Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sofiaa58

Zarejestrowani
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez sofiaa58

 1. sofiaa58

  H i Glamowy świat pełen złotego holo

  Tak, ten książka. Właśnie między innymi dla perfum go chciałam. Bo mnie się mało co podoba, i do tej pory tylko Si Armaniego i Opium YSL kupuję w ciemno i na okrągło.
 2. sofiaa58

  H i Glamowy świat pełen złotego holo

  Ja jestem zła bo poluję ciągle na kalendarz Asos i upolować nie mogę. Zalando miałam kupować, ale zdążyli podnieść cenę o 140 zł i jak dla mnie to się mogą teraz nim wypchać. Nie lubię takich zagrań. Kupiłam kalendarz Douglasa. GlamPaula i Kamila dawały u siebie na Stories kod rabatowy, który obniżał cenę kalendarza. Zawartość zacna, ja i moja siostra dostałyśmy maila że są wysłane już. A szwagierce i koleżance z pracy Douglas anulował zamówienia.
 3. sofiaa58

  H i Glamowy świat pełen złotego holo

  Hanula całkiem oślepła? Po jakiś 3 tygodniach włączyłam dziś jej Stories i w oczy rzuciła mi się mocno pomarańczowa twarz, kaszka przebijająca spod podkładu, szare plamy mające udawać konturowanie na całej buzi oraz korektorowe usta. Typowa Karyna
 4. Znowu zjadło wątek. I zaś pewnie przez usta Pani H.
 5. sofiaa58

  Sïarkä85 czy siara?

  Wieś tańczy i śpiewa Wpada mi w oko od kilku lat i nie widzę żadnego progresu i żadnych ambicji. Podąża ślepo za modą, byle więcej byle mieć. Nie umie wykorzystać tego co ma i dostosować makijażu do okoliczności i urody.
 6. sofiaa58

  Klaudelita w Dubaju

  Teraz nowa. Niby na terapię bo podejrzewa u siebie depresję (którą może uleczyć podróż do Dubaju). Akurat na 1000 zł, tyle ile brakuje na drugiej zbiórce, która utknęła w miejscu.
 7. sofiaa58

  Klaudelita w Dubaju

  Da się pojechać za mniejsze pieniądze, ale trzeba mieć pojęcie co i za co. Ta pamupuła jest zapatrzona w gwiazdy IG i chce to samo co one. Hilton to Hilton, Dubaj modny to tylko w Dubaju znajdzie szcześcię. Ograniczona, głupia i masakrycznie roszczeniowa osoba. Odciąć internet i do kamieniołomu. Niech łupie głazy, to i schudnie i zmądrzeje
 8. sofiaa58

  Styleev odleciała

  Nieodpowiedzialna gówniara zapatrzona tylko w instagram i słodki różowiutki świat, w który narazie się wpisuje córeczka i jest super. Jak córka dorośnie to też będzie be, bo mała zacznie mieć swoje zdanie, niekoniecznie zawsze takie jak matka.
 9. sofiaa58

  Klaudelita w Dubaju

  Najgłupsze to są te osoby co się dają nabrać na te jęki i płacze i wpłacają temu nierobowi.
 10. sofiaa58

  Karolina zientek

  I ja wywaliłam Zientkową zewsząd. I z YT i z Instagrama. Nie będzie mnie wnerwiać swoimi histeriami
 11. sofiaa58

  Karolina zientek

  Dokładnie o tym samym ostatnio pisałam. Karolina z fajnej babki stała się niestrawna. Żenujące tiktoki, poprawki, raz płacz, raz ekscytacja. Wieczne huśtawki. I to dublowanie wszystkiego. Po co jej dwa konta na Instagramie czy dwa konta na YT, jak wszędzie jest to samo.
 12. sofiaa58

  Karolina zientek

  Wcześniej lubiłam oglądać jej vlogi, ale teraz te nowe z "podtekstem mam chłopa" są tak irytujące że nawet na prędkości 1,5x są nie do strawienia
 13. sofiaa58

  jestem_kasia najlepiej prowadzony profil

  Nudy na pudy. Masa reklam. I wszystko wypieszczone do obrzydliwości
 14. sofiaa58

  Karolina zientek

  A czy ja napisałam że jest przez to gorsza? Nie. Napisałam że nie rozumiem takiej ekscytacji duperelami.
 15. sofiaa58

  Karolina zientek

  Kiedyś ją lubiłam, teraz jest sztuczną lalą. I to czym ona się ekscytuje i jak mocno przeżywa duperelki jest totalnie poza moim rozumieniem. Mnie takie rzeczy nie ruszają. A ona prawie płacze
 16. sofiaa58

  Halejcio

  Nie wydaje Ci się. Dostała typowego pieluszkowego zapalenia mózgu zanim jeszcze urodziła. Ilekroć widzę jakiś jej film na IG to mam ciary żenady, ale ostatnio z tym sponsorowanym przez płyn do naczyń wybiła skalę. Zawsze była odklejona, ale teraz to już całkiem.
×