Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

.Kobietka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  241
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

23 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. .Kobietka

  Moja historia...

  Długi można spłacić. Najpierw kredyty, potem u rodziny. A ułoży jej się życie, jak tego będzie chciała. Poza tym uważam, że sytuacja jest na ciezka i nie warto dobijać autorki. Pomysł z wzięciem we własne ręce swojej firmy dobry
 2. .Kobietka

  Moja historia...

  Patowych sytuacji nie ma. Albo możesz coś zrobić, albo tkwić w tym. Libed pisał o dzieciaczkach- one będą takie jakimi je wychowasz.
 3. .Kobietka

  Moja historia...

  Wyczuł, że może z Tobą tak grać. Temat ciężki. Firmowego konta nie ma? Kasa, w pewnej wysokości musi iść przelewem. Konto jest na Ciebie. Ty masz dostęp. Wynajmujecie coś, czy mieszkacie na swoim? Przemoc będzie się nasilać. Musisz mieć tego świadomość.
 4. .Kobietka

  Moja historia...

  Spokojnie, wszystko się ułoży. Nie powinnaś ufać jego słowom. Alkoholik po trzeźwemu myśli inaczej, niż po pijaku. To są dwie różne osoby. Porozmawiaj z mamą, lub kimś bardzo bliskim i szczerze opowiedz, wyrzuć z siebie wszystko. Może być też psycholog. Jeżeli nie chcesz być z nim, to nie bądź. Ale ułóż sobie plan ewakuacji i zminimalizuj koszty. Sprawdź, czy możesz ogłosić upadłość i jakie to konsekwencje będzie miało w Twoim konkretnym przypadku.
 5. Możliwości rosną, to czy ktoś chce to wykorzystywać w praktyce, to inna sprawa.
 6. .Kobietka

  Poznam mężczyznę po ZK

  100x bym zastanowiła się na Twoim miejscu. A tak nawiązując do Twoich wcześniejszych niefartów: życie jest jak szachownica, jeżeli do tej pory trafiłaś na czarne pola, to pomyśl ile białych jest przed Tobą
 7. .Kobietka

  Co mam zrobić w tym przypadku? 😐

  Traumy u mnie brak i niech tak zostanie. Praca mnie ukształtowała. Wiem, jacy są alkoholicy.
 8. .Kobietka

  Poznam mężczyznę po ZK

  Ten znajomy- dobry mąż, ojciec, przyjaciel- wiesz, że nie każdy jest taki sweet. Są na tym świecie na prawdę fajni mężczyźni, bez takiego bagażu życiowego. Przemyśl to sobie.
 9. .Kobietka

  Poznam mężczyznę po ZK

  Desperacja? czy wyzwanie?
 10. .Kobietka

  Co mam zrobić w tym przypadku? 😐

  Alkoholizm to bardzo poważna choroba. To walka z wiatrakami. Żeby wyjść z tego guana, trzeba dużo wyrzeczeń, najczęściej jeżeli to się już dzieje, to dopiero po tym jak człowiek upadnie na dno. Za młoda dziewczyna na takie szarpanie się. Ten rok bez niego - może być najlepszą rzeczą jaka ją spotkała- nie jest pod jego wpływem, myśli rozsądniej.
 11. .Kobietka

  Co mam zrobić w tym przypadku? 😐

  Że pójdzie - czas przyszły. Zgodził się, więc pomysł nie był jego. Z alkoholizmu na siłę nikt nikogo nie wyciągnie. Zawalczą o to- 22 letnia dziewczyna, całe życie przed nią, dwójką maluchów, studia i jeszcze ma pilnować męża żeby nie pił? A kiedy ma to robić? Ona się naszarpie, a efekt może być niezadowalający.
 12. .Kobietka

  Moja historia...

  Dobrze by było żebyś określiła, sama przed sobą, co jest dla Ciebie ważne. Długi z tego co napisałaś to rosną, a nie maleją - słabo, bo takim tempem to za chwilę może uzbierać się całkiem pokaźna kwota. Wg prawa długi są Twoje, bo firma Twoja. Ile on zarabia, że tak się dzieje? Nie każdy nadaje się do prowadzenia własnej firmy, może niech gdzieś się po prostu zatrudni. Alkohol- jak napisałaś pije od zawsze. Uważasz, że teraz, czy za jakiś czas przestanie? Ja, w takie rzeczy nie wierzę. Ewentualne rozstanie- alimenty z funduszu alimentacyjnego nie należą Ci się, bo to obcokrajowiec. O portalach to już nawet pisać mi się nie chcę, ręce opadają... Weź się w garść i wyprostuj po woli swoje życie. I na pewno nie pozwól, by długi rosły.
 13. .Kobietka

  Sex a trakcie i po ciąży

  A tak konkretnie, to co mowi?
 14. .Kobietka

  Co mam zrobić w tym przypadku? 😐

  Młody niepoważne alkoholik i uda się? Hm...
 15. .Kobietka

  Co mam zrobić w tym przypadku? 😐

  Trudny temat to mało powiedziane. 22 lata i bliźniaki i alkoholik i rozstanie roczne to jest Wow. I to nie w pozytywnym sensie. Matkę rozumiem jak najbardziej, A Ciebie? Ni hu ha. Rok przerwy. Co on w tym czasie robił? Dlaczego nie zabiegał o twą uwagę i ogólnie o Was? Przypomniało mu się... słabo. Jak dla mnie. Ty rób jak uważasz.
×