Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Hejhej

Zarejestrowani
 • Zawartość

  845
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

695 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

4706 wyświetleń profilu
 1. Hejhej

  Izunia i Bartosz

  Ja mysle, że oni się przeprowadzają, bo dla nich Podkarpacie jest za małe. Iza cały czas się rozwija, chce być tłumaczką, ciągle coś robi, gdzieś jeździ. A wiadomo, że z Podkarpacia wszędzie jest daleko, nic się nie dzieje nie ma gdzie wyjść, coś innego jest szykowanego. Sama jestem z Podkarpacia i mi to jakoś nie przeszkadza, ale wyobrażam sobie, że Izie, która ma milion pomysłów na siebie- już tak.
 2. Hejhej

  Pomidor

  Ona to chyba nic nie potrafi. Nie przestawi zegara, myć szklanki nie będzie pod zlewem skoro ma ZMYWARKĘ. I faktycznie- sprząta dobry miesiąc, jak w tym cytacie co go tak cytuje ciągle.
 3. Hejhej

  Tarot okadzony szałwią i kaszlem psa

  Lwa ciągnęła po Ikei, a sama nie pojedzie. Zamawia sobie taksowke pod blok do Ikei, a z powrotem z samej Ikei pod blok. Ma wszystko w całości
 4. Hejhej

  Tarot okadzony szałwią i kaszlem psa

  Już mnie niezłe nerwowego brały jak tak włosy ciągle poprawiała. Ona jest chora na tym punkcie
 5. Hejhej

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  A ja Wam powiem Siostry, że nie było mnie tutaj za czasów, gdy ktokolwiek mógł napisać. Tylko teraz- gdy trzeba się rejestrować. Wiadro pomyj gdy było- to zgłaszałam i wątki były kasowane, ba! Nawet osoby zostały przeze mnie zgłoszone i zbanowane. Pomyj się raczej napisać nie da, bo słowa są cenzurowane, albo akceptowane przez administratorów. (Bardziej trolle) Jeśli nie ma mnie w wątku o Pudlu, a omyłkowo weszlabym i widziała jakieś pomyje to naturalnie bym zgłosiła. Ale banować za to, że administracja czegoś nie lubi, a użytkowniczka tak? Ma czas naprawdę wszystko czytać. Szok, żeby zbanować bo ktoś napisał, że lubi kafeterie i dziewczyny są tutaj pierwsze w świecie plotek i zachowują się jak CSI. No sorry, ale nie raz to widziałam, że ktoś tu pisał, a potem była NITKA na Hydeparku. A naturalnie, że dziewczyny pouciekały na kafe, czy inne portale. Bo tam siedzieć się nie da.
 6. Hejhej

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  Ale wątki o ekipie i kolejny odcinek rolnik szuka żony, to akceptują
 7. Hejhej

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  A po wątku o Szusz, albo Laury O miałam kilkanaście prywatnych wiadomości, żeby podać tytuł na kafeterie xd ALE NIE WCHODZĄ
 8. Hejhej

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  Fajnie było na starym dobrym Hydeparku. Ale te czasy minęły. No i można było napisać cokolwiek.
 9. Hejhej

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  Julita niestety nie zna świata szołbiznesu. Wychodzą jej braki. Oprócz tego, że pudel i ja jest osobą niepełnosprawną, to jest też wyłudzaczką i oszustką. Ale po co przestrzec ludzi, lepiej usunąć wątek. Co się nie napisze to ban, jak dzieci.
 10. Hejhej

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  Tak piszą, że nie czytają kafe, że sama patologia tu siedzi, a same czytają i pytają o wątki jutuberów. Miałam pełno pytań odnośnie Szusz, jaki tu jest wątek, albo innych jutuberow. Ale skoro tak wypisują, że NIKT nie czyta, to nie podaje.
 11. Hejhej

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  Tak jak na tej grupie były nitki "na kogo z szołbiznesu nie możecie patrzeć i po prostu ich nie lubicie". Ludzie pisali, że nie lubią nie wiem Rozenkowej, bo wychodzi z lodówki, albo Sochy, bo w każdej reklamie, albo Miley Cyrus BO NIE. Moja koleżanka się zbuntowała i napisała, że ta grupa niby taka tolerancyjna, a przechodzą takie posty i dostała bana. W ogóle ta administratorka czy kto to jest daje szadołbany na prawo i lewo. Na grupie jest fatalna atmosfera, wolałam tamtą grupę. Tu tylko ekipa, jakieś programy bezsensowne i szadołbany jak w zerówce. Wyciszyłam grupę i mam nadzieję, że ktoś założy coś fajniejszego jak chłopaków, że było tyle dram, zatoka i tak dalej, działo się.
 12. Hejhej

  CSI Hydepark - gorzej niż u VP

  Ona ciągle daje szadołbany xD mojej koleżance dała przy nitce "kogo z szołbiznesu nie lubicie" za napisanie, że niby ta grupa jest tolerancyjna a jowitka puściła nitkę, żeby ludzie wypisywali aktorów, czy piosenkarzy na których nie da się im patrzeć BOŻE. Tamta grupa była fajniejeza, coś się działo, przechodziły tematy różne, a na tej grupie tylko ekipa i programy typu "rolnik szuka żony". chłopaki, wróćcie! Trzeba umilać sobie czas na kafe, albo vinted, bo nowe CSI (xd) to porażka
 13. Worki na śmieci, żeby wyrzucić szkło! Nie można tak po prostu zejść do kontenera, trzeba pokazać widzkom ile LEWEK wypił, bo ona nie pije PIWERKA, bo to to nawet nie stało obok kolekszyn
 14. Co myślicie o nowej dramie na koncie Styleev?
×