Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pucle

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1527
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  22

Wszystko napisane przez Pucle

 1. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Juz jej wpaja, że uroda i ciuchy to podstawa. Jest piękna, śliczna i ładnie ubrana. Toż to sukces...każdego manekina na sklepowej wystawie. Kolejna Nicolka rośnie. Kto wie, może już jakiś zbok na nią czeka, jak tylko założy swojego insta - a założy na pewno z pomocą mamusi. Bezmyślność i głupota tej baby mnie poraża.
 2. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  U kury też jedna tylko babcia istnieje. "Najlepsza babcia na swiecie". Bobkowi na pewno jest bardzo przyjemnie z tego powodu. Ale kwas, oni wszyscy mają nasrane w tych garach.
 3. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Czemu, że bure szmatki? No niestety, Fajka też miała takie od niemowlęcia. Do dzisiaj zresztą takie ma. Czy tylko mnie drażni sposób mówienia Fiony? "Dostaaaaaam yyyyy zamówienie zyyyyy takiej polskieeeeeej marki lodżeer....yyyyy....som toooo....yyyyyy" Na szczęście można nie włączać dźwięku.
 4. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Do książek, ćwoku. Że też takim d.e.b.il.om udostępniają internet.
 5. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Kury zdjęcie na insta. Dzieciństwo to czas, kiedy można sobie nosić kolorowe, żywe w barwach ubranka - niekoniecznie musi być neon, ale... serio czarna czapa i rękawiczki? Kurak wygląda jakby ojcu podebrał. Smutno, siermiężnie, ciężko. Oto Alosza z woreczkiem, z domu dziecka pod Petersburgiem, w woreczku dostał landrynki od dziennikarzy, którzy przyjechali nakręcić materiał o biedzie w rosyjskich domach dziecka. Zaginęła kolejna trzynastolatka. I znowu - rodzina ZROZPACZONA. Udostępnili fotkę, z której patrzy na mnie minimum osiemnastoletnia kobieta z mocnym makijażem, grube kreski, wysmarowane usta, włosy tlenione na platynę. W wieku 13 lat podbierałam młodszej siostrze Barbie (bo ja byłam za duża na lalki) i szyłam jej suknie ślubne z firanki i inne ciuszki. Pierwszy makijaż zrobiłam na studniówkę i zaraz zmyłam, bo wyglądałam jak małpa. Czemu matka tej dziewczynki nie rozpaczała wcześniej, widząc, że dziecko, bo to jest DZIECKO, robi mocny makijaż, pstryka fotki. Komu wysyłała te fotki? Ile dziewczynek musi zginąć, zostać zgwałconych, żeby do tych matek Karyn dotarło, żeby ZAWCZASU reagować na niedostosowane do wieku dziecka rozrywki? Ręce opadają...
 6. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  @tabakierka Nie mam już serduszek, dziękuję. :**
 7. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  To ja chyba coś źle zrozumiałam, ale myślałam, że ciasto było w jakimś konkursie, a kasa na WOŚP miała być Z REKLAM obejrzanych na tym filmiku (czyli: nam się też coś należy przy okazji, więc włączajcie reklamy, oglądajcie, bo jak nie, to będzie miało kasy na WOŚP, a my chcemy z dobrego serduszka oddać cały ten oszałamiający zysk). Ale nie podali kwoty, bo ktoś policzył, że biorąc pod uwagę liczbę wyświetleń, mogli zarobić na tym filmie 7 zł, więc pewnie się wstydzili.
 8. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  No właśnie syn. Była chora jeszcze córka, ale ona już wyzdrowiała i poza złym stanem psychicznym związanym ze śmiercią mamy i brata, nic jej nie dolega. Ech, szkoda słów. Ten przypau na resorach to prawdziwy przypał. Aż trudno uwierzyć, że tacy d.e.b.il.e po ziemi chodzą. WYPRDLJ.
 9. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Nie, te nakładki nie miała w ramach współpracy. Właśnie - musiała sama płacić, więc wybrała tańszą stomatolog, jakąś tam panią Anię i robiła po taniości. Specjalnie do Ol. jeździła po wymiany itd, gdzie w stolicy multum gabinetów itd. Gdyby była to współpraca, to przecież byłby podany adres tego gabinetu itd. Niestety, nikt nie chciał zasponsorować wielkiej juciuberce z wielkimi zasięgami nawet zniżki.
 10. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Dziękuję Dziewczyny za wsparcie. Dla nas to mimo wszystko szok, bo przecież miał dzisiaj wyjść ze szpitala. Kuzyn też już nie miał wirusa, umarł przez powikłania, więc to jest taka loteria - kuzyn był zdrowym facetem w sile wieku, bez nadwagi. Pamiętam go z dzieciństwa, jak przyjeżdżał w odwiedziny do nas, przywiózł mi kiedyś takie drewniane czerwone dziecięce krzesełko z zajączkiem z bajki "Wilk i zając", do dzisiaj (choć jest przemalowane i zajączka już nie widać), służy mamie w kuchni. Przykro, przykro. A ten tłusty d.e.bil szlaja się bez maseczki, dzieciak po sklepie lata, z buciorami na taśmę. Pamiętam słowa tej ciemniaczki: "Szanuję to, że wierzycie, że maseczka was ochroni". Brak słów na tego ćwierćmózga. Lepiej dla niej, żeby zamknęła ten tłusty ryj. Wrzuciła pieniążki do puszki i dobry uczynek odhaczony. Dziecko ojcu wydaj, ciemnoto, to będziesz miała dobry uczynek. Dobre uczynki spełnia się w ciszy, katoliczko. "Niech twoja prawa ręka nie wie, co robi lewa", a tu proszę: oznaczajcie mnie, zwiększajcie mi zasięgi. Bo dobry uczynek dobrym uczynkiem, ale jakaś korzyść musi z tego być. Jełop.
 11. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Niestety, kuzyn odszedł dzisiaj w nocy.
 12. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  No oczywiście. I bez jeżdżenia są ofiary - wczoraj czy przedwczoraj 21-latek w Poznaniu utonął - łowił ryby, pies czekał na lodzie przy przeręblu. A dzisiaj dwóch panów 60+, też wędkarzy. Kiedyś można było jeździć, jak tygodniami utrzymywał się mróz poniżej 15 stopni i też na znanych zbiornikach.
 13. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Są różowe płatki jak w mordę szczelił.
 14. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Lista może być długa. Czy ktoś z nas przewidział kiedyś, że Kurak będzie sztorcowany i zawstydzany, bo pieroga źle skleił mając 2.5 roku? Albo, że śmie biegać po działce, skoro Fajka śpi? A to dopiero początek. Mówienie wierszyka po wytresowanej Fajce i ciężar oczekiwań wszystkich, że też ma tak ładnie powiedzieć, sparaliżował dzieciaka - tak przecież śmiałego i odważnego. Geny Fiony są silne, to geny matki Fiony, obie córki są do niej podobne. A zatem dziewczynka ma szanse być naprawdę śliczną szatynką o skośnych oczach i ładnym uśmiechu. Do tego burza loków - takich, jak ma ciotka Mini. Po prostu żal mi Fajki, bo teraz olej z czarnuszki będzie musiała chyba pić szklankami. Opaski ściskające uszy, podmalowywane brwi i rzęsy, ukobiecanie dziecka (bransoletki, bikini), na siłę wyciągane liche kucyki - ten dzieciak będzie miał przesrane.
 15. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Ona nie pokłada nadziei. Ona WIE, że to będzie sukces i że jest do tego stworzona. I to jest dramat. Wicki spod blogów i usłużna rodzinka utwierdzają ją w tym zapewne od ślubu Kury. Ale przecież ona nigdy nie robiła tego w "normalny" sposób - dokonując wyboru, podpisując umowy, płacąc za gadżety itd. Co innego, jak masz do wyboru 10 podmiotów i musisz wybrać najlepszy i w dobrej cenie, a co innego, jak dostajesz propozycję darmoszki i masz ograniczone pole manewru. Kto zapłaci np. za powtórny wydruk winietek czy menu, jeśli wkradnie się tam błąd czy literówka? Zdaje się, że coś mi mignęło u nich wydrukowane z błędem. Ona nie ma pojęcia, ile rzeczy może po drodze się wydarzyć i że ktoś będzie musiał ponieść konsekwencje, pokryć koszty. Jest cwana, bo i tak wszystko spadnie na Stęchlankę. Przecież ona tam TYLKO ZAMIATA i robi foty.
 16. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Przecież my tu jesteśmy dla siebie nawzajem. Wielkąż przyjemność mi sprawia przebywanie z bystrymi, inteligentnymi, zjadliwymi i złośliwymi, ale o dobrych serduszkach babkami, które nie mają kija w rzyci, ratujo ptaszki, rozśmieszają, wesprą, umieją czytać między wierszami, mają poczucie humoru i nie dają sobie wciskać gunva w papierku. I torelujom chamskiego agresora, jakim jestem ja. Czasami.
 17. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Dziewczyny, poprawiacie mi humor (zyebany przez Ikełę, a dokładniej dział zwrotów). Ale i tak jest ciężko, mojacóreczko, gdzie jesteś, chodź na młamłacici, bo się nie mogę uspokoić.
 18. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  I krzyż z patyczków ułożyły, tępe zwoje.
 19. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  Moze jest jakiś fejs i tam napisać? Moze ma interwencję teraz jakąś...
 20. Pucle

  Rusz naleśnika z kanapy

  No właśnie - ja będę się upierać, że dlatego jej się nie chce, bo przy takiej nieregularnej pracy i mikrych zasięgach, nie ma z tego kasy. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że byłyby z tego sensowne pieniądze, a Luśka by tak łatwo z tego zrezygnowała. Może kiedyś dawała radę, ale obecnie już się nie liczy w branży. Jakbym miała dostawać za film 50-70 zł (bo tyle przy dobrych wiatrach uciągnie z wyświetleń (wyświetleń reklam, przypominam, bo są tacy, co liczą wyświetlenia filmów, sądząc, że YT płaci Luśce za oglądanie jej prodakszyns), to nie chciałoby mi się wyciągać nawet kamery, o pajacowaniu przed nią to już nawet nie wspomnę. Zresztą czy liczą się tylko zasięgi? Justyna z 10 minut ma o wiele mniej subów, wyświetleń, na starym kanale od dwóch lat miała wyłączone komcie, a i tak zgarniała współpracę za współpracą. Liczy się więc też solidność, osobowość youtuberki. Skończyły się czasy, że liczyły się tylko wyświetlenia, bo obecnie już takich kanałów, gdzie jest 150 k subów są tysiące. Znacznie ciekawsze, z dojrzalszą publiką (np. kanały remontowe, DIY, hobby). Dziwna współpraca z tą firmą świeczkową - Luśka daje wickom rabat na 30 czy 40%, a mi się wyświetliła ich reklama na insta, gdzie dają rabaty na te świeczki każdemu 50%. Pandemia zweryfikowała rynek, bo nagle mnóstwo przedmiotów przestało być "masthewami", bo życie kopie po dupsku, pracy nie ma, inflacja rośnie, a Polacy to jednak w większości bieda. Już widzę, jak Grażyny z Pierdziszewa, zachwycone Luśką i jej fascynującym życiem, zakupują w setkach świeczki za 100 zł od słoiczka. Chociaż.... skoro potrafią kupić obsrane bodziaki i ...enki z 2008 roku, to cóż. Nic mnie już chyba nie zdziwi.
×