Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MiaYuko

Zarejestrowani
 • Zawartość

  966
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

94 Excellent

Ostatnio na profilu byli

4148 wyświetleń profilu
 1. Spier dalaj szma to narzeczony zginął w wypadku kilka lat temu a ty sobie coś w główce uroiłeś. Zawsze ci pisałam że możemy być tylko znajomymi więc daj mi spokój bo pisanie 20 mejli dziennie na które nie odpisuję bo mnie nie interesujesz nie jest normalne.
 2. Na każde twoje kłamstwo tutaj mam e-maila i coś całkiem innego piszesz więc zamknij mor de szma to.
 3. Może i to i to. Do mnie też piszę jaki to zakochany, jak to współczuję, a za godzinę wyzywa. A na następny dzień jakby nigdy nic opisuje swój dzień, ale koniec dobrego skończyło się.
 4. Takie miałam życzenia od niego w sobotę: " Tak mi właśnie chciałaś pomóc. Placac 2500zl za bilet samolotowy, zebym mieszkal z 4 polaczkami pod jednym dachem i zwariowal Chcac mi wyslac kilkaset funtow zebym zaplacil za jakis z...y hotel, zeby mnie sciagnac do szwecji chaty z 4 polaczkami Zamiast pomoc mi przetrwac w anglii za kompletnie mniejsza kase... Po prostu zal, wstydz sie.... Chcialas mnie zniszczyc, a nie mi pomoc. Jestem zdrowy dlatego a ty umieraj na fibromialgie i jakies inne gowno, sprawiedliwosc bejbe" Podła, fałszywa, atencyjna pierdo lona szm ata.
 5. Płacić tobie? Dobre sobie. Wypier dalaj stąd raz na zawsze jak ci coś nie pasuje fałszywa szma to, a to, że cię poniżają to tylko twoja wina już ci napisałam miarka się przebrała!!!
 6. MiaYuko

  co oznacza takie określenie według was

  Osoba ogarnięta, to taka, która jest zaradna potrafi poradzić sobie w życiu i w pracy. Dąży skutecznie do celu czyli taka, która doprowadza swoje zamierzenia od początku do końca.
 7. MiaYuko

  KK się sypie

  Ja też nie mam. Chcesz wyjaśnię Ci to, ale nie tu i teraz. Tak samo jak o F. bo idę spać, a o 4 muszę wstać. Narka
 8. MiaYuko

  KK się sypie

  Większość rodziny mam w Bahrajnie i Syrii, ale nie zamierzam tu o tym pisać.
 9. MiaYuko

  KK się sypie

  Czytaj między słowami to co piszę. Od dziecka żyje między dwoma religiami, jestem wierna jednej, ale drugą muszę tolerować nie wiesz jak to jest.
 10. MiaYuko

  KK się sypie

  Nie nie może, bo to co jest teraz a kiedyś bardzo się rozmineło.
 11. MiaYuko

  KK się sypie

  Jest takim samym człowiekiem jak my i że popełnia grzech nie ma dla niego usprawiedliwienia i powinienem ponosić konsekwencje swoich czynów to jest jasne i dlatego nie mam usprawiedliwienia. Obejrzę Ty możesz obejrzeć film Dlaczego księża zrzucają sutannę jest też tam parę innych kwestii. Z kilkoma "księżami" spotkałam się i już w ich jak to twierdzili branży nie ma dla nich już miejsca.
 12. MiaYuko

  KK się sypie

  Nie bo kk nie założył Jezus. Źle to określiłam. Chodzi mi o wiarę. Nie trzeba chodzić do kościoła żeby wierzyć.
 13. MiaYuko

  KK się sypie

  Źle to określiłam. Sam Jezus twierdził, że nie tworzy nowej religii może to powinnam inaczej napisać. Nikomu nic nie kazał płacić, a to co teraz jest płać za to płać za to bardzo mi się nie podoba. Chodziło mi o to że każdemu dawał szansę i pomoc bezinteresownie, co w kk bardzo się minęło z jego nauczaniem.
 14. MiaYuko

  KK się sypie

  Ksiądz jest takim samym człowiekiem, jak my. Nie jest to usprawiedliwienie grzechu oczywiście. Założycielem kościoła jest Jezus Chrystus, a obok Jezusa są grzesznicy. Teraz była niedziela palmowa hosanna Synowi Dawidowemu, w Wielki piątek będzie ukrzyżuj go. Kościół jest święty i kościół jest grzeszny. I jest to dowód, że jest w nim miejsce dla każdego z nas, a że się ze mną nie zgadzasz to chociaż możesz wypowiadać się w bardziej kulturalny sposób.
 15. MiaYuko

  KK się sypie

  Nic się nie sypie.
×