Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Asia2354

Zarejestrowani
  • Zawartość

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. Cześć dziewczyny! Proszę o radę w kwestii dojazdów. Od następnego miesiąca zaczynam pracę - praca zmianowa po 12 h w godzinach 7-19/ 19-7. W praktyce wychodzi mi 14 dni w miesiącu do przepracowania, czyli 3/4 razy w tygodniu w pracy. Do pracy mam ponad godzinę w jedną stronę autobusem. Czy Waszym zdaniem jest sens coś wynajmować na miejscu? Koszty wynajmu nie należą do najtańszych, a ja od października zaczynam także studia zaoczne, które od mojego miejsca zamieszkania są oddalone jakieś 2,5 h pociągiem w jedną stronę. Wtedy nie mam wyjścia i na te dni, kiedy będą studia muszę zatrzymać się w studenckim mieście, co też generuje koszty. Tak sobie teraz rozmyślam, że to może być bardzo ciężkie pogodzić pracę w systemie 12-godzinnym ze studiami 2/3 zjazdy w miesiącu piątek-niedziela + dojazdy. Co mi radzicie ? Pozdrawiam! :)
  2. Cześć, Przychodzę z pytaniem jak wyglądał u Was ostatni dzień praktyk ? Czy w dobrym tonie jest dać jakiś drobny upominek opiekunowi, np. czekoladki ? Czy pożegnać się z dyrekcją, która mnie na te praktyki przyjęła, ale nie miałam z nią zbyt dużej styczności ? Ogólnie na praktykach nie nauczyłam się niczego nowego, po za masą informacji o biurokracji Nieraz zdarzyło się, że przez pół dnia dawali mi do czytania jakieś przepisy i kodeksy, tylko dla zabicia czasu Jednak najbliżsi pracownicy zawsze okazywali mi szacunek i byli bardzo mili Czy w dobrym geście jest np. kupić dla całego zespołu czekoladki i się pożegnać. Czy po prostu się pożegnać bez żadnego prezentu, bo przez tak krótki okres czasu (3 tygodnie) to nie wypada ?
  3. Cześć dziewczyny , mam dylemat i nie wiem co mam robić . Otóż od przyszłego tygodnia rozpoczynam studia i część zajęć muszę odbyć na miejscu , na uczelni. Ja do miasta studenckiego mam jakąś godzinkę z małym hakiem drogi w jedną stronę autobusem , komunikacja bdb , autobusy chodzą od 6 do 22 , co 30/40 minut bez żadnych przesiadek. Zajęcia będą 3 razy w tygodniu ( w 2 dni zajęcia będą od 8 rano do godzin popołudniowych 15-17) , a w jeden dzień troszkę krócej. Myślicie , że dam radę wstawać przez te 2 dni przed 5 rano i wracać ok 20 najpóźniej i następnego dnia znowu wstać o 5. Szukałam czegoś na miejscu , ale każdy chce wynająć coś na dłużej , a ja potrzebuję tylko na 2 miesiące , bo potem dużo zajęć mi się kończy i będzie więcej luzu. Inną opcją są jakieś hotele , ale to koszt miesięczny wyjdzie sporo , a za bilet miesięczny mam 250 zł . Doradźcie coś.
×