Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sofiaa58

Zarejestrowani
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

60 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. sofiaa58

  Świece siarki85🤭

  świece kiczowate jak ona cała
 2. sofiaa58

  glampaula

  Moja siostra kupiła dwa razy boxa od niej dla córki i po obejrzeniu zawartości zabroniła jej oglądać Paulę. Taki chiński badziew za niemałe pieniądze był w środku że szok. Długopisiki, drażetki, breloczki, konfetti, jakieś spinki do włosów i oczywiście to sławetne zdjęcie z autografem.
 3. sofiaa58

  Sïarkä85 czy siara?

  Wieś tańczy i śpiewa Wpada mi w oko od kilku lat i nie widzę żadnego progresu i żadnych ambicji. Podąża ślepo za modą, byle więcej byle mieć. Nie umie wykorzystać tego co ma i dostosować makijażu do okoliczności i urody.
 4. Znowu zjadło wątek. I zaś pewnie przez usta Pani H.
 5. sofiaa58

  Klaudelita w Dubaju

  Teraz nowa. Niby na terapię bo podejrzewa u siebie depresję (którą może uleczyć podróż do Dubaju). Akurat na 1000 zł, tyle ile brakuje na drugiej zbiórce, która utknęła w miejscu.
 6. sofiaa58

  Klaudelita w Dubaju

  Da się pojechać za mniejsze pieniądze, ale trzeba mieć pojęcie co i za co. Ta pamupuła jest zapatrzona w gwiazdy IG i chce to samo co one. Hilton to Hilton, Dubaj modny to tylko w Dubaju znajdzie szcześcię. Ograniczona, głupia i masakrycznie roszczeniowa osoba. Odciąć internet i do kamieniołomu. Niech łupie głazy, to i schudnie i zmądrzeje
 7. sofiaa58

  Styleev odleciała

  Nieodpowiedzialna gówniara zapatrzona tylko w instagram i słodki różowiutki świat, w który narazie się wpisuje córeczka i jest super. Jak córka dorośnie to też będzie be, bo mała zacznie mieć swoje zdanie, niekoniecznie zawsze takie jak matka.
 8. sofiaa58

  Klaudelita w Dubaju

  Najgłupsze to są te osoby co się dają nabrać na te jęki i płacze i wpłacają temu nierobowi.
 9. Nudy na pudy. Masa reklam. I wszystko wypieszczone do obrzydliwości
 10. sofiaa58

  Halejcio

  Nie wydaje Ci się. Dostała typowego pieluszkowego zapalenia mózgu zanim jeszcze urodziła. Ilekroć widzę jakiś jej film na IG to mam ciary żenady, ale ostatnio z tym sponsorowanym przez płyn do naczyń wybiła skalę. Zawsze była odklejona, ale teraz to już całkiem.
×