Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

spide

Zarejestrowani
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. spide

  Najseksowniejsze u faceta jest...

  Wróćmy może do głównego wątku
 2. spide

  Najseksowniejsze u faceta jest...

  Głównie chodzi mi o ten początkowy etap. Co sprawia że dany facet potrafi Cię zainteresować sobą i nabierasz chęci żeby rozwijać z nim relacje ?
 3. spide

  Najseksowniejsze u faceta jest...

  Można prosić jeszcze kilka ?
 4. Drogie Panie, chciałbym zapytać jakie cechy lub zachowania uważacie za najseksowniejsze u mężczyzn ?
 5. Dziękuje za wszystkie wypowiedzi... szkoda tylko że nie na temat
 6. Co drogie Panie uważacie za atrakcyjne u Panów ?
 7. Drogie Panie... Załóżmy że jesteście umówione na randkę z nowo poznanym mężczyzną i czekacie aż po Was przyjedzie... Zrobiłoby na Was większe wrażenie gdyby przyjechał nowoczesnym sportowym samochodem w rzucającym się w oczy kolorze czy jakimś starszym klasykiem zachowanym w pięknym stanie, np. starym Mercedesem, Jaguarem ?
 8. Pytanie skierowane głównie do Pań... Chciałem prosić abyście powiedziały co dla Was oznacza że danego faceta można nazwać "prawdziwym mężczyzną" ale nie chodzi mi o czysto teoretyczne wypowiedzi, a o sytuacje z jakimi się spotkałyście związane z facetami na podstawie których nazwałyście danego faceta prawdziwym mężczyzną... Co zrobił ? Jak się zachował ? Dlaczego zyskał w Waszych oczach takie miano ?
 9. Nie sprawiajmy że i ten temat za bardzo zboczy z torów... Wróćmy lepiej do sedna sprawy
 10. Wiele osób na tym forum na zbyt dużą tendencje do odbiegania od głównego tematu z każdą udzieloną odpowiedzią i ciężko ich "upilnować", dlatego postanowiłem założyć nowy wątek.
 11. Drogie Panie... Czy podoba się Wam / pociąga Was / podnieca gdy mężczyzna jest władczy w stosunku do Was ? Nie chodzi mi o ogólnikowe cechy tylko o konkretne zachowania i sytuacje kiedy mężczyzna poprzez to jak np. zareaguje / zachowa się w jakiejś sytuacji pokazuje że jest od Was "potężniejszy".
 12. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  Nieraz pewne rzeczy z czasem nabierają zupełnie innego znaczenia... Na początku relacji moim zdaniem nic nie jest ani czarne ani białe.
 13. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  Miło mi to słyszeć.
 14. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  Zaciekawiła mnie sobą od początku praktycznie, zdecydowanie pojawiła się chemia między nami... Raczej zakochany po uszy nie jestem w niej jeszcze ale jeśli jest to szansa na stworzenie czegoś pięknego to nie chciałbym jej od tak przegapić.
×