Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

_she_

Zarejestrowani
 • Zawartość

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez _she_

 1. _she_

  Jak żyć!!

  Jak żyć? Najlepiej po swojemu, bo życie należy do mnie.
 2. _she_

  Jak żyć!!

  Z tego, co się orientuję szczepionka nadal jest w fazie eksperymentu medycznego.Teraz na taką skalę, że można zebrać dużo materiałów na temat jej skuteczności.
 3. _she_

  Codzienność

  Dobrze. Chociaż powtarzam niemal te same czynności to każdy dzień przynosi coś nowego, co przełamuje szarości, rutynę codzienności i sprawia, że idę dalej.
 4. Wpływają na każdy układ. To też zależy od ilości, jakości. Można próbować mu pomóc, ale jeżeli nie widać chęci zmiany z jego strony.. to daruj sobie.
 5. _she_

  jak się odkochać i zapomnieć o kimś?

  To minie, potrzeba czasu. Kiedyś będzie tylko wspomnieniem. Warto zająć czymś głowę: maluj, pisz, oglądaj filmy, czytaj książki. Rób to, co lubisz najbardziej.
 6. Tutaj to dość powszechne, szczególnie jeśli okażesz im odrobinę zainteresowania.
 7. _she_

  Jesteście gotowi na śmierć?

  Potrzebuję jeszcze kilku lat, by coś załatwić.
 8. _she_

  Brak radości życia

  Radość nie jest przypisana do konkretnego etapu życia. Można spotkać smutne dzieci i szczęśliwych dorosłych. Twoje samopoczucie może być objawem początku depresji, zmęczenia lub przykrych wspomnień. Dobrze jest zająć czymś myśli, by nie pogłębiać tego stanu. Sama borykam z tym problemem. Dla mnie zbawienna jest praca, nawet ponad siły. Taka by wrócić do domu, ogarnąć najpilniejsze sprawy i paść ze zmęczenia.
 9. Udając kogoś innego ludzie tworzą to czego nie mają, czego nie zdołali osiągnąć. Na dłuższą metę musi to być męczące.
 10. _she_

  Samotność w związku

  Według mnie pierwszym krokiem jest to, aby dostrzec, co mnie zabija. Autorka zrobiła to.
 11. _she_

  Samotność w związku

  Kiedy wypełnisz swój dzień pracą, obowiązkami, może jakąś pasją to zobaczysz, że samotność nie będzie już tak bardzo odczuwalna. Najgorsza jest pustka i monotonia, które dają poczucie, że każdy dzień jest przegrany.
 12. _she_

  Samotność w związku

  Trzeba coś zmienić, aby było lepiej. Przede wszystkim jeżeli podejrzewasz, że masz depresję powinnaś to skonsultować z lekarzem. Dla siebie samej powinnaś zrobić prawo jazdy, a następnie poszukać pracy. Nie wiadomo jak Ci się życie ułoży, czy zawsze będziesz z kimś, kto zapewni Ci utrzymanie. Dlatego lepiej już teraz zawalczyć o swoją niezależność.
 13. _she_

  Zagmatwane uczucia, nie wiem co robić

  Anonimowość jest w Twoich rękach, bo to Ty decydujesz, ile chcesz o sobie opowiedzieć. Pisz ogólnie, nie podawaj żadnych danych osobowych i opowiadaj, co Cię trapi. Nikt nie rozwiąże Twoich problemów, ale ludzie chętnie dzielą się swoim doświadczeniem życiowym, więc może dostaniesz jakieś wskazówki.
 14. Wówczas bez szans pozostałyby te kobiety, które zostały porzucone, oszukane, którym z jakiegoś powodu nie udało się. Brak dziewictwa nie oznacza od razu złego prowadzenia się, więc nie powinno być dla nikogo przeszkodą.
 15. Uzależniłaś się od niego. Nie masz nikogo, kto mógłby Cię wesprzeć? Rodziny, przyjaciół?
 16. _she_

  Moj facet mnie osacza

  Obsesja to zaburzenie, które należałoby leczyć, ponieważ utrudnia życie innym i sobie. Pod nią może kryć się paniczny lęk (np. przed odejściem bliskiej osoby) lub depresja. Wydaje mi się, że ten który osacza jest często dobrym manipulatorem. Uwolnienie się od takiej osoby może być bardzo trudne.
 17. _she_

  Moj facet mnie osacza

  Takie kontrolowanie przez faceta może być oznaką jakiejś obsesji, może również utajonej agresji, choroby. Dojrzały człowiek powinien wiedzieć i rozumieć, że każdy ma prawo do odrobiny prywatności, do odrębności. Pozwoliłaś mu przesunąć granice chroniące Twoją indywidualność, więc teraz może być trudno to naprawić. Potrzebujesz się trochę oswobodzić. Spróbuj to zmienić małymi krokami.
 18. _she_

  Co robicie w sylwestra

  To pragnienie do bycia kochanym pcha nas czasami w ręce nieodpowiednich ludzi. Później wychodzimy pokaleczoni, niespełnieni. Nie możesz winić się za to. Rozumiem, że jest Ci ciężko, ale musisz się podnieść. Masz dla kogo.
 19. _she_

  Co robicie w sylwestra

  Może bez dzieci byłoby Ci jeszcze trudniej.. Nie możesz również się winić za to, że komuś zaufałaś, a on okazał się draniem.
 20. _she_

  Co robicie w sylwestra

  Siedzenie w domu z dzieckiem nie klasyfikuje Cię jako przegrywa. Nigdy bym tak nie powiedziała o matce, która sprawuje opiekę nad potomstwem. Dziecko rośnie i zobaczysz, że będziesz miała coraz więcej czasu dla siebie, czasu by ułożyć sobie życie.
 21. _she_

  Co robicie w sylwestra

  Mogłabyś z powodzeniem to zdjęcie tutaj wstawić, jeśli twarz jest zasłonięta, a nogi są pięknie wyeksponowane.
 22. _she_

  Co robicie w sylwestra

  Zdjęcie z sieci. Długo się nie zastanawiałam, może dlatego nie widzę w nim nic wyjątkowego. A nick? Chciałam porosty, więc mam. Dlaczego pytasz?
 23. _she_

  Co robicie w sylwestra

  W tym roku Sylwester spędzony w domu nie będzie nikogo dziwił. A jeszcze niedawno panowało u mnie przekonanie, że każdy powinien gdzieś pójść, żeby tylko nie siedzieć w domu… Będę w domu, położę się spać o zwykłej porze. Jeśli usłyszę huki petard to może podejdę do okna.
 24. Racja, każdy ma swoją mroczną stronę niedostępną dla innych. Kiedyś bulwersowało mnie wiele rzeczy, między innymi lekkomyślne postępowanie, o którym wspomniałam wyżej. Może w ten sposób człowiek sam szukał usprawiedliwienia? Dzisiaj jest mi to obojętne, szczególnie gdy nie dotyka mnie bezpośrednio.
×