Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Srimba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

58 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2583 wyświetleń profilu
 1. Zgadzam się z każdą twoją wypowiedzią. Co ma staż związku do antykoncepcji? Jakby facet zakładał gumę to nie byłoby teraz problemu. Odpowiedzialny, dorosły człowiek ponosi konsekwencje swoich czynów. Jak można założyć, że 34 lata i pewne problemy zdrowotne uniemożliwiają zajście w ciążę? A teraz wszystkie ciocie dobra rada pocieszają swoją kumpelę z czarnych marszów, mimo że zawzwyczaj tutaj dostaje się ...ę. "Przytulam, jesteś taka biedna, usuń ciążę, ten facet to szowinista, nie warto rodzić JEMU dziecka". Chyba autorka miała już wystarczająco dużo dowodów, że z tym chłopem jej nie po drodze, a mimo to radośnie wskakiwała z nim do wyra zapominając o kondomie. Nie przytulam, ona i ten typ są siebie warci, szkoda dziecka.
 2. Właściwie to nie wiadomo co tam zaszło, ale kafeteryjna ekspertka wie już wszystko by wydać wyrok. Trzeba było iść na medycynę i coś w życiu osiągnąć, a nie zmarnować życie na kafeterii. Poza tym temat jest o Kasi. Nie rozumiem dlaczego społeczeństwo ją potępiło, ona miała depresję i miała prawo nie chcieć się zajmować dzieciakiem. Wyrozumiałości trochę!
 3. Jak tam czerwone piorunki? Zbieracie już pieniążki na pomnik dla swojej idolki? Biedna Kasia, powinni już ją wypuścić. Ona tylko zdecydowała, że jej płód to jej sprawa, rozwiązała sprawę po swojemu i odzyskała swoje niezależnie życie. Dlaczego ją zamknęli? Wybór nie zakaz!
 4. Nie mam koleżanek, bo jestem alkoholiczką. Przez jazdy po wódce koleżanki ze studiów przestały się do mnie odzywać. Niedawno poznałam jedną młodą mamę w moim wieku, ale męczy mnie jej towarzystwo. Jest bardzo miła i uczynna, ale nie lubię dzieci i nie po to zostawiam swoje z mężem by użerać się z cudzym. Kiedyś przeszkadzało mi to, że nie mam koleżanek, obecnie nie mam nawet na nie czasu. Im mniej osób wie co się w moim domu dzieje tym lepiej.
 5. O właśnie. Kiedyś jako nastolatka też byłam w takiej relacji. Facet był zachwycony młodymi dziewczynami, opowiadał o jakimś swoim koledze, który ożenił się z 18 latką. Po mnie miał jeszcze młodszą xD w tym wieku ma się kisiel w głowie, za kilka lat córka autorki będzie się tego wstydzić. Jeszcze to wyciąganie córki z lekcji by coś jej powiedzieć, żenująca pokazówka. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że córka szybko otrzeźwieje i zacznie spotykać się z rówieśnikiem.
 6. Jeszcze teraz przeczytałam, że jesteś samotna. 3 dzieci to naprawdę ciężki kawałek chleba, matka naprawdę nie powinna Ci dokładać zmartwień. Ty jesteś jedna dla trójki dzieci, twój brat z żoną mają tylko jedno dziecko, więc z jakiej racji twoja matka chce Was porównywać...
 7. Wydawało mi się, że moja mama jest zaborcza, ale nawet ona nie ma czasu na codziennie wizyty. Zresztą nawet by jej się nie chciało, bo ma swoje życie. Postaw granice, niepotrzebne Ci chamskie przytyki, na pewno masz dużo nerwów i zajęć przy trójce dzieci i radzisz sobie najlepiej jak możesz. Zmień zamki skoro ktoś nie potrafi uszanować twojej prywatności, nie po to dawałaś matce klucze by Ci jeszcze jęczała i sprawdzała czy masz kurz na półkach. Postaw sprawę jasno, powiedz, że nie masz czasu, wychodzisz, gotujesz obiad czy cokolwiek. Na początku będziesz miała wyrzuty sumienia i matka się zdziwi, ale z czasem nabierze do Ciebie szszacunku, co nieco poprawi wasze relacje. Trzymam kciuki, nie daj sobie wmówić, że jesteś złą matką.
 8. Pomijając już partię rządzącą i nową ustawę to do tej pory sytuacja z covidem się nie uspokoiła, polskie szpitale to umieralnie, w których często pracują chamscy lekarze i nabzdyczone piguły. Mimo to ludzie stwierdzają, że to doskonały moment by założyć rodzinę. Szkoda mi dziewczyny, myślałam o niej kilka dni, ale nie wiem czy inny wyrok tk ocaliłby jej życie. Miała strasznego pecha po prostu. Takich sytuacji jest pewnie ułamek. Teraz jej wizerunek będzie wykorzystywany przez oszołomki z błyskawicami.
 9. To ciekawe, że jej wypominasz wszystkie cechy, które sama posiadasz!
 10. Jedno i tak zostanie. Ziemia jest coraz bardziej zanieczyszczona i za 50 lat i tak wszystko j€bnie. #antynatalizm
 11. Na szczęście nasz miłościwy Andrzej dba o młode rodziny, nie to co te postępowe lew@ki, które skupiają się tylko na tych h0m0 nie wiadomo z LPG i babach, które się chcą skrobać. Zacznij poszukiwania faceta, bo to nie ma czasu! Potem zostaje tylko inditro.
 12. Na szczęście nasz miłościwy prezydent dba o młode rodziny, nie to co te postępowe lew@ki, które skupiają się tylko na tych h0m0 nie wiadomo z LPG i babach, które się chcą skrobać. Zacznij poszukiwania faceta, bo to nie ma czasu! Potem zostaje tylko inditro.
 13. No cóż, nauka ci nie idzie, do pracy pewnie też się nie nadajesz. Masz już 20 lat i pora pomyśleć o dziecku. Znajdź sobie jakiegoś fajnego konkubęta i zróbcie sobie bąbelka, najlepiej kilkoro, bo najlepsze co możesz dać swojemu dziecku to rodzeństwo. Będziesz w końcu 100% kobietą. No i kaska też ładna.
 14. No cóż, nauka ci nie idzie, do pracy pewnie też się nie nadajesz. Masz już 20 lat i pora pomyśleć o dziecku. Znajdź sobie jakiegoś fajnego konkubęta i zróbcie sobie bąbelka, najlepiej kilkoro, bo najlepsze co możesz dać swojemu dziecku to rodzeństwo. Będziesz w końcu 100% kobietą. No i kaska też ładna. Na szczęście nasz miłościwy prezydent dba o młode rodziny, nie to co te postępowe lew.ki, które skupiają się tylko na tych h#mo nie wiadomo z lpg i babach, które się chcą skrobać. Zacznij poszukiwania faceta, bo to nie ma czasu! Potem zostaje tylko inditro.
 15. Piłam przez całą ciążę. W końcu szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, więc pozwalałam sobie na lampkę wina codziennie. Dziecko urodziło się bardzo mądre. W wieku roku umie już dzwonić do babci i biegle korzystać ze smartfona.
×