Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

spide

Zarejestrowani
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez spide

 1. Drogie Panie, chciałbym zapytać jakie cechy lub zachowania uważacie za najseksowniejsze u mężczyzn ?
 2. spide

  Najseksowniejsze u faceta jest...

  Wróćmy może do głównego wątku
 3. spide

  Najseksowniejsze u faceta jest...

  Głównie chodzi mi o ten początkowy etap. Co sprawia że dany facet potrafi Cię zainteresować sobą i nabierasz chęci żeby rozwijać z nim relacje ?
 4. spide

  Najseksowniejsze u faceta jest...

  Można prosić jeszcze kilka ?
 5. Co drogie Panie uważacie za atrakcyjne u Panów ?
 6. Dziękuje za wszystkie wypowiedzi... szkoda tylko że nie na temat
 7. Drogie Panie... Załóżmy że jesteście umówione na randkę z nowo poznanym mężczyzną i czekacie aż po Was przyjedzie... Zrobiłoby na Was większe wrażenie gdyby przyjechał nowoczesnym sportowym samochodem w rzucającym się w oczy kolorze czy jakimś starszym klasykiem zachowanym w pięknym stanie, np. starym Mercedesem, Jaguarem ?
 8. Pytanie skierowane głównie do Pań... Chciałem prosić abyście powiedziały co dla Was oznacza że danego faceta można nazwać "prawdziwym mężczyzną" ale nie chodzi mi o czysto teoretyczne wypowiedzi, a o sytuacje z jakimi się spotkałyście związane z facetami na podstawie których nazwałyście danego faceta prawdziwym mężczyzną... Co zrobił ? Jak się zachował ? Dlaczego zyskał w Waszych oczach takie miano ?
 9. Poznałem 3 miesiące temu dojrzałą kobietę kilka lat starszą od siebie która jest po kilkuletnim niezbyt udanym związku, w którym została dość mocno zraniona. Od pierwszej rozmowy, poprzez wszystkie spotkania wszystko dobrze się układało. Mamy dużo wspólnych tematów do rozmów, podobne poglądy na wiele spraw, byliśmy na kilkudniowym wyjeździe wakacyjnym razem z jej dziećmi, kilkukrotnie słyszałem od niej że się jej podobam i uważa mnie za świetnego faceta. Jakiś czas później zaczęła się dystansować. Odczułem to po rozmowach, wspólnie spędzanym czasie, chęci zainicjowania kontaktu z jej strony. Czy to może oznaczać że ona coś do mnie poczuła ? To co rozwijało się pomiędzy nami nagle przestało bez konkretnego powodu. Czy według Was może to oznaczać że zaczęła poważniej traktować naszą relacje i dlatego dystansuje się dla ostrożności (została bardzo zraniona w poprzednim związku) czy raczej oznacza to utratę chęci na dalsze rozwijanie relacji ?
 10. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  Nieraz pewne rzeczy z czasem nabierają zupełnie innego znaczenia... Na początku relacji moim zdaniem nic nie jest ani czarne ani białe.
 11. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  Miło mi to słyszeć.
 12. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  Zaciekawiła mnie sobą od początku praktycznie, zdecydowanie pojawiła się chemia między nami... Raczej zakochany po uszy nie jestem w niej jeszcze ale jeśli jest to szansa na stworzenie czegoś pięknego to nie chciałbym jej od tak przegapić.
 13. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  A co w miłości jest pewne ?
 14. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  Słyszałem nieraz historie w stylu że kobieta zakochała się w mężczyźnie ale nie dawała tego po sobie poznać bo chciała żeby o nią zabiegał i chciała dobrze przekonać się jaki on jest... Zastanawia mnie czy tutaj nie ma miejsca podobna historia.
 15. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  Lepiej dogaduje się z troszkę starszymi, bardziej dojrzałymi kobietami.
 16. spide

  Czy ona może być zakochana ?

  Żeby na to obiektywnie spojrzeć musiałbym dokładniej opisać całą historie i to co przeżyliśmy. W tym wątku chodzi mi tylko o zastanowienie się czy taki stan że kobieta jest mniej zaangażowana niż na początku musi oznaczać utratę chęci czy może oznaczać też ostrożność, że np. chce na spokojnie dokładniej mnie poznać aby się ponownie nie władować w coś nie fajnego ? Dodam że w momencie gdy czułem u niej delikatne wycofywanie się to w dalszym ciągu chciała ze mną rozmawiać, spotykać się...
×