Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Tymka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jesteś przemęczona. Sukcesy także wpływają na nasze życie. Były wynikiem Twojej ciężkiej pracy prawda? Odpocznij. Jeśli masz pieniądze porozmawiaj z psychologiem. Uspokoi Twoje lęki.
 2. Dzieci rosną, powinny być najważniejsze. To swiadczy o Twoim partnerze. Wspierająca go i jego kontakt z dzieckiem a zyskasz jego przychylność. W przeciwnym razie,rozejdziecie się.
 3. To normalne, ciesz się że tak jest
 4. Były partner/partnerka dawał coś czego teraz jest brak...np poczucie bezpieczeństwa, dobry seks czy miłe chwile... teraz tego brakuje,więc się przypomina.. chyba każdy tak ma
 5. Tymka

  rozwód a dzieci

  Może chodzi o pieniądze? Więcej opieki u matki to ojciec musi płacić, ma też mniejszy wpływ na wiele rzeczy. Najlepiej się dogadać, a jeśli się nie da, trzymać się swojego w sądzie.
 6. Znalalam jedna dziewczyne,gdzie rozwod byl z zandarmem, nie bylo latwo. Czy w gre wchodzi przemoc domowa?
 7. Jak w tytule... tak sobie myślę, obserwuję ludzi..ciągle się rozstają, wiążą ponownie..i znowu to samo. Czy nie lepiej żyć samemu?
 8. Jego konto jego pieniądze . niestety
 9. Tymka

  Męczennice związkowe

  Wszystkie związki kiedyś się kończą, strasznie boli,gdy uświadamiasz sobie,że umiera właśnie kolejny. Strach przed byciem samą,wstyd za ten strach oraz ogromne poczucie zawodu sprawia się odechciewa się żyć.
 10. U mnie była wspólna wstępna rozmowa z obojgiem rodziców. Później rozmowy indywidualne z każdym rodzicem i dzieckiem. Rozwiązywanie testów. Trwało to jakieś 6h.
 11. Cześć, Jak wiemy dzieciom ciężko jest akceptować nowych partnerów ich matek czy ojców. Czy równie ciężko jest zaakceptować przez partnerów nie swoje dzieci? Kiedy związek osób,które mają dzieci z poprzednich związków ma szansę się udać? Może lepiej żyć w pojedynkę?
 12. Dzieciom lepiej jak mają blisko tatę, nie piszesz,żeby narzekały. Tobie to się nie podoba. Możesz to olać, robić swoje i tyle. Przyzwyczaisz się. Nie wiem jak tam było u Was,ale jeśli rozwód trwa to jednak uważaj,bo może coś chce dokumentować -dlatego blisko.
 13. Dobre. Układanie nowego życia nigdy nie jest łatwe, do końca satysfakcji nie mam, wiele trzeba pracy nad sobą, nad związkiem. Nornalne. Po ciężkich przejściach zwyczajnie czasami nie ma się na to siły. ...ie życia po rozwodzie też skutecznie przeszkadza. Takie życie.
 14. Tymka

  Ex mojego faceta

  Ciężko nazywać ex kogoś kto ciągle jest obecny w życiu. Relacje kończą się lub trwają. Tu może i się zmieniły, ale nadal trwają, pytanie po co? jakaś potrzeba za tym stoi...
×