Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anastazja 94

Zarejestrowani
 • Zawartość

  241
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

44 Excellent

8 obserwujących

O Anastazja 94

Ostatnio na profilu byli

1522 wyświetleń profilu
 1. Jestem bardzo mile zaskoczona. Bo weszłam w wir roboty strasznie. Też jutro robię / po jutrze. Doświadczenia które mnie przyblokowaly ponad rok temu to : doświadczenie spowodowane z przeszłości. I faktycznie nie mam kiedy w pełni cieszyć się życiem i pogoda bo robota. Ale ostatnie zmienię troszkę
 2. Właśnie cała prawdę mi Pani napisała. Co obecnie jest w moim życiu. I moje doświadczenie które zablokowało : smierc faceta. Ale nie spamujemy.
 3. Cała prawda ! Weszłam w wir pracy. I jestem zablokowana na nowe znajomości . Bardzo dziękuję. 100% prawdy. Niesamowite.
 4. Nic nie wiem o tarocie. Pierwszy raz to robię ale ok ! Spróbuję ! 24.09.1994 r. Pytanie : życie uczuciowe. Obojętnie co tam Pani wyczaruje. Z góry dziękuję
 5. Anastazja 94

  Tak jak obiecałam 😊

  Zgadzam się z tym że pełny opis nie przedstawi słowo w słowo danego człowieka i charakteru. Inne czynniki kształtują także Nasz charakter - szkoła / rodzina / geny. Nie jesteśmy podzieleni tylko na 12 znaków + ascendent ' ów. Dzień urodzenia także coś może mówić o pewnej osobie poniekąd. A co do tarota to nic o tym nie wiem - zielona na ten temat. Także mogę posłuchać.
 6. Anastazja 94

  Tak jak obiecałam 😊

  Mojemu tacie x lat temu przepowiedziała wypadek. A w poprzednim temacie jednej osobie co opisywała to - śmierć koleżance Jego. Cyganki stare cyganicha mają niektóre dar.
 7. Anastazja 94

  Tak jak obiecałam 😊

  Tak jak mój brat też Strzelec. Ja jestem Waga - pies ascendent w Byku . A jaki masz chiński ?
 8. Anastazja 94

  Tak jak obiecałam 😊

  Takze jak w poprzednim temacie pisałam że stare cyganki mają dar. I ja osobiście bym się nie odważyła pójść do wróżki. Po co nastawiać się źle psychicznie. A wiem że są cyganki które faktycznie wywrozyły z lini życia - różne rzeczy które się sprawdziły. W inne wróżki typu tv - nie wierzę czysta psychologia i hajs.
 9. Anastazja 94

  Tak jak obiecałam 😊

  Jest piątek ? Jest weekend. Reaktywacja tematu Solero - wróżby. Proszę się nie kłócić to go nie usuną. Ja będę wieczorem Jaki macie znak zodiaku ? Wierzycie w horoskopy ? Wróżki ? Przepowiednie ? Jakie macie doświadczenia z snami ? Czy znak zodiaku ma dla Was znaczenie ? Jakie macie nie miłe doświadczenia z danym znakiem ? I po wielu doświadczeniach z danym znakiem wiecie że pewne cechy charakteru jednak są podobne do poprzedników. Jakie znaki do Was pasują ? Przeżycia i może wprowadzili w błąd bo za cholerę się nie dogadujecie? I wszystko co istotne z tematem . można również dodać ascendent / znaki chińskie - ja jestem !
 10. Anastazja 94

  Gadałam z pewnym niby psychologiem

  Nie znam w piątek założę temat. Także zapraszam. Możemy o wszystkim z tym związane popisać.
 11. Anastazja 94

  Gadałam z pewnym niby psychologiem

  Właśnie to teraz chciałam napisać że mam pomysł by w weekend założyć temat . Ja też będę na Kafe ,jak wszyscy po całym tygodniu. I pięknie
 12. Anastazja 94

  Gadałam z pewnym niby psychologiem

  Trzeba jutro ruszyć z tym tematem. Dziś jestem zmęczona po całym dniu chwila i spać . Jutro założę
 13. Anastazja 94

  Gadałam z pewnym niby psychologiem

  Nie mi w jakimś temacie komuś. Ja przeczytałam
 14. Anastazja 94

  Gadałam z pewnym niby psychologiem

  Haha e jeśli chodzi o Druha to jest śmieszny przeważnie , jak już fandzoli większe głupoty to tylko przeczytam i nic nie pisze.
×