Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Iskra*

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2821
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

300 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Iskra*

  Związek z niekatoliczką

  Teraz Ty mnie nie rozumiesz. Pisałeś przykład z prawem ludzkim. Podaj z Boskim gdzie się je łamie a robi moralnie dobre rzeczy, gdzie mowa o moralności katolickiej bo o tym ja mówiłam że robiąc coś dobrego wg tej moralności nie da się łamać prawa Bożego. Przede wszystkim zaś miałeś uściślić o jakim prawie mówisz i jakiej moralności, a nie zrobiłeś tego ani wtedy, ani teraz gdy o to poprosiłam. Gdybyś to zrobił zrozumiałabym Ciebie i Ty mnie.
 2. Iskra*

  Związek z niekatoliczką

  W tym pogrubionym- uściślij o jakim prawie mówisz i o jakiej moralności. Jak można robić cyt: "piękne moralne rzeczy i łamać przy tym prawo"? -Jeśli mowa o moralności katolickiej i prawie Bożym, oczywiście... Ale nie wiem czy o tym mówisz. Wiesz... Nie czytam wszystkiego co piszesz i np dziś tylko ten komentarz, bo nie mam czasu a już po nim nie podchodzisz mi pod nazwijmy to - konkretnego katolika. To podkopuje obraz Kościoła, wiesz o tym? Być może wiesz i taki masz cel właśnie..
 3. Iskra*

  Wiewiorka jest bardzo towarzyska

  Myślę że ona jak już przywyknie to nie odejdzie Byleby tylko nie szła za Tobą do miasta! W tym celu by trzeba było zamknąć dobrze drzwi, okna i wszystkie możliwe dziury też zasłoń jak np jakiś komin czy coś.. Bo pobiegnie za Tobą i się zgubi. Przynieś jej orzechy a może się nimi zajmie dłuższy czas. Dasz jej np. orzecha przed wyjściem i może się nim zajmie, a wtedy będziesz mógł niepostrzeżenie się wytknąć kiedy tylko zechcesz.
 4. Wszyscy są w jednym temacie gdzie jest burza między Pocahontaz a Nimfetką xD Najlepiej zapytać prawnika. Jest tu jeden taki ale bywa żadko, ale wyślę mu priv.
 5. Piękna wiewióreczka Super że się nią zająłeś skoro została sama Może nawet przezimuje z Tobą
 6. Iskra*

  Seks osób niepełnosprawnych

  Ludzie z zespołem Downa czy innym większym niedorozwojem umysłowym itp są umysłowo coś jak dzieci. Uważam że pod kątem logicznym w uprawianiu seksu istotna jest dojrzałość psychiczna, a nie fizyczna. I pełna świadomość tego co się robi, czy całkowite samostanowienie- tego takie osoby nie mają. Zdrowi nstolatkowie nie są w takim punkcie w wielu przypadkach, a skąd ludzie z tych grup...
 7. Iskra*

  Seks osób niepełnosprawnych

  Myślę że gdyby urodzić się na bezludnej wyspie i tam żyć potem samemu, to możnaby tego nie odkryć bo nie byłoby osób trzecich które o tym by mówiły. Przynajmniej o kobietach mówię bo faceci to czy chcą czy nie to rano wiadomo...
 8. Iskra*

  Seks osób niepełnosprawnych

  O, to nie wiedziałam! Trudno jednoznacznie stwierdzić czy to moralne- pokazywanie im czym jest orgazm choćby przez masturbację. Czasem mogą sami odkryć- wiadomo... No ale nie zawsze. Chodzi mi o to że te osoby, no nie będą raczej nad tym potem panować, a łatwo się uzależnić od wszystkiego co przyjemne... Tak koledzy nauczyli znajomego mi opóznionego w rozwoju palić a potem kopcił jak najgorszy z palaczy, a gdy nie miał fajek był agresywny. Więc jestem przeciw.
 9. Iskra*

  Seks osób niepełnosprawnych

  Wszystko zależy od wychowania tych osób. Widziałam jednego dorosłego w tramwaju, drugi ok 20l w sklepie, kilkulatkę w kościle i niedawno nastolatkę przed kościołem- każde było spokojne i kulturalnie się zachowywał. To zależy od wychowania wg mnie, choć słyszałam że niektórzy mają problemy z panowaniem nad emocjami i bywają agresywni, wybuchowi ale wtedy lekarze zalecają leki po których jest lepiej.
 10. Iskra*

  Wegetarianizm

  Nie znam sprawdzę w wolnej chwili.
 11. Iskra*

  Wegetarianizm

  Już nie pamiętam jak ona wyglądała, tylko że szczupła była. Ciekawe jak teraz ma się ten chłopak.
 12. Iskra*

  Wegetarianizm

  Póki pare ich jest, jest wyjscie- wyrwać
 13. Iskra*

  Wegetarianizm

  Widziałam raz film dokumentalny o kobiecie z Francji która nie jadła x lat mięsa a jej syn od początku. Mało tego! Jedli zdaje się tylko surowe wszystko. Chłopak był sporo niższy niż rówieśnicy, ale o ile dobrze pamiętam zdowy. Miał chyba coś ok 10 lat ale nie jestem pewna bo dawno temu oglądałam. Tę kobietę nawet oskarżono o zaniedbywanie syna i do sądu pociągnięto.
 14. Iskra*

  Wegetarianizm

  23?! O kur.de To super.
 15. Iskra*

  Wegetarianizm

  Potwierdzam część z tego. Może gdyby te osoby jednak dobrze dobierały dietę i suplementację?
×