Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Esjo

Zarejestrowani
 • Zawartość

  595
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Esjo

  Czy wierzycie w zapeszanie?

  I sprawdza się? Bo mi dawniej moja wiara w zapeszanie działała
 2. A konkretniej, czy też macie przekonanie, że jeśli będziecie się czegoś spodziewać i na coś szykować, to w ten sposób zmniejszacie prawdopodobieństwo, że coś się zdarzy? A jeśli nie będziecie się czegoś spodziewać i będziecie wręcz na coś nieprzygotowani, to będzie większa szansa, że coś się zdarzy?
 3. Esjo

  Czy tak pisze ktoś komu zależy?

  Chyba, że facet jest doświadczony i wie, że jak będzie się narzucał, będzie nachalny i przyczepi się jak rzep do psiego ogona, to dziewczyna będzie się chciała tylko od niego opędzić i będzie na jej łasce. Dlatego odzywa się rzadziej. Choć na jego miejscu to czekałbym tez na jej inicjatywę, bo jak ktoś się narzuca a z drugiej strony zero zainteresowania to bez sensu
 4. Serio aż zatrudniasz detektywów? A co jesli np z którąś z partnerek sie rozstal, i ona ma do niego żal i bedzie mowic o nim zle, mimo, ze on nie jest wedlug innych partnerek taki zly, bo z innymi sie rozstal w zgodzie?
 5. A jak zweryfikujesz jego historię? Jeśli np z byłymi partnerkami nie utrzymuje on już kontaktu, a jego znajomi za wiele nie wiedzą o jego bylych? Jesli jego byle partnerki poznawal np przez internet?
 6. Ale jednak wedlug badan, kobiety duzo bardziej kieruja sie w zyciu tzw. dowodem spolecznym. Czyli, jesli inni ludzie mają jakieś zdanie, to znaczy, ze tak jest. Z tego samego powodu w ogolw jesli mezczyzna jest bardziej lubiany, znany, wplywowy to zyskuje w oczach kobiet. Dla mezczyzny to nie ma znaczenia w ocenie kobiety
 7. A jak długo jeszcze może być wolny, żeby był tymczasowo, a nie podejrzanie przewlekle wolny?
 8. Dlaczego słowo „ur.ok” jest zakazane?
 9. Dlaczego słowo „urok” jest zakazane?
 10. Taaaaaak!!!!! No wreszcie! To zadziwiajace jakie slowa są zakazane na kafeterii
 11. A dodatkowo, jeśli w takiej sytuacji (a najczęściej siłą rzeczy tak jest) taki facet nie jest zdesperowa.ny i jest bardziej odporny na ur.oki kobiet, to może je dodatkowo kręcić, bo niedostępny Z tego wniosek, że chyba większe szanse u kobiet ma mężczyzna zajęty, niż singiel Powiedzcie, tylko szczerze, jak to jest? Serio wolicie faceta, załóżmy w okolicach 40, który jest wolny? Serio? Nie uważacie, że to trochę niepewny towar?
 12. A dodatkowo, jeśli w takiej sytuacji (a najczęściej siłą rzeczy tak jest) taki facet nie jest zdesperowany i jest bardziej odporny na uroki kobiet, to może je dodatkowo kręcić, bo niedostępny Z tego wniosek, że chyba większe szanse u kobiet ma mężczyzna zajęty, niż singiel Powiedzcie, tylko szczerze, jak to jest? Serio wolicie faceta, załóżmy w okolicach 40, który jest wolny? Serio? Nie uważacie, że to trochę niepewny?
 13. Natomiast jeśli inna chce z nim być, to widocznie warto i nawet jeśli kobieta niewiele o nim wie, to już za samo to zyskuje on w jej oczach
 14. ..ale z drugiej strony według badań naukowych, kobiety przy wyborze partnera w dużej mierze kierują się tym, czy danego mężczyznę wybrały inne kobiety. Kobiety uważają, że jeśli mężczyzna jest sam, to widocznie żadna go nie chce i coś może być z nim nie tak, więc lepiej nie ryzykować.
×