Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pstrokrotka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2691
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

393 Excellent

Ostatnio na profilu byli

5953 wyświetleń profilu
 1. 8 lat ćwiczeń i figura nie taka? Po co tam chodzi? Mówiłam. Już doopę na boku mo
 2. Zacznie farbować siwiznę, chodzić na siłownie i za miesiąc zrobisz wpis: Mój Misio mnie zdradza Na bank stroi się dla innej doopy
 3. Oczywiście, że nie ma. To się tyczy również telefonów o których tu rozmawiamy. Można być zadowolonym z aparatu za 500zł, ale są tacy, którzy płacą za niego 4000/8000zł. Jeszcze kilka lat będziemy śmigać na 3 i 4G. Ale są tacy, którzy widzą różnicę i chętnie sięgną po udoskonaloną wersję 5G (W pięciu punktach pomiarowych średnia prędkość pobieranych danych przekraczała 300 Mb/s u tego operatora Plus. Drugie miejsce zajął T-Mobile (3 razy ponad 200 Mb/s), dalej Orange (dwa razy ponad 200 Mb/s) i Play (raz 150 Mb/s).
 4. To chyba zależy od firmy. Samsung mi dostarczył aktualizację systemu, więc skorzystałam. Na ten drugi (oppo syst.andr.9) nie. p.s. aktualizacje z bajerami są darmowe.
 5. No właśnie do klikania używam 11. Do rozmów tej 9. Laptop poszedł w odstawkę. Co kto lubi.
 6. To nie grzech, ale wstyd łokropny Mi firma dostarczyła aktualizację, więc skorzystałam.
 7. Jak Ci to powiedzieć po mojemu Internet szybciej śmiga przy 11
 8. Przyznam się, że tylko jeden telefon uszkodziłam. Przez nieuwagę zahaczyłam nogą o kabel ładowarki i sruuuu. Mój Edge wylądował z dużą siła na panelach. Uszkodziłam lekko szkło hartowane, po 3 tygodniach zauważyłam, że dotyk przy przycisku Home nawalał. Zaczęłam oczywiście korzystać z opcji krawędzi ekranu, ale uwierał mnie ten feler. Kupiłam sobie taki telefonik za 499zł. Do tego karta pamięci i słuchawki, żeby muzyki słuchać A teraz wyznam swój grzech. Sprzedałam ten uszkodzony lekko telefon. Zdjęłam sama pękniete szkło hartowane i w dniu sprzedaży wszystko działało Za te pieniądze kupiłam "gorszego" samsunga, którym się bawię w necie. Gorszy, bo używany, ale lepszy od tej nówki ze sklepu. Tu mam system androida 11, w tej nóweczce niestety 9.
 9. Słuszna uwaga. Zawsze powtarzam, że wszystko musi się trzymać k*py i d*py.
 10. Musiałam kiedyś kupić nowy telefon. Wiedziałam, że ma być poręczny, biały i nie może przekroczyć 1500zł ( ani jednego nie kupiłam na raty). Moja ulubiona marka to Samsung. Facet tak mnie zakręcił, że kupiłam iphon-a. Po roku wymieniłam jego na Samsunga Edge, z czego byłam baaardzo zadowolona. Apple oparty jest na własnym systemie, android na swoim. Musiałam uczyć się nawet tworzenia własnego dzwonka No co ja będę ściemniać. Laptop z Windowsem, telefon też, jakoś łatwiej mi tym "operować". Jest coś, na co zwracam uwagę szczególnie. Wyświetlacz Amoled i pojemność akumulatora. Niestety, Samsung w tym względzie ma wiele do zrobienia (bateria). Mam oczywiście na myśli te modele, na które mnie stać.
 11. Spora część ludzi kupuje telefon u operatora na raty. Podejrzewam, że 5G zmusi kolejnych klientow do wymiany obecnego modelu. Zawsze byli tacy, którzy chcieli podnieść swój prestiż sprzętem, bryką. Mnie tylko zastanawia, ile osób potrafi w pełni wykorzystać wszystkie funkcje telefonu.
 12. Pstrokrotka

  Całkowita samotność po 30-tce. Jakieś rady?

  Każdy sam decyduje o tym, czy jest gotowy na dzieci. To największe wyzwanie i najtrudniejsze zadanie być dobrym rodzicem.
 13. Pstrokrotka

  Całkowita samotność po 30-tce. Jakieś rady?

  Rzadko kiedy czytam takie historie od dechy do dechy... No co mogę napisać. Jesteś jeszcze bardzo młoda. Znam bardzo dużo osób w Twoim wieku, które nie zamierzają się pakować w małżeństwo, a jeszcze bardziej w pieluchy.
×