedensowe. E... szkoda pisać znasz historię. A P/E/D/O/F/I/L/I/A w dobie netu nie dała się już pod dywan zamieść. Nie dzielmy się na zwolenników tych czy innych partii . Po prostu nie dajmy się wymordować przy pomocy Plandemii.
 11. irukangi

  Do niewierzących w pandemię

  Aferę to oni wspólnie z Konstantynem zaczęli robić by cesarstwo Rzymskie dalej rządziło . A pedofilia i inne zboczenia to chyba od czasów gdy sobie celibat wymyślili by nie dzielić się kasą. Ludobójstwo któremu poddali innowierców i naszych przodków (zanim przeszliśmy na stronę Państwa Watykańskiego) jest bezprecedensowe. E... szkoda pisać znasz historię. A pedofilia w dobie netu nie dała się już pod dywan zamieść. Nie dzielmy się na zwolenników tych czy innych partii . Po prostu nie dajmy się wymordować przy pomocy Plandemii.
 12. irukangi

  Do niewierzących w pandemię

  To prawda , ale to niewielka partia w porównaniu z POPIS-em. A to oni mają władzę (naprzemienną). No i Bosak ciut się skompromitował w sprawach bezkrytycznego poparcia dla "kościelnych" .
 13. irukangi

  Gdzie jest...

  Pewnie masz rację
 14. irukangi

  Gdzie jest...

  Nie wszyscy, nie wszyscy
 15. Soryy , co w tym zboczonego ? Jeden lubi pomidory drugi córki ogrodnika
×