Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bennieee

Zarejestrowani
 • Zawartość

  916
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

100 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Bennieee

  Kto chce, ten se wejdzie

  Postaram się Poetko chociaż szczęście jest ulotne. Póki co marzę o w miarę stabilnym stanie rzeczy w mojej głowie. Dziękuję Ci za rozmowę, muszę iść spać... Dobranoc mój trybiku.
 2. Bennieee

  Kto chce, ten se wejdzie

  Jeśli Twoi rodzice dają Ci takie wsparcie o jakim mówisz, to jestem z nich dumny. Z Ciebie też ale musi być to naprawdę trudne. Każdy na tym cierpi i każdy płaci cenę. Porównywanie cierpienia nigdy nie jest odpowiedzią, tak mi się przynajmniej wydaje ale musicie dać sobie na nie miejsce. Nie chce za dużo na ten temat pjerdolić, bo pewnie go’wno wiem i boje się, że coś spieprzę więc jedyne co mi zostało, to życzyć Wam powodzenia. I siły. Ona chyba jest najważniejsza.
 3. Bennieee

  Evan to jednak facet xD

  Wiem i mnie kocha.
 4. Bennieee

  Evan to jednak facet xD

  Tobie tylko fjutki w głowie
 5. Bennieee

  Kto chce, ten se wejdzie

  W tym momencie wszystko jest w niszczarce ale mam nadzieje, że przyjdą nowe. Takie, które będą odpowiadały Twoim możliwościom. Nawet niewielkie ale budujące. Nie każde marzenie musi wiązać się z podbijaniem świata. Trzymam kciuki za to żeby wróciły i za Twoje szczęście. Chociażby chwilowe.
 6. Nie będzie. Niestety nie wiem jak zachęcić ją żeby dała Ci dopy.
 7. Ja chce inkuba, niech przyjdzie.
 8. Przecież ona Ci zabierze nasienie i zrobi demonika w innej babie. Chcesz tego?
 9. Zapal szałwię biała i wysyp sól dookoła łóżka XD NA PEWNO POMOZE
 10. Bennieee

  Kto chce, ten se wejdzie

  I Ciebie dopadło poczucie straty, o którym sama wspominałaś. Wielu żyjąc w pełni sprawności też nie spełnia tych marzeń. Ty byłaś zdeterminowana i leciałaś jak strzała dlatego tak bardzo boli Cię utrata możliwości. Przemysław gdyby się postarał mógłby kupić te je’baną ciężarówkę ale ma inne bariery przez, które trudno jest przebrnąć. Nie fizyczne, a psychiczne. Te fizyczne niestety paraliżują nieodwracalnie ale te psychiczne niekiedy tez... Sprawiedliwość możemy włożyć między bajki.
 11. Bennieee

  Kto chce, ten se wejdzie

  Mniej więcej wiem o czym marzyłaś... Przerażajace jest to jak bardzo życie zmienia się z dnia na dzień, a z drugiej strony logicznym było by nie brać tego tak bardzo pod uwagę. Nigdy jeszcze życie nie runęło mi w kompletnych gruzach więc pewnie do końca nie uda mi się Ciebie zrozumieć. Najpiękniejsze byłoby życie bez oczekiwań i uciecha z najmniejszych doświadczeń ale to chyba utopijne założenie.
 12. Bennieee

  Muzyczka na wieczór.

  Oni są trochę emo, aż się łezka w oku kręci.
 13. Bennieee

  Kto chce, ten se wejdzie

  Wszystko zależy od flory bakteryjnej. My jako ‚czyscioszki’ jesteśmy okaleczeni sterylnością. Ty może nie, z tego co piszesz widzę, że jesteś zahartowana.
 14. Bennieee

  Kto chce, ten se wejdzie

  Staram się patrzeć realnie na własne możliwości żeby się później za bardzo nie sparzyć goniąc za fałszywymi marzeniami. Największym moim pragnieniem jest doswiadczenie milosci ale daje mu po prostu być. Przynajmniej uczę się tego. Jeśli nie będzie mi dana, trudno. Przekażę swoją w innym kierunku. Ty Poetko z tego co wiem chciałabyś mieć dużą rodzinę. Jak sobie to wyobrażasz? (Dajmy się ponieść fantazji)
 15. Bennieee

  Kto chce, ten se wejdzie

  Nałykałabys się wody, dostała jakiegoś syfa i umarła.
×