Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

zagubiona.9.5.

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. zagubiona.9.5.

  Czy drugi ślub też cieszy, też jest ważny

  To nie do mnie pytanie.. ale myślę ze każda miłość jest inna.. Mówi że poprzedni to problem do rozwiązania, pomyłka. Że powinien być bardziej uważny i nie bagatelizować pewnych problemów.
 2. Jakie jest podejście do drugiego ślubu? Przez to że raz nie wyszło drugi jest bardziej przemyślany, wybranek jest pewniejszy i cieszymy się z tej decyzji, dnia. Czy w związku ze już raz się przez to przeszło, nie wzrusza nas sytuacja? Raz ślubowaliśmy, możemy drugi. Była jedna żona, będzie druga. Czy może oba są ważna w danym momencie i przy drugim pierwszy zostaje w niepamięci, bo ważny jest nowy partner, nowe życie..
 3. zagubiona.9.5.

  36 letnia Ukrainka

  Przypadek? Raczej wychodzi podejście że po ślubie nie trzeba się starać, można pokazać prawdziwe.. ludzie myślą że jak złożyło się przysięgę to nieważna jak będzie źle to partner nie odejdzie. Albo branie ślubu z kimkolwiek żeby nie być samemu, żeby łatwiej się żyło. Ignorując narastające problemy, różnice.
 4. zagubiona.9.5.

  Rozwód partnera

  Związek się nie udał, dziewczyna jest z innego kraju i czeka na kartę pobytu żeby nie musiała tam wracać. Proces w naszych cudownych urzędach się wydłuża. On nie chce być świnią i składać papierów, ale mam co do tego mieszane odczucia. Zastanawiam się czy postawić sprawę jasno że dłużej nie będę czekać, jednoczesnie marnując jej życie (na Białorusi wiadomo jak jest) czy powinnam być bardziej wyrozumiała.
 5. zagubiona.9.5.

  Rozwód partnera

  Okej.. widzę że patrzycie z punktu widzenia że jestem idotką która daje się oszukiwać albo dzi...ą..... dziękuje za szersze spojrzenie na całą sytuacje. I nie każde małżeństwo ma dzieci...
 6. zagubiona.9.5.

  Rozwód partnera

  Witam, mam problem z poukładaniem sobie tego w głowie, dlatego chętnie posłucham innych jakie mają zdaniem. Byli byście wyrozumiali gdyby wasz partner czekał z rozwodem na kartę pobytu małżonki? Bo nie chce jej robić pod górkę.
×