Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

autorka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. autorka

  Rozstanie z socjopata

  Tak jednym zdaniem tak...
 2. autorka

  Rozstanie z socjopata

  Dlaczego tak uważasz? skoro lubię aby było na moim i chce aby role zmieniły kolejność wiem ze brzmi to paradoksalnie ale jakby proszę również o zrozumienie jak i pytam z ciekawości. Ze jak taka osoba może zmienić podejście do danej osoby jak i znów walczyła?
 3. autorka

  Rozstanie z socjopata

  Bo wiele osób mi to mówiło i sama zauważyłam?
 4. Cześć. Przychodzę z takim pytaniem a mianowicie. Jak to jest z tym wszystkim? Bo chodzi o to ze rozstałam się z partnerem który jest narcyzem i socjopata. Jakby wszędzie piszą ze on lata i manipuluje a tutaj jakby nie ma czegoś takiego? Jakby on zakończył związek ponieważ doszedł do wniosku ze nie ma już tego uczucia. I chyba jednak szuka czegoś innego? I co to jest kolejna gra jego czy jak? Nie mogę się otrząsnąć po tym rozstaniu w ogóle. Minęło pare miesięcy a ja wciąż płacz i robię sobie nadzieje ze wrócimy do siebie. Jakby on mówi dobrze ze tak się stało ze taka decyzje podjął. Ze nie chce marnować czyjegoś czasu. Ale jestem jego prawie ideałem i czuje do mnie cały czas sympatie. Proszę wytłumaczcie co robić? jak postąpić i co zrobić aby to tak latał i zmieniły się role jak wygrać z socjopata? 
 5. Cześć. Przychodzę z takim pytaniem a mianowicie. Jak to jest z tym wszystkim? Bo chodzi o to ze rozstałam się z partnerem który jest narcyzem i socjopata. Jakby wszędzie piszą ze on lata i manipuluje a tutaj jakby nie ma czegoś takiego? Jakby on zakończył związek ponieważ doszedł do wniosku ze nie ma już tego uczucia. I chyba jednak szuka czegoś innego? I co to jest kolejna gra jego czy jak? Nie mogę się otrząsnąć po tym rozstaniu w ogóle. Minęło pare miesięcy a ja wciąż płacz i robię sobie nadzieje ze wrócimy do siebie. Jakby on mówi dobrze ze tak się stało ze taka decyzje podjął. Ze nie chce marnować czyjegoś czasu. Ale jestem jego prawie ideałem i czuje do mnie cały czas sympatie. Proszę wytłumaczcie co robić? jak postąpić i co zrobić aby to tak latał i zmieniły się role jak wygrać z socjopata?
×