Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Paździochowa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  553
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Paździochowa

 1. Paździochowa

  Włosomaniaczki

  O co chodzi z Biardą i dramami oraz szkodliwymi radami? Co to za szkodliwe rady?
 2. Paździochowa

  Bonitki morelkowe dla koleżanki

  Uwaga, książka na story
 3. Paździochowa

  Bonitki morelkowe dla koleżanki

  Musiałaby towar domówić i to sporo, bo na stronie wszędzie brak towaru, a tak już przed świętami ma spokój i może kawkę pić.
 4. Paździochowa

  Billie Sparrow

  Ja myślę, że to nie chodzi o to, że ludzie na pokaz i dla atencji wyrażają poparcie dla LGBT. Robią to, bo jest nagonka dwóch pseudoprawicowych partii na tę grupę ludzi, którzy tak jak wszyscy płacą podatki i chcą normalnie żyć, bez strachu, że ktoś ich pobije, albo wybije im szyby w oknach. Dlatego influenserzy i nie tylko wspierają osoby nieheteronormatywne. Uważam też, że znajdzie się wiele osób nieheteronormatywnych, które nie będą lekko mówiąc zachwycone traktowaniem ich jak przytulanki czy słodkie zwierzaczki, nad którymi inni pieją z zachwytu, bo to takie niby cool być gejem czy lesbijką, czy kimkolwiek innym niehetero, oni chcą być traktowani jak ludzie. Moich nieheteronormatywnych znajomych strasznie wkurzają ludzie, którzy tak się zachowują. LGBT mają inne cechy niż tylko nieheteronormatywność, mają swoje osobowości, preferencje, wady, zalety itd. jak każdy.
 5. Paździochowa

  Billie Sparrow

  Ja ją oglądałam jeszcze jak była w liceum. Fajnie patrzeć jak się rozwinęła, widać, że jest ambitna. Myślę, że ona jest po prostu bardzo ekstrawertyczna, energiczna, głośna, więc dlatego sprawia wrażenie takiej "co to nie ona". Ja ją lubię.
 6. Paździochowa

  Azjatycki Cukier

  No to "pozdrawiam" takich ludzi, fajnie się dobierają, nie ma co. Ważne, żeby jedno było szczęśliwe kosztem drugiego...
 7. Paździochowa

  Instalekarze

  A ja polecę może kogoś: marta_lekarzkobiet Tym razem prawdziwy ginekolog po specjalizacji. Dużo można się dowiedzieć i uważam, że jeżeli ktoś powinien być sławnym instaginekologiem to prędzej ta pani.
 8. Paździochowa

  Kiedy powiedzieć facetowi o chorobie?

  Zaburzenia lękowe są powszechnym schorzeniem. Ja bym nie powiedziała, bo wiem jak bardzo są stygmatyzowane osoby, które chorują psychicznie. Wszyscy do jednego wora, w którym są psychopaci i ped*file. Sama choruję na depresję i zaburzenia lękowe i mówię o tym tylko bardzo zaufanym osobom, najbliższym przyjaciołom i bliskiej rodzinie. No i piszę o tym na forum, ale kto mnie tam namierzy... XD
 9. Paździochowa

  Bonitki morelkowe dla koleżanki

  Podczytuje was czasami z nudów, ale Boogie nie oglądam. Chyba zacznę, bo niezła patola tam się odjaniepawla. Ciekawe studium przypadku
 10. Paździochowa

  Mamaginekolog

  Nie wiem, co mnie bardziej przeraża - ona i jej tupet, czy jej "fanki" wypisujące na socjalach, że ona zrobiła więcej dla kobiet niż ginekolodzy XD To nie są żarty. Autentyk z facebooka. Zdrowie ludzkie jest chyba zbyt poważną sprawą, żeby powierzać je komuś, kto się pogrąża we własnej niewiedzy. Nikogo nie obchodzi ile komuś brakło. To nie przedszkole.
 11. Paździochowa

  Mamaginekolog

  Gdzie można przeczytać ten komentarz na pudlu, która strona komentarzy? Chętnie się zapoznam.
 12. Paździochowa

  Mamaginekolog

  Lekarze-rezydenci mają TAKĄ SAMĄ WIEDZĘ JAK CI PO PESIE?! A TO DOBRE... KOBIETO, NIE BRNIJ W TO, BO MI SIĘ ZAJADY POROZRYWAJĄ... MNIEJ INSTA, WIĘCEJ NAUKI...
 13. Paździochowa

  Mamaginekolog

  Kochanie, to są podstawy: nie jesteś ginekologiem, jeżeli nie zdałaś egzaminu specjalizacyjnego. Jeżeli wykonujesz obowiązki ginekologa, to tylko w ramach stażu. To tak, jak osoba na doktoracie, która uczy studentów, a takie są wymogi, nie jest od razu adiunktem, bo nie ma doktoratu. To są proste sprawy.
 14. Paździochowa

  Mamaginekolog

  Ludzie, bez przesady z tym współczuciem. Na to są paragrafy, że osoba bez specjalizacji udziela porad medycznych ludziom na insta i ma czelność posługiwać się fałszywym tytułem, tym samym wprowadzając ludzi w błąd. To jest karalne, powtarzam po raz drugi. To tak jakbym ja posługiwała się tytułem doktora, bo jestem na doktoracie. Bez kitu. To nawet nie jest śmieszne, to jest straszne. Dzidzia-piernik, lat prawie 40-ści nie wie na jakim świecie żyje. No zatrzymajmy tę karuzelę śmiechu...
 15. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  Tak, wierz w bajki producentów, że wysoka temperatura nie niszczy włosów, tylko pielęgnuje. Taa, jasne. A potem płacz, bo nie będzie czego zakręcać. Ale i tak zwalisz na hormony...
 16. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  UPRZEJMIĘ DONOSZĘ, IŻ KOMENTARZ ZNIKNĄŁ. MA ROZMACH...
 17. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  KTÓRA TO SIĘ PROSI O BANA? : "jasjndkanbdd POZDROW GAJE I PIOTERA OCZYWISCIE '
 18. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  Na zdjęciach rozmiar max 38-40, a rzeczywistość zupełnie inna... Jak dla mnie normalna cena. I to jeszcze z takim pewnie wielogodzinnym retuszem. Jak na to, to te kilka stówek jak za darmo
 19. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  Pamiętam jak ktoś tutaj doniósł, że Lucha w ciąży, pierwsza się rzucałam, że bajki opowiada, prawie jak Pietruszka Potem pamiętne story jak Lucha się zasłaniała swetrem na jakimś evencie. Wtedy wszystko było jasne. Czasy sołkjutów jeszcze.
 20. Paździochowa

  Włosomaniaczki

  Mam do was pytanie: używałyście może Olaplexu, obojętnie którego. Mam falowane włosy, średnio porowate ale z tendencją do przesuszania 2b. Zastanawiam się, czy mi pomoże na przesuszone włosy. Jakie efekty? Olaplex jest przereklamowany, czy działa? Pozdrawiam.
 21. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  To nie było na poważnie Cykania fotek dzieciom i wstawiania ich do internetu nie popieram
 22. Paździochowa

  Bitki na łodzi

  One mogą być chore i nie neguje tego, ale takim żywieniem sobie lekko mówiąc nie pomagają. A niewiele trzeba. Ja też mam różne choroby i w marcu 2020 powiedziałam sobie dość i do dzisiaj mam -15 kg. Wystarczyło odstawić cukier, pić więcej wody i wysiadać wcześniej z tramwaju. Nic takiego. Czas i tak płynie.
 23. Paździochowa

  Oglądacie jeszcze kogoś ze starego Youtuba?

  TheOleskę oglądam jeszcze, ale pewna nie jestem, czy to taki stary youtube.
 24. Paździochowa

  Czego oczekujecie od polskich blogerek ?

  Oczekuję, że Kaszakowa przestanie pi*dolić kocopoły o plandemii, złym feminizmie i chrześcijańskich wartościach żyjąc z oszukiwania ludzi. Oczekuję też, że skończy się promowanie szmat robionych przez dzieci w Bangladeszu oraz, że waćpanny youtubowe zaczną mieć nareszcie jaja, żeby powiedzieć swoje zdanie, a nie "nie chcę się wypowiadać, bo to nie mój content" Czyt, boję się, że stracę widzów.
 25. Paździochowa

  Soha

  Oho, jasne laska, wszyscy faceci chcą cię p*knąć, bo ubzdurałaś sobie, że jesteś Anją Rubik. Spójrz lepiej na siebie bardziej obiektywnie.
×