Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Esjo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  391
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Co to zmienia? W sklepach pracownicy też mają stałą ladę
 2. Przecież wciąż trwa nakaz noszenia maseczek w pomieszczeniach. Dlaczego w sklepach większosc ludzi nosi maseczki, ale w biurach prawie nikt?
 3. Atrakcyjność kobiety to głównie wygląd. Oczywiście makijaż, ubiór, praca nad sylwetką i skórą dużo daje, ale mimo wszystko jedne kobiety mają ładniejsze twarze i zgrabniejsze proporcje niż inne. A przede wszystkim, atrakcyjne są dużo bardziej kobiety młode. Natomiast u mężczyzny co prawda wzrost i twarz ma znaczenie, ale na całą resztę ma on wpływ i może być atrakcyjny dużo starszy. Mężczyzna też może pracować nad sylwetką, ale to co najważniejsze dla jego atrakcyjności to cechy niezwiązane z urodą: pewność siebie, pozycja społeczna, zawodowa, finansowa, poczucie humoru, wiedza na różne tematy, zaradność. Zgadzacie się, że mężczyzna w dużo większej mierze niż kobieta, może sam wypracować swoją atrakcyjność?
 4. Dlatego, że maseczki z zaworkiem wydechowym nie chronią innych osób przed zarażeniem się od osoby noszącej maseczkę
 5. Czy wiecie dlaczego takie Maseczki są zakazane w innych krajach?
 6. W większości państw Europy jest zakaz stosowania takich maseczek
 7. Mi bardziej chodzi o godzenie się z tym, że nie można mieć wszystkiego czego się pragnie i może rzeczywiście nie powinno się skupiać na tym czego się nie ma, tylko na tym co się ma? Z moich obserwacji wynika też, że relacje międzyludzkie to coś co może się dziać tylko przy okazji, a celowe dążenie do dobrych relacji międzyludzkich nie przynosi żadnych efektów. Innymi słowy, jeśli dla kogoś relacje z ludźmi nie są celem, tylko skupia się na innych celach, to i będzie miał przy okazji dobre relacje z ludźmi. A jeśli dla kogoś celem są dobre relacje z ludźmi (tak jak dla mnie), to nic z tego nie wyjdzie.
 8. W życiu nigdy nie cierpiałem z powodu biedy materialnej i miałem i jeszcze nadal mam kochających rodziców. Ale zawsze byłem nieszczęśliwy, bo nie miałem znajomych ani przyjaciół ani partnerki, bo nie potrafiłem nawiązywać relacji międzyludzkich. I mimo upływu lat i różnych prób z mojej strony nadal mi to nie wychodzi i czuję się nieszczęśliwy. Z wielu źródeł słyszałem poradę, że powinienem być wdzięczny za to co mam i z tego się cieszyć. Dawniej nie zgadzałem się z tą radą, bo uważałem że brak relacji z ludźmi jest najważniejszy i nie pozwala mi się cieszyć z niczego innego. Ale teraz myślę sobie, że może rzeczywiście skoro z ludźmi mi nie wychodzi to powinienem dać sobie spokój z relacjami z ludźmi (pomimo że brakuje mi tych relacji i są one mi potrzebne i dla mnie ważne) i skupić się na cieszeniu się z tego co mam i zajmować się tym co lubię i tym się cieszyć. I postarać się zapomnieć o potrzebie relacji z ludźmi. Zrozumieć, że w życiu nie można mieć wszystkiego. Z kolei może inni mają dobre relacje z ludźmi, ale cierpią biedę materialną albo nie mają już rodziców. Co o tym sądzicie? Czy na tym polega postawa wdzięczności? Żeby skupić się na cieszeniu się z tego co się ma i staraniu się zapomnieć o niezrealizowanych potrzebach?
 9. Nie pytam o programy telewizyjne, tylko o zwykłe wyjazdy
 10. Kiedy byłem na studiach, to kilka razy byłem na wyjazdach sylwestrowych dla studentów - fajna sprawa dla kogoś samotnego, można spędzić czas z innymi a nawet nawiązać jakieś znajomości, np koleżeńskie. Ale czy są wyjazdy sylwestrowe dla dorosłych, którzy nie są studentami? Czy może ktoś z was był na takim wyjeździe sylwestrowym dla dorosłych? Jak było? Jakie osoby były? W jakim wieku? Bo na wyjazdach sylwestrowych to było w zasadzie dość przewidywalne towarzystwo - wiek: 19-24 lata, kto: studenci
 11. Naprawde? co wpisac w google zeby ich znalezc?
 12. Wlasnie zeby uniknac takiej odpowiedzi jak twoja, napisalem w temacie istnienie slonca
 13. Czy ktoś z was nie wierzy w słońce? Albo powietrze?
 14. Właśnie widzę. Ale czy znacie osoby, które nie wierzą w słońce? Osób, które nie wierzą w pandemię i w zmiany klimatu jest bardzo dużo.
×