Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

zagubiona.9.5.

Zarejestrowani
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez zagubiona.9.5.

 1. Jak byscie odbierali to ze lubi jej zdjecia, komentuje, rozmawia z nią. Traktowac to jako szpile wbijana we mnie czy cos normalnego?
 2. Ciężki temat, nie szukałabym tutaj pomocy tylko poszła do prawnika.
 3. zagubiona.9.5.

  Podkład, kremy do cery tłustej

  Polecacie jakieś kosmetyki na mocno przetłuszczającą się skórę w stresie T.. ?
 4. zagubiona.9.5.

  Ex mojego faceta

  Czasami nie rozumiem co faceci mają w głowie.. wiadomo że była kiedyś BYŁA dla niego ważna.. ale w ten sposób pokazuje że nadal jest.. pytanie w jak dużym stopniu.
 5. Czasami rozwód sie ciągnie miesiacami, nie wszyscy muszą czekać na formalne zakończenie małżeństwa żeby stworzyc z kims innym szczęśliwy związek.
 6. zagubiona.9.5.

  Wścibska była

  Mogła się wkręcić.. dla ciebie to nic szkodliwego i nie przejmowalabym sie. Dziewczyna ma pare problemow do przerobienia.. prędzej przy później dojdzie do wniosku ze jej to nie służy.
 7. Mając duży wkład własny (ze spłaty mieszkania), banki mogą być przychylniejsze do udzielenia kredytu. Albo masz środki na wynajem. Otrzymując alimenty, 500+ i wypłatę dasz radę się utrzymać.. wiele matek kończy w takiej sytuacji i pomimo trudności finansowych dają swoim pociechą szczęśliwy dom.
 8. Tak się to kończy gdy kobieta uzależnia się od męża i nie dba o swoją karierę i zabezpieczenie na przyszłość. Znalazłaś pierwszego lepszego który będzie was utrzymywać, masz to czego chciałaś.
 9. Zgadza się, z jakiegoś powodu pierwsze małżeństwo się rozpadło i zawsze wynika to z obu stron. Potrzeba czasu żeby wyciągnąć wnioski co poszło nie tak. Znając siebie lepiej i swoje granice łatwiej stworzyć udany związek, ale nie jest powiedziane że ten pierwszy po rozwodzie taki będzie. Skoro nie jest teraz szczęśliwa i ma wątpliwości, nie wykazuje chęci do pracowania nad związkiem albo nie przynosi to żadnych pozytywnych skutków to lepiej taką relacje zakończyć.
 10. Po rozwodzie kolejny związek może być lepszy bo lepiej siebie znamy, wiemy co jesteśmy wstanie zaakceptować a czego nie. Kochamy również w inny sposób, wiemy że nic nie jest na stałe. Patrząc na twój nowy związek, raczej żadnych wniosków nie wyciągnęłaś.. bycie z kimkolwiek nie sprawi że ty i dzieci będziecie szczęśliwe. Daj sobie czas i znajdź kogoś z kim chcesz dzielić życie.
 11. Nie rozumiem problemu. Widziałaś je wcześniej, wiedziałaś jaka jest okolica.. jeżeli jest tak źle dogadaj się z najmującym, rozwiąż umowę i szukaj czegoś nowego. Skoro chcesz się czuć jak u siebie to zainwestuj trochę w dekoracje, może jakieś meble. Przy kolejnej wyprowadzce je zabierzesz.
 12. Jeżeli nie ma dzieci, nie popieram.. uważam że w stosunku do obecnej partnerki jest to niewłaściwe.
 13. zagubiona.9.5.

  Porada

  Jeżeli odetniesz się od dziecka będziesz tylko żałował, jesteś i będziesz dla niego ojcem, kochasz je i pielęgnuj tą miłość. I radzę już bez złożenia pozwu przelewać małe alimenty, jak obudzi się ze nie ma pieniędzy sąd stanie po jej stronie a ty będziesz tym złym, nieinteresującym się.. Odnośnie kobiety.. żadna kobieta która kocha nie potraktowała by tak ukochanego. Dostała drugą szanse i jej nie doceniła, kolejne skończyły by się podobnie.. Znajdziesz kogoś wartościowszego.
 14. Jakie jest podejście do drugiego ślubu? Przez to że raz nie wyszło drugi jest bardziej przemyślany, wybranek jest pewniejszy i cieszymy się z tej decyzji, dnia. Czy w związku ze już raz się przez to przeszło, nie wzrusza nas sytuacja? Raz ślubowaliśmy, możemy drugi. Była jedna żona, będzie druga. Czy może oba są ważna w danym momencie i przy drugim pierwszy zostaje w niepamięci, bo ważny jest nowy partner, nowe życie..
 15. zagubiona.9.5.

  Czy drugi ślub też cieszy, też jest ważny

  To nie do mnie pytanie.. ale myślę ze każda miłość jest inna.. Mówi że poprzedni to problem do rozwiązania, pomyłka. Że powinien być bardziej uważny i nie bagatelizować pewnych problemów.
 16. zagubiona.9.5.

  36 letnia Ukrainka

  Przypadek? Raczej wychodzi podejście że po ślubie nie trzeba się starać, można pokazać prawdziwe.. ludzie myślą że jak złożyło się przysięgę to nieważna jak będzie źle to partner nie odejdzie. Albo branie ślubu z kimkolwiek żeby nie być samemu, żeby łatwiej się żyło. Ignorując narastające problemy, różnice.
 17. zagubiona.9.5.

  Rozwód partnera

  Witam, mam problem z poukładaniem sobie tego w głowie, dlatego chętnie posłucham innych jakie mają zdaniem. Byli byście wyrozumiali gdyby wasz partner czekał z rozwodem na kartę pobytu małżonki? Bo nie chce jej robić pod górkę.
 18. zagubiona.9.5.

  Rozwód partnera

  Związek się nie udał, dziewczyna jest z innego kraju i czeka na kartę pobytu żeby nie musiała tam wracać. Proces w naszych cudownych urzędach się wydłuża. On nie chce być świnią i składać papierów, ale mam co do tego mieszane odczucia. Zastanawiam się czy postawić sprawę jasno że dłużej nie będę czekać, jednoczesnie marnując jej życie (na Białorusi wiadomo jak jest) czy powinnam być bardziej wyrozumiała.
 19. zagubiona.9.5.

  Rozwód partnera

  Okej.. widzę że patrzycie z punktu widzenia że jestem idotką która daje się oszukiwać albo dzi...ą..... dziękuje za szersze spojrzenie na całą sytuacje. I nie każde małżeństwo ma dzieci...
×